Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Kuris naujos rudens kolekcijos karoliukas jums pats gražiausias? (71 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(erilukaha @ 2010 08 24, 13:48)
Nu mano pana tai sirgo... doh.gif  snarglys iki keliu pastoviai...ir tempa auksta labai pas ja budavo... tai mes daugiau kaip dvieju savaiciu niekad nesam buve... paskutinej, paruosiamoj grupej tik susitvarke... kai iki to buvom visai nesirge iki triju metu... maitinau ilgai, sveika kaip agurkas buvo, o tik paleidau, ir psio... smile.gif


drinks_cheers.gif mano lygiai tas pats buvo, iki 3 m. sveika, kol nepapuole i ta bacilu saltini, isvien pradejo zarazas gaudyt ir sirgt doctor.gif,o tada pradejau zilti, kol neisaugo, paruosiamukuose atsiputem tada jau ax.gif
o kai antra reiks isleist i darza, va tada jauciu ir peruko man prireiks lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fontenay: 24 rugpjūčio 2010 - 13:11
Nugis, čia kiekvienas atvejis individualus. Maniškė į daržą iškeliavo beveik dvejų. Tai nuo rugsėjo sirgo tris kartus po dvi savaites su dviejų savaičių pertraukom doh.gif Jau galvojau vėl auklę kviestis. Bet turbūt tiek pakako, kad "prisiderintų" prie darželio bacilų. Vėliau kokį kartą per metus pareidavo angina. Mokykloje per ketverius pradinės klasės metus praleido pamokų gal 15 iš viso. Ir visos tos dėl ligos mirksiukas.gif
Žodžiu, laikykitės ir taip lengvai nepasiduokit 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(danske @ 2010 08 24, 10:52)
O del vakarelio, tai man visai nebeidomu. Jei sitiek zmoniu. Mano abi drauges nusiteikusios bent jau apyrankes su uzsegimais pirkti.Tai kur tu ten ramiai pasideliosi, kai tiek zmoniu. Manem anksciau ateiti, susidelioti ir tik veliau pirkti. Bet neiseina del darbu.
Tie konkursai man buve nebuve, neturiu as tokiems dalykams sekmes.

Oj, taigi ne dėl konkursų į trolių renginį reik eit bigsmile.gif Dėl susitikimo su trolių ligonių palatos kaimynėmis wub.gif ax.gif Kas gi čia dabar - mergos iš Vilniaus ir Kauno važiuoja, o vietinės panevėžietės neina rolleyes.gif

Labas dienas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rimaz @ 2010 08 24, 14:22)
Dėl susitikimo su trolių ligonių palatos kaimynėmis wub.gif  ax.gif Kas gi čia dabar - mergos iš Vilniaus ir Kauno važiuoja, o vietinės panevėžietės neina rolleyes.gif

Tigis, žinoma, kad dėl to mirksiukas.gif Kad pasirodytum pati ir kitų ligos stadijas pamatytum... Mūsų ekipažas važiuoja - keturios dailios moteriškės jau ruošiasi, plaukus kedena, apyrankes perrenka nail.gif
Atsakyti
Kad butu biski i tema, pavarysiu vaizdu is naujienu pasaulio toms kurios nemato amerikonku psl:
user posted image
user posted imageuser posted imageuser posted image
Atsakyti
QUOTE(Laisvė @ 2010 08 24, 14:29)
Tigis, žinoma, kad dėl to  mirksiukas.gif Kad pasirodytum pati ir kitų ligos stadijas pamatytum... Mūsų ekipažas važiuoja - keturios dailios moteriškės jau ruošiasi, plaukus kedena, apyrankes perrenka  nail.gif

Aga, ir pasiblizgint konkoliukus dar nepakenktų biggrin.gif cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Rimaz @ 2010 08 24, 14:39)
Aga, ir pasiblizgint konkoliukus dar nepakenktų biggrin.gif  cool.gif

Gerai kad priminei. Einu blizgint mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 08 24, 13:29)
Kad butu biski i tema, pavarysiu vaizdu is naujienu pasaulio toms kurios nemato amerikonku psl:


kas čia galuose? lens.gif prizmės?
http://www.part.lt/p...e79b5cea797.jpg
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dasha: 24 rugpjūčio 2010 - 13:47
Sveikos, jeigu viska spesiu busiu ir as Panevezy bigsmile.gif kankoliu gal nespesiu isisblizgint tai neprisipazinsiu kuri ten as ph34r.gif bo visos bus issikedenusios ir isiblizginusios paskui apturesiu gedos doh.gif hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Dasha @ 2010 08 24, 14:46)

joo mano manymu laimo prizmes sios :
http://www.trollbead...60191(base_eur)
Atsakyti
Žiūriu žiūriu, man tie raitūzai nelabai unsure.gif tie naujos formos..

Erilukaha, oj darželio pradžių lengvų nebūna, mano ir sirgo, savaitę eina, savaitei vežu pas močiutę, savaitę eina, ir vėl vežu doh.gif Pavargom nuo to vežiojimo, ale dar labiau mažės sveikatos gaila buvo. O leidau 1 metų 10 mėn, ir pavasarį, vistiek sirgo. Dabar jau kaip ir mažiau sirginėja. O iš esmės darželis gėris. Ir tu pailsėsi. rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(ewidenta @ 2010 08 24, 13:51)
Sveikos, jeigu viska spesiu busiu ir as Panevezy bigsmile.gif kankoliu gal nespesiu isisblizgint tai neprisipazinsiu kuri ten as ph34r.gif bo visos bus issikedenusios ir isiblizginusios paskui apturesiu gedos  doh.gif  hihihi.gif

Nespėsi net neprisipažint, kai panos tave išaiškins, man rodos lotuliukas.gif

QUOTE(Fontenay @ 2010 08 24, 13:53)
joo mano manymu laimo prizmes sios :
http://www.trollbead...60191(base_eur)

Anos tokios lyg tamsesnės, sodriai geltonos, bet panašiausiai į prizmes. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dasha @ 2010 08 24, 14:55)
O iš esmės darželis gėris. Ir tu pailsėsi.  rolleyes.gif
Papildyta:

Nu pailsesi cia...juk i darziuka tik vienas eina, o kitas dar namie lieka...dar tik 1,4...tai dar toloka sitam... siuos metus dar kaip nors...O dar ir ciucis 2men... nezinau, nezinau, kaip mes cia versimes...bijojau vasaros, sakau visi namie bus...o dabar ko tais ruksejo baugu... unsure.gif pagalbininke i mokykla iseis...kitas pagalbininkas i darziuka... ot kariausim cia su likusiais mazyliais...net saldu pagalvot... ( cia gi ne katukas, i dezute nevaiksto...) doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Laisvė @ 2010 08 24, 14:40)
Gerai kad priminei. Einu blizgint  mirksiukas.gif

Tai siandien ta diena laimyngoji... bigsmile.gif
Atsakyti