Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Kuris naujos rudens kolekcijos karoliukas jums pats gražiausias? (71 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(erilukaha @ 2010 08 23, 08:34)
Nu gi cia kalba DIDELIS...DIDELI...pavydas... lotuliukas.gif

Nu tai aišku kad lotuliukas.gif Kas gi dar lotuliukas.gif

QUOTE(danske @ 2010 08 23, 12:26)
Ir iskilo man toks klausimas. Vilkausi tokia puosnesne suknele.Visgi svente.Ji pilka, bet niekaip nelipo man troliai. Ir taip deliojau, ir anaip. Turiu auskaru , atrodo, daugiau nei reikalinga. Ir rimtesniu, ir kuklesniu. Ir niekaip nesudeliojau. Per kasdieniniai man tie  troliai ir viskas, atrode.Gal kad ne akmenukai, neturiu auksinuku? Tai uz ka tiek pinigu, pamaniau,  blush2.gif , suplojau,
Gal as cia prisigalvojau nesamoniu, bet  pasidare idomu, ar nei vienai tokio klausimo nekilo?

Aš šiaip sutinku, kad troliai nėr labai jau ten šliūbiniai. Bet mano supratimu, investuot gi ir reikia daugiau į tai, ką nuolat dėvėsi, o ne vieną kartą. Tarkim, darbinis kostiumėlis jei bus brangesnis, geresnis - taigi ir matysis jį nešiojant. Arba paltas. Arba rankinukas, arba troliai. O kokia vestuvėms tinkama suknelė - kiek ją kartų užsidėsi? Vieną, du? Tai nafig laidytis irnesakyk.gif Ji gi tiek tik ir turi atlaikyt, tik tokios kokybės ir reikia irnesakyk.gif O toliau - kol proga ateis, iš mados išeis irnesakyk.gif
Taip ir su papuošalais. Vienai progai gi ir pats žmogus susivert gali, ką nors ryškaus, stiliovo, ko kasdien gal ir neužsidėsi. O vat kasdieeeeeen rolleyes.gif kasdien norisi ko nors kokybiško, prie visko tinkančio, neišeinančio tuoj iš mados... Trolių rolleyes.gif

QUOTE(erilukaha @ 2010 08 23, 13:16)
O as ir vel pavergt ateinu...visur skelbimus daviau kaip durne...o mano ciuciu visgi uzmuse...su motociklu nudauze... verysad.gif  cry.gif

Oi ple. Sakiau sad.gif Varguolė tu console.gif
Na, bent nesikankino verysad.gif
Betgi žinojai pati dry.gif Nesakyk, kad nejautei sad.gif

QUOTE(Song @ 2010 08 23, 13:27)
Mano diedo hobis akmenėliai. Pažiūrės parėjęs vakare, parašysiu ką sakė.

NU ne dieds, o lobis. Visapusiškas smile.gif

QUOTE(Enita @ 2010 08 23, 17:21)
Na, merginos, esu laiminga kaip slyva thumbup.gif Vietoj nemylimos didžiosios žemės ant mano apyrankės sutvisko štai kas wub.gif

Kad ir kuris iš tų karolių būtų vietoj Žemės - vis tiek gerai. Žemė svambalas, o šitie visi - grožis wub.gif
Atsakyti
Negirkim taip Songino,a tai Song paskui bijos ji i viesuma leist,kad kuri nenukniockintume,tokio grynuolio blink.gif -akmenuku zinovo,troliu pirkejo zmonai be progos,zodziu,ui,tas Songinas...Nu,laukiam laukiam,ka pasakys anas apie Song brylikus. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2010 08 23, 16:38)
Aha, reiks kada pasirodyt..nutraukt potkę kaip nors gražiai biggrin.gif

Šiek tiek jau susikaupė, negaliu skųstis..kaip per metus - neblogai smile.gif

Vestuvių metinių proga vyras padovanojo "širdies apkabinimą" (ale jau tas karolis man laabai specifiškas...kol nepažiūrėjau etiketės, niekaip nesupratau kas tai lotuliukas.gif ) ir "'tamsusis leopardas" (ką anas simbolizuoja sunku suprast, turbūt patį jį biggrin.gif Nors jis šviesiaplaukis..tada matyt mane plėšrią žmoną simbolizuoja biggrin.gif).
Taigi, tas tamsusis leopardas dabar baisiai dera, su mano alyviniais-violetiniais-melsvais tonais doh.gif
Bet nėr to blogo, kas neišeitų į gerą - sumąsčiau gi dar vieną apyrankę kada pradėt verti, kad tiktų tas leopardas smile.gif


Lauksim ir vaizdų thumbup.gif

QUOTE(Enita @ 2010 08 23, 17:21)
Na, merginos, esu laiminga kaip slyva thumbup.gif Vietoj nemylimos didžiosios žemės ant mano apyrankės sutvisko štai kas wub.gif


Gražu thumbup.gif Tik ir aš neatrenku, kuris iš jų naujokas biggrin.gif
Čia su dovanotojo žinia ar ne? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2010 08 23, 19:03)
Oi ple. Sakiau sad.gif Varguolė tu console.gif
Na, bent nesikankino verysad.gif
Betgi žinojai pati dry.gif Nesakyk, kad nejautei sad.gif

Zinai pirmas jausmas taip...bet paskui vilciu atsirado...babuska priseke ten pasaku...kad garantija pavoge... Tai ir i policija pranesem... savaitgali zmogelio laukem tokio...kad isniuhint tuos medkircius...sakiau vaziuosiu tiharint prie namu... ai dar pirma pas sefa ju norejau vaziuot... pavardes suzinot...kaimynu dar paklausiu... Isivaizduojat, kaip buciau apsijuokus... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(erilukaha @ 2010 08 23, 19:29)
Isivaizduojat, kaip buciau apsijuokus... doh.gif

Ai nu... Betgi pati ir suticharinai...
Et, gaila šunelio. Nusipirk kokį karoliuką jo atminimui sad.gif
Kažkodėl šunelių visada labiau gaila, negu žmonių smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2010 08 23, 19:28)
Gražu  thumbup.gif Tik ir aš neatrenku, kuris iš jų naujokas  biggrin.gif

Nugis, ot panos tingit i pirma puslapi nueit ir paziuret Enitos turtus...labradoritus ji du turejo...o va saulutes ne schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(simre @ 2010 08 23, 18:47)
Nelabai suprantu, kas pakeitė žemę: labradoritas (-ai) ar saulutės, bet bet kuriuo atveju tai žymiai geresnis variantas. Na bent mano akim.
Aš pati dar vis galvoju, kad reiktų saulutėms suikaupt, kol dar yra senom kainom  blush2.gif

QUOTE(Tacita @ 2010 08 23, 18:59)
o jei,kokis zydras labradoritas grazus....nu gal ir as kada toki grozi rasiu...Jei kas uzmatysit,ciupkit man nedvejodamos,as tikrai nupirksiu ok.gif
Enita,derinukas nerealus,tik paaiskink zeme i ka is situ groziu iskeitei-kas bebutu,tikrai uzta didziuli kunkola graziau wub.gif

QUOTE(Erszebeth @ 2010 08 23, 19:28)
Lauksim ir vaizdų  thumbup.gif
Gražu  thumbup.gif Tik ir aš neatrenku, kuris iš jų naujokas  biggrin.gif
Čia su dovanotojo žinia ar ne?  blush2.gif

Aga, su dovanojo žinia - nusprendžiau geriau pasakyt nei tyliai kankintis ir dar tuo pačiu apsidraust, kad kitą kartą panašiai neatsitiktų ax.gif O naujokas - tai saulutė. Labradoritus jau seniau turėjau. Jie man irgi patys pačiausi wub.gif , dabar beveik vien tik juos ir nešioju, nelabai ko daugiau ir norisi (na nebent dar vieno labradorito lotuliukas.gif Kai tik rasiu tokį, kokio noriu, būtinai pirksiu dar vieną). Tik kol nebuvo saulutės tarp jų buvau patupdžius karalių su karaliene.
Atsakyti
QUOTE(Enita @ 2010 08 23, 17:21)
Na, merginos, esu laiminga kaip slyva thumbup.gif Vietoj nemylimos didžiosios žemės ant mano apyrankės sutvisko štai kas wub.gif

Labai grazu, simta kart graziau nei zeme thumbup.gif

QUOTE(erilukaha @ 2010 08 23, 19:29)
Zinai pirmas jausmas taip...bet paskui vilciu atsirado...babuska priseke ten pasaku...kad garantija pavoge... Tai ir i policija pranesem... savaitgali zmogelio laukem tokio...kad isniuhint tuos medkircius...sakiau vaziuosiu tiharint prie namu... ai dar pirma pas sefa ju norejau vaziuot... pavardes suzinot...kaimynu dar paklausiu... Isivaizduojat, kaip buciau apsijuokus... doh.gif

Gaila sunelio...ech kaip gaila verysad.gif
O tu isivaizduok kaip mano uosvis jauciasi.....mano vyras padovanojo jam maza Vokieciu avigani, stebuklas ne suo, is labai geru tevu(sunu) zodziu visi dziaugemes, man vyras jo net neveze namo parodyt, nes zino, kad as labai sunis, na ir ne tik sunis myliu, tai sako nevesiu, nes paskui teks toki dideli namie augint.....zodziu jis ta suni padovanojo savo tevui, nes tas kaime gyvena. Dziaugesi tevukas tuo suniu, mylejo...ir plet po menesio laiko pervaziavo ji...isedo i masina ir nepaziurejo, kad tas mazas ziopliukas po masina zaide.....tai kai anyta man ta istorija paskojo--verke ...as verkiau...vyras verke...apie uosvi as jau net nekalbu...oi, net dabar graudu pasidare...Ir ka daryt...reiskias toks jo suniskas likimas...
Atsakyti
QUOTE(tamosiuke @ 2010 08 23, 19:52)
Ir ka daryt...reiskias toks jo suniskas likimas...

Nu musiski irgi traktorium buvo pervaziave blink.gif ...bet tada laimyngai, kazkaip kai tie ratai dideli, net nepamenu, ar ravas buvo...ar tarpan kliuvo...vienu zodziu, vyras galvojau sulygins ta traktorista su zemem...nu gi ziuret reik...o jei vaikas taip...buna gi pabega anies, o ypac bernai,kaip magnetu trauke prie tehnikos...bet nieko, sveikas kaip ridikas buvo...o va dabar unsure.gif
Nu ka baigiam sita tema...aciu uz palaikyma... Gryztam prie troliu...Noa siulo iamzint...bet as nenoriu... schmoll.gif nenoriu,kad sirdy draskytu karoliukas...kazkaip noriu, kad jie butu susije tik su gerom emocijom...Bet aciu uz pasiulyma... 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erilukaha: 23 rugpjūčio 2010 - 19:07
QUOTE(Tacita @ 2010 08 23, 19:18)
Negirkim taip Songino,a tai Song paskui bijos ji i viesuma leist,kad kuri nenukniockintume,tokio grynuolio blink.gif -akmenuku zinovo,troliu pirkejo zmonai be progos,zodziu,ui,tas Songinas...

Čia todėl, kad aš tobula cool.gif Ale tobulų diedų nėra. Dėbtelejo ir paklausė-aš tau koks juvelyras? biggrin.gif Tada atsinešė mikroskopą ir vis tik apžiūrėjo-panašu, kad brylikai, bet labai prastos kokybės-su įskilimais ir visa kita. Vuo.
Atsakyti
QUOTE(Enita @ 2010 08 23, 17:21)
Na, merginos, esu laiminga kaip slyva thumbup.gif Vietoj nemylimos didžiosios žemės ant mano apyrankės sutvisko štai kas wub.gif


giriu už grožį, tikrai gražu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Song @ 2010 08 23, 20:10)
... Tada atsinešė mikroskopą ir vis tik apžiūrėjo-panašu, kad brylikai, bet labai prastos kokybės-su įskilimais ir visa kita. Vuo.

nu bet Song negaila juk 25 usd uz brylikus ane thumbup.gif
Atsakyti