Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Kuris naujos rudens kolekcijos karoliukas jums pats gražiausias? (71 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(tamosiuke @ 2010 08 24, 00:43)
Nu ir nereikia..pacios kaltos biggrin.gif Cem mense naroda-tem bolse kislaroda!!!! Mes susigriebsim visus Trolius, viska laimesim...zodziu viska susirinksim ir abidvi pasidalinsim biggrin.gif va.... Einu sapnuot tuos laimejimus....Ana kazkuria nakti akurat sapnavau, kad laimejau kazkokius raudonus karolius...lyg sarvuocius, sakes man...as jau ir sapnuot juos pradejau doh.gif

Buvau praeita savaite Panevezyje, tai paklausinejau apie ta vakareli. Uzsiregistravusiu jau tada buvo 76, tai gi konkurencija bus ir nemaza thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 08 24, 08:20)
Nugi kas mano sand nubidinot... rolleyes.gif  jau gal Danske.... doh.gif

Laba ryta 4u.gif

labas-balta?maciau g.gif

o as be nuotaikos-mano dukryte susirgo-taip maziuke dziaugesi,kad i darzeli predejo eiti,maza ji 1m9men,ale taip patiko darziuke,jau 3savaites ejo -ir se tau kad nori-tempa ir sloga doh.gif ...tai mama mano atskubejo i pagalba,o as va,darbe minute arbatelei turiu,tai kompa isijungiau.

Vaziuojancioms i panevezi-sekmes dideliausios,o apie raudonus sarvuocius tai prasau nesvaigt lotuliukas.gif .Paskui butinai girkites ir pasakokit,kaip sekesi drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(mamile @ 2010 08 24, 08:58)
Buvau praeita savaite Panevezyje, tai paklausinejau apie ta vakareli. Uzsiregistravusiu jau tada buvo 76, tai gi konkurencija bus ir nemaza thumbup.gif

Man tai tas vakarelis, rupi tik tiek,kad su forumietem galima susitikt butu... thumbup.gif Bet toki kelia vaziuot net nezinau...tuo labiau,kad to laiko jau ne daug...visgi ruksejis ant nosies...o mes dar kuprines neturim... biggrin.gif Atskleiskit paslapti kur gera kuprine papirkt... g.gif
Atsakyti
Labas rytas smile.gif

oho dalyviu daugoka sakyčiau... na bet iš praktikos manau, kad visų tikrai nebus smile.gif

O forumiečių būtų smagu ir daugiau pamatyt - susipažint 4u.gif

Ar dar kuri pirkot iš to psl JAV kur rodžiau beatsus?
Atsakyti
QUOTE(žuvyte23 @ 2010 08 23, 21:03)
Sveikos merginos, nesenai ir as uzsikreciau "trollige" ax.gif  jau kuris laikas seku tema, bet vis nedrisau kisti snapo, nes daug ko dar nezinau blush2.gif bet siandien gavau dovanu Paezeres misko rinkini, tai nebetveriu is laimes savam kaily, kaip man grazu ir prasausi i kompanija ax.gif


Nuostabi apyrankė thumbup.gif

O tas italas mane visai sudomino, gal reikės pas jį apsiprekint bigsmile.gif

Sėkmės mergoms Panevėžyje 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2010 08 24, 09:15)
O tas italas mane visai sudomino, gal reikės pas jį apsiprekint  bigsmile.gif

Sėkmės mergoms Panevėžyje  4u.gif

Ir as planuoju pas ji papirkt, tik ne siandien... smile.gif

O kada panos vaziuoja, sia savaite.... g.gif
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 08 24, 09:07)
Man tai tas vakarelis, rupi tik tiek,kad su forumietem galima susitikt butu... thumbup.gif  Bet toki kelia vaziuot net nezinau...tuo labiau,kad to laiko jau ne daug...visgi ruksejis ant nosies...o mes dar kuprines neturim...  biggrin.gif Atskleiskit paslapti kur gera kuprine papirkt... g.gif

As is vokieciu pirkau, per ebay, kaina perpus mazesne negu pas mus Lietuvoj tokio lygio... Mano daug vaiksto, tai rinkau, kad gera butu. Metus jau atnesiojo, labai patenkinta thumbup.gif
Vaziuoju siandien i Vilniu, gal kas pleksne retirinta mate kur pirkti?
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2010 08 24, 09:15)
O tas italas mane visai sudomino, gal reikės pas jį apsiprekint  bigsmile.gif

daug tikrai pirkau pas ji, ir viskas zenkliai pigiau, kokybe patenkinta likau, atsiuncia per 3-5 d. nu liuks thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 08 24, 10:14)
daug tikrai pirkau pas ji, ir viskas zenkliai pigiau, kokybe patenkinta likau, atsiuncia per 3-5 d. nu liuks  thumbup.gif


Jau visai sugundei thumbup.gif Bet galvojau dar iš karto nepirkti, kito mėnesio palaukti. Tik, kažin, nepabrangs? unsure.gif
Atsakyti
Aš tą italą irgi žinau, pirkau pas jį kažkada seniai jaspį. Neblogas italas, tikri tie jo troliai ir viskas ten su juo gerai rolleyes.gif

Užmiršus tik buvau, priminėt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 08 24, 08:20)
Nugi kas mano sand nubidinot... rolleyes.gif  jau gal Danske.... doh.gif

Laba ryta 4u.gif

Labas

Ne. As pirkau ana savaite, bet ne ebay ir levandini. O uz kiek tas kur nelaimejai parduotas? As kiek stebiu, tai vis apie 170$ gaunasi.
Uzteks dabar.

O del vakarelio, tai man visai nebeidomu. Jei sitiek zmoniu. Mano abi drauges nusiteikusios bent jau apyrankes su uzsegimais pirkti.Tai kur tu ten ramiai pasideliosi, kai tiek zmoniu. Manem anksciau ateiti, susidelioti ir tik veliau pirkti. Bet neiseina del darbu.
Tie konkursai man buve nebuve, neturiu as tokiems dalykams sekmes.
Atsakyti
QUOTE(danske @ 2010 08 24, 10:52)
Ne. As pirkau ana savaite, bet ne ebay ir levandini.

130...bet norejau dar pigiau paimt... biggrin.gif

O kada tas susirinkimas.... g.gif
Papildyta:
QUOTE(Noa @ 2010 08 24, 10:51)
Užmiršus tik buvau, priminėt biggrin.gif

Aga patikejom... biggrin.gif Uzsitiharine buvot...o cia eme ir isdave.... lotuliukas.gif
Atsakyti