Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Kuris naujos rudens kolekcijos karoliukas jums pats gražiausias? (71 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(Song @ 2010 08 23, 20:10)
Čia todėl, kad aš tobula cool.gif Ale tobulų diedų nėra. Dėbtelejo ir paklausė-aš tau koks juvelyras? biggrin.gif Tada atsinešė mikroskopą ir vis tik apžiūrėjo-panašu, kad brylikai, bet labai prastos kokybės-su įskilimais ir visa kita. Vuo.

Tai gerai , kad brylikai, o kad kokybes ne kokios tai jau pries perkant aisku buvo...Aprasyme buna akmens kokybe ir spalva parasyta. Raidem, tik nebeatsimenu kokiom. Iskart kai ziurejau, tai pagal tuos parametrus ir iskilimu yra ir spalva gelsva. Nu bet be mikroskopo gi nesimato nei to, nei to thumbup.gif
Gal ir trolius su mikroskopu tegu panagrineja, kas ten tokio, kad uz deimantus brangesni lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamile: 23 rugpjūčio 2010 - 19:38
QUOTE(erilukaha @ 2010 08 23, 20:06)
Nu ka baigiam sita tema...aciu uz palaikyma... Gryztam prie troliu...Noa siulo iamzint...bet as nenoriu... schmoll.gif  nenoriu,kad sirdy draskytu karoliukas...kazkaip noriu, kad jie butu susije tik su  gerom emocijom...Bet aciu uz pasiulyma... 4u.gif

gal ir teisingai mastau.gif Nebent vėliau, kai jau priprasi. Aš savo aa šunę mielai įamžinčiau, bet jinai koli buvo - tai kuo amžint, ne škotų terjeru gi biggrin.gif

QUOTE(Song @ 2010 08 23, 20:10)
panašu, kad brylikai, bet labai prastos kokybės-su įskilimais ir visa kita. Vuo.

Tai kokybė ir neturi būt gera, jei jau į sidabrą deda. Bet vis tiek, nu - brylikai biggrin.gif Ir vis tiek ne patys prasčiausi, prastesnius deda į stiklo rėžtukus... biggrin.gif
Atsakyti
As visa savo seimyna sidabriukais iamzinus esu, bet suniui nerandu karoliuko. Pas mane labradoras, tai dekoratyvinis skotukas visai netinka.Buvau nusipirku didele kate, nes labradoras, tai peraugus kate, bet irgi nelipo schmoll.gif Tai kolkas vienam seimos nariui nerandu karolio. Bet ieskau thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamile: 23 rugpjūčio 2010 - 19:43
QUOTE(mamile @ 2010 08 23, 20:42)
As visa savo seimyna sidabriukais iamzinus esu, bet suniui nerandu karoliuko. Pas mane labradoras, tai dekoratyvinis skotukas visai netinka.Buvau nusipirku didele kate, nes labradoras, tai peraugus kate, bet irgi nelipo schmoll.gif Tai kolkas vienam seimos nariui nerandu karolio. Bet ieskau thumbup.gif

Pirk labradorita, bent jau pavadinimas panasus biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Tiksliai, nu biggrin.gif Labradoras amžintinas labradoritu. Arba "kailiniuotuoju" biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutes trolistes mirksiukas.gif Norejau paklausti ar dar kur nors, perkant apyranke ir uzsegima, duoda 2 unikas dovanu? Noriu draugei gimtadienio proga nupirkti, pamate pas mane ir l patiko ax.gif
Atsakyti
Nu tikrai labradorą geriausiai pažymėt labradoritu - gausiai švytinčiu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 08 23, 20:49)
Tiksliai, nu biggrin.gif Labradoras amžintinas labradoritu. Arba "kailiniuotuoju" biggrin.gif

Labradoritai jega, bet jie melsvi, pilki, o mano sune ruda...Bet ideja gera, ko gero labiau dumingas topazas ar kaip jis ten vadinasi tiktu. Dabar kaip tik pas belarusa aukcione yra, gal pabandysiu paiimt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamile: 23 rugpjūčio 2010 - 19:56
QUOTE(Rokita @ 2010 08 23, 20:50)
Sveikutes trolistes mirksiukas.gif Norejau paklausti ar dar kur nors, perkant apyranke ir uzsegima, duoda 2 unikas dovanu? Noriu draugei gimtadienio proga nupirkti, pamate pas mane ir l patiko ax.gif

Dar duoda, as kai klausiau tai sake iki sio menesio pabaigos akcija galios 4u.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, nesenai ir as uzsikreciau "trollige" ax.gif jau kuris laikas seku tema, bet vis nedrisau kisti snapo, nes daug ko dar nezinau blush2.gif bet siandien gavau dovanu Paezeres misko rinkini, tai nebetveriu is laimes savam kaily, kaip man grazu ir prasausi i kompanija ax.gif

user posted image

Atsiprasau, kad nuotrauka nelabai kokybiska - fotikas sugedes, tai dariau telefunu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(žuvyte23 @ 2010 08 23, 21:03)
Atsiprasau, kad nuotrauka nelabai kokybiska - fotikas sugedes, tai dariau telefunu blush2.gif

Labai grazu wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 08 23, 20:26)
nu bet Song negaila juk 25 usd uz brylikus ane  thumbup.gif

Tikrai ne. O va ta kaina tipo be nuolaidos, kuri pridėta dėžutėj, 320, jau būtų za duzo biggrin.gif

QUOTE(Noa @ 2010 08 23, 20:38)
Ir vis tiek ne patys prasčiausi, prastesnius deda į stiklo rėžtukus... biggrin.gif

Dabar pagalvojau, kad išlaupius stiklo rėžtukus, galima apyrankę kokią susirinkt, arba koliažą biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Song: 23 rugpjūčio 2010 - 20:13