Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Kuris naujos rudens kolekcijos karoliukas jums pats gražiausias? (71 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(žuvyte23 @ 2010 08 23, 22:07)
Duodu:

http://cgi.ebay.it/w...em=360291595354

Bankas nuskaiciavo 384 lt su centais

tai sena, blyn, kaina blink.gif Apsimoka gražiausiai.
Atsakyti
Taigi Tacita as jau tau rodziau praeita savaite pas si itala, ir skaiciavom per skype kiek iseina viens kankolas lotuliukas.gif
beje as pas juos susipirkus visus akmenus po 135 lt, iskyrus labradoritus, tu tai nepirkciau nemacius smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fontenay: 23 rugpjūčio 2010 - 21:13
QUOTE(Enita @ 2010 08 23, 17:21)
Na, merginos, esu laiminga kaip slyva thumbup.gif Vietoj nemylimos didžiosios žemės ant mano apyrankės sutvisko štai kas wub.gif


wow bigsmile.gif thumbup.gif

QUOTE(žuvyte23 @ 2010 08 23, 21:03)
Sveikos merginos, nesenai ir as uzsikreciau "trollige" ax.gif  jau kuris laikas seku tema, bet vis nedrisau kisti snapo, nes daug ko dar nezinau blush2.gif bet siandien gavau dovanu Paezeres misko rinkini, tai nebetveriu is laimes savam kaily, kaip man grazu ir prasausi i kompanija ax.gif



sveikinu su rinkinuku,ir labai gražia apyranke wub.gif
Atsakyti
Penktadieni kai ziurejom jis turejo 5 ar 6 rinkinius is Italijos ir buvo istates kelis tokius pat rinkinius dar truputeli pigiau, bet rase jog jie is Anglijos. Nelabai supratom kaip ten yra. O siandien diena radau jau tik atskirai parduodamus karoliukus.
Papildyta:
Aciu uz sveikinimus
Atsakyti
QUOTE(žuvyte23 @ 2010 08 23, 22:07)
Duodu:

http://cgi.ebay.it/w...em=360291595354

Bankas nuskaiciavo 384 lt su centais

Aaa...gal kas norit per puse a? Tik man reikia tu filcetaviniu atspalviu...nu pigu ka...Tik reiktu kazkieno prasyt kad nupirktu, nes mano Ebay angliskas, o as tuo adresu jau nebegyvenu...
Atsakyti
QUOTE(žuvyte23 @ 2010 08 23, 21:03)
Sveikos merginos, nesenai ir as uzsikreciau "trollige" ax.gif  jau kuris laikas seku tema, bet vis nedrisau kisti snapo, nes daug ko dar nezinau blush2.gif bet siandien gavau dovanu Paezeres misko rinkini, tai nebetveriu is laimes savam kaily, kaip man grazu ir prasausi i kompanija ax.gif

mmm kaip grazu... wub.gif super!!!
Papildyta:
beja merginos, o kas i Pnvz vaziuoja? a? g.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(franciska @ 2010 08 23, 22:20)
beja merginos, o kas i Pnvz vaziuoja? a?  g.gif  smile.gif

As su Borooze, kas dar?
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 08 23, 22:11)
Taigi Tacita as jau tau rodziau praeita savaite pas si itala, ir skaiciavom per skype kiek iseina viens kankolas  lotuliukas.gif
beje as pas juos susipirkus visus akmenus po 135 lt, iskyrus labradoritus, tu tai nepirkciau nemacius smile.gif

durna galva as, gi rimts doh.gif
Bet galvoju gal dar kokis pardavejas,ka gali zinoti.
Papildyta:
QUOTE(tamosiuke @ 2010 08 23, 22:18)
Aaa...gal kas norit per puse a? Tik man reikia tu filcetaviniu atspalviu...nu pigu ka...Tik reiktu kazkieno prasyt kad nupirktu, nes mano Ebay angliskas, o as tuo adresu jau nebegyvenu...

Tai nori abieju geliu?
Atsakyti
QUOTE(Tacita @ 2010 08 23, 22:26)
Tai nori abieju geliu?

Agam, noriu abieju geliu.Tie melyni burbulai abejoju ar tiks...
Atsakyti
Sveikos mirksiukas.gif

Mergaites, kas matet horoskopus gyvai, gal galit man durnai paaiskint kas jaucio sidabriuke pavaizduota blush2.gif nu neikertu visiskai, savaite laiko i ji ziuriu ir niekaip is tu nuotrauku nesuprantu, kur tas jautis ten doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ragana_ @ 2010 08 23, 22:52)
, kur tas jautis ten  doh.gif

jis tiesiog TEN lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ragana_ @ 2010 08 23, 22:52)
Mergaites, kas matet horoskopus gyvai, gal galit man durnai paaiskint kas jaucio sidabriuke pavaizduota blush2.gif  nu neikertu visiskai, savaite laiko i ji ziuriu ir niekaip is tu nuotrauku nesuprantu, kur tas jautis ten  doh.gif

Toks susisukes jautis-stirna lotuliukas.gif lotuliukas.gif Gyvai nemaciau, bet is nuotrauku tai man i stirna panasiau lotuliukas.gif
Atsakyti