Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Kuris naujos rudens kolekcijos karoliukas jums pats gražiausias? (71 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Tuku tuku, dvylika pagaliukų bigsmile.gif Registruojuosi mirksiukas.gif

QUOTE(ewidenta @ 2010 08 22, 10:48)
Labas rytas visoms,
noriu pasimaivyti savo dovana kuria gavau is Dziaskos  ax.gif


Su gimtadieniu happybday.gif

user posted image

QUOTE(erilukaha @ 2010 08 22, 10:13)
O kiek tas raganosis kainuoja,...maz man pasikeist su tavim...bet tau ruzavos nereik...
Mano mazelis avinukas jaucio metais gimes...tai jam lysnas ragas nepamaisys ... lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Gal agatas netiko? bigsmile.gif Man tiktų mirksiukas.gif

QUOTE(Erszebeth @ 2010 08 22, 10:19)
Raganosis būdavo po 165, iš tos brangiausių sidabriukų kainų grupės.


Taip, ant etiketės tiek ir parašyta. Tiek ir mokėjau, nes internetu pirkau, kai dar nuo ankstesnio pirkinio sumos nuolaidų netaikė. Tik siuntimas (atvežimas) nekainavo. Ale gi susitartume, vis viena be naudos guli dėželėje...


QUOTE(Erszebeth @ 2010 08 22, 10:54)
O aš ką tik nukaliau karalių su karaliene už mažiau nei 200 litų, įskaitant nemokamą siuntimą  laugh.gif Taip sakant, pigiau, nei būčiau mokėjusi, jeigu per stebuklą radusi Lietuvoje  lotuliukas.gif

Geras pirkinys, vertas ovacijų thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Laisvė @ 2010 08 22, 13:47)
Gal agatas netiko?  bigsmile.gif  Man tiktų  mirksiukas.gif

Ni,ni,ni.... schmoll.gif Rozinis auksas... bigsmile.gif O gal tau odinukiu reik... ax.gif kam man jos ten stovi... Nu realiai tai neturiu ka tau pasiulyt...kas tau tiktu... blush2.gif
Atsakyti
Maniskes dano unikos rado naujus namucius mirksiukas.gif ,tikiuos ant naujos apyrankes linksmins savininkes aki thumbup.gif

Noa,likai be konkurencijos-gali kelti kaina spuoguotiesiems lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Laisvė @ 2010 08 22, 13:47)
Taip, ant etiketės tiek ir parašyta. Tiek ir mokėjau, nes internetu pirkau, kai dar nuo ankstesnio pirkinio sumos nuolaidų netaikė. Tik siuntimas (atvežimas) nekainavo. Ale gi susitartume, vis viena be naudos guli dėželėje...

Tai tu dar pagalvok,kad viskas pabrango, o dar retirinis...tai jo verte suvis...nenusipigink geriau...tegu stovi, maz zentui kokiam padovanosi...gal kak ras tiks... biggrin.gif
Nu...o gerai pagalvojus,maz vezimuka perleist...bais bijau,kad anas man ko neprisauktu...paziurek,tik isigijau ir va kudikis dar vienas...vyrui sakau jauciuosi,kad jau 4vaikus turiu...tai maz imk tu greiciau ji, duok man raganosi geriau...nors ka zinau "ragu" ir gi nenoriu...oi nezinau kas blogiau... lotuliukas.gif
Atsakyti
prie sito agato kad man ne viena nekisat snapo-as ju stebiu cool.gif -agatu nemyliu,bet sitas man tiktu...jei neuzkils kaina labai-jamsiu.Draugiskai parasau-palikit ji man ax.gif

http://cgi.ebay.com/...e=STRK:MEWAX:IT
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 08 22, 14:05)
Tai tu dar pagalvok,kad viskas pabrango, o dar retirinis...tai jo verte suvis...nenusipigink geriau...tegu stovi, maz zentui kokiam padovanosi...gal kak ras tiks... biggrin.gif

Galėčiau laikyt - valgyt neprašo... Ale ir naujų norisi blush2.gif Gal dar koks sidabriukas iš taviškės kolekcijos nebeįdomus darosi? Peržiūrėk viską mirksiukas.gif Ar koks akmenėlis? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Laisvė @ 2010 08 22, 14:09)
Galėčiau laikyt - valgyt neprašo... Ale ir naujų norisi  blush2.gif  Gal dar koks sidabriukas iš taviškės kolekcijos nebeįdomus darosi? Peržiūrėk viską  mirksiukas.gif Ar koks akmenėlis?  blush2.gif

Akmenelis...tu ka... hah.gif hah.gif hah.gif situ man maza visada... rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(Laisvė @ 2010 08 22, 14:09)
Galėčiau laikyt - valgyt neprašo... Ale ir naujų norisi  blush2.gif  Gal dar koks sidabriukas iš taviškės kolekcijos nebeįdomus darosi? Peržiūrėk viską  mirksiukas.gif Ar koks akmenėlis?  blush2.gif

Siulau tau varianta...tu papirk dar viena bigsmile.gif ir zeme naujaja...ir tegu jie laiko ja ant ragu bigsmile.gif Trumpa sidabrine grandinele, arba odinuke irgi tiks...tik dvieju stoperiu dar reik...jiem i uzpakalius instatyt, kad jie neslankiotu...manau variantas visai nieko... g.gif
Papildyta:
QUOTE(Tacita @ 2010 08 22, 14:05)
prie sito agato kad man ne viena nekisat snapo-as ju stebiu cool.gif -agatu nemyliu,bet sitas man tiktu...jei neuzkils kaina labai-jamsiu.Draugiskai parasau-palikit ji man ax.gif

Aga vertas grieko...bet as jau prisigriesinau lig soties... lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 08 22, 14:24)
Siulau tau varianta...tu papirk dar viena  bigsmile.gif ir zeme naujaja...ir tegu jie laiko ja ant ragu  bigsmile.gif Trumpa sidabrine grandinele, arba odinuke irgi tiks...tik dvieju stoperiu dar reik...jiem i uzpakalius instatyt, kad jie neslankiotu...manau variantas visai nieko... g.gif

Pernelyg didelės investicijos į nepatinkamus karolius, plius trumpa grandinėlė (manoji 60 cm) ar odinukė (manoji tinka tik ant riešo) ir dar vienas stabdžiukas... mastau.gif Pigiau dėželėj laikyti hihihi.gif
Atsakyti
Sveikos, trolininkes smile.gif
Man labai grazu troliukai smile.gif Karoliuku dar nedaug turiu, taciau visi laukti ir turintys savo ivyki bei reiksme.
Dabar rinkau lipdukus, vieno tetruksta, bet kaip supratau jau nebedalina.
Jei kas turi atliekama viena lipduka, perleiskit man uz skanu sokolada smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mella @ 2010 08 22, 16:16)

Jei kas turi atliekama viena lipduka, perleiskit man uz skanu sokolada smile.gif

bet kazi ar dar keicia lipdukus i karoli g.gif
Atsakyti
QUOTE(Laisvė @ 2010 08 22, 13:47)
Taip, ant etiketės tiek ir parašyta. Tiek ir mokėjau, nes internetu pirkau, kai dar nuo ankstesnio pirkinio sumos nuolaidų netaikė. Tik siuntimas (atvežimas) nekainavo. Ale gi susitartume, vis viena be naudos guli dėželėje...


Kodėl be naudos? Jeigu jis tau nemielas, tai laikyk, kad būtų naudingas, o ne skubėk pusvelčiui atsikratyti. Kažkas perestroikos metais prisipirko auksinių papuošalų, ir dabar nežino, kur kišti, nes išėję iš mados. O raganosis, kuo ilgiau stovės, tuo madingesnis ir brangesnis darysis. Jis juk JAU retirintas, ir labai abejotina, kad kada nors už tokį bjaurų nubalsuos grąžinti į kolekciją. Kiekvieni metai gulėjimo pas tave dėžutėje padvigubins jo vertę. Laikyk kaip investiciją ir nesuk sau galvos. Kai visai nebeliks vietos arba pritrūks bapkių dukros povestuvinei kelionei, parduosi. Jokiame banke tau tiek palūkanų nesumokės, kaip užaugins šitas bjaurus raganosis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2010 08 22, 16:29)
Kiekvieni metai gulėjimo pas tave dėžutėje padvigubins jo vertę. Laikyk kaip investiciją ir nesuk sau galvos. Kai visai nebeliks vietos arba pritrūks bapkių dukros povestuvinei kelionei, parduosi. Jokiame banke tau tiek palūkanų nesumokės, kaip užaugins šitas bjaurus raganosis  biggrin.gif

Kad iš Tavo lūpų tiesiai Dievui į ausį thumbup.gif

O jei rimtai, tai nesuku per daug dėl jo galvos. Nėra jis man toks bjaurus, kaip kažkuri paminėjo, kad kada nors pati neužverčiau ant savo apyrankės. Tiesiog šiuo metu nepanaudotas bigsmile.gif
Atsakyti