Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Kuris naujos rudens kolekcijos karoliukas jums pats gražiausias? (71 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
labukas,
giriu paezeres rinkini,tikrai pigiau pas italiuka wub.gif gavau skaiciukus uz sidabriuka(drambli)laukiu nesulaukiu,kol gausiu lotuliukas.gif

paprotinkit mergaites,kaip ta grandinele issirinkt doh.gif jei imsiu trumpiausia manau bus thumbup.gif ranka mano labai plona,paskui kad nekristu,kol kankolu pririnksiu blink.gif niugi skaiciau,kad dabar akcija iki pab.men.dovanu du karoliukai,uzsakant intiku kokius patartumete imti,nesu gyvi macius,kurie verti demesio blush2.gif ?
Atsakyti
Idomu, kankolu prie apyrankes duos keturis kaip Vilniui buvo... g.gif
Jei taip, tai maz kuri galit papirkt... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 08 24, 14:26)
Idomu, kankolu prie apyrankes duos keturis kaip Vilniui buvo... g.gif
Jei taip, tai maz kuri galit papirkt... blush2.gif

aha, borooze alio....kaip faina butu kuri galetu man reikia grandineleas su uzsegimu,ir jei dar duotu karoliuku blush2.gif super butu 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 08 24, 14:23)
Nu pailsesi cia...juk i darziuka tik vienas eina, o kitas dar namie lieka...dar tik 1,4...tai dar toloka sitam... siuos metus dar kaip nors...O dar ir ciucis 2men... nezinau, nezinau, kaip mes cia versimes...bijojau vasaros, sakau visi namie bus...o dabar ko tais ruksejo baugu... unsure.gif pagalbininke i mokykla iseis...kitas pagalbininkas i darziuka... ot kariausim cia su likusiais mazyliais...net saldu pagalvot... ( cia gi ne katukas, i dezute nevaiksto...) doh.gif
Papildyta:

Tai siandien ta diena laimyngoji... bigsmile.gif

oj unsure.gif nu kaip nors, norit nenorit, turėdiot susigyvent wub.gif
Atsakyti
Sveikos norėčiau paklausti kur kaune galima įsigyti šių karoliukų bei apyrankę? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(eglute1990 @ 2010 08 24, 16:09)
Sveikos norėčiau paklausti kur kaune galima įsigyti šių karoliukų bei apyrankę? smile.gif

Megoj... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dasha @ 2010 08 24, 14:55)
Žiūriu žiūriu, man tie  raitūzai nelabai  unsure.gif tie naujos formos..

Gal čia tik kad trys iš eilės, todėl nesižiūri? unsure.gif Aš taip apsidžiaugiau, juos pamačius, o vat toj nuotraukoj irgi kažkaip nusivyliau unsure.gif

QUOTE(labamba @ 2010 08 24, 15:26)
paprotinkit mergaites,kaip ta grandinele issirinkt doh.gif jei imsiu trumpiausia manau bus  thumbup.gif ranka mano labai plona,paskui kad nekristu,kol kankolu pririnksiu blink.gif

1. Labai plona - čia ne pasakymas, centimetrais reikia biggrin.gif Tiesiog užklausk, gal kuri mergina su tokiais cm - kokią perka. Nežinau, ar labai jau čia gerai ta mažiausia, taigis kūdikiams ją perka unsure.gif

2. Apyrankė turi būti laisvoka. Aš, kadangi mėgstu, kad ir pilna apyrankė būtų neaptempta, tai aplamai sakau - jei jau krenta nuo rankos, tada didelė, o jei dar nekrenta - tada pati ta smile.gif Nes prisivėrus karolių jinai geroookai sumažėja.
Atsakyti
QUOTE(labamba @ 2010 08 24, 15:33)
aha, borooze alio....kaip faina butu kuri galetu man reikia grandineleas su uzsegimu,ir jei dar duotu karoliuku blush2.gif super butu 4u.gif  biggrin.gif

Klausau smile.gif na as tau tikria galiu padėti, bet kokius karolisu imt ? blush2.gif brūkštelk į až jei ką 4u.gif
Atsakyti
istiesu kazkaip nelabai tikiu kad duos keturis... g.gif ma atrodo kad neduos... nors gal g.gif ...
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 08 24, 15:14)
Gal čia tik kad trys iš eilės, todėl nesižiūri? unsure.gif  Aš taip apsidžiaugiau, juos pamačius, o vat toj nuotraukoj irgi kažkaip nusivyliau unsure.gif


Man jie ir gyvai nelabai, besvoriai, lyg iš plastiko būtų... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(ewidenta @ 2010 08 24, 16:39)
istiesu kazkaip nelabai tikiu kad duos keturis...  g.gif ma atrodo kad neduos... nors gal  g.gif ...

Nu Vilniui tai dave, du kataloginius ir dvi unikas... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ewidenta @ 2010 08 24, 16:39)
istiesu kazkaip nelabai tikiu kad duos keturis...  g.gif ma atrodo kad neduos... nors gal  g.gif ...

aš kažkaip manau, kad turėtų duot... jei jau sostinę pamalonino, tai ir čia turėtų ...
Atsakyti