Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Kuris naujos rudens kolekcijos karoliukas jums pats gražiausias? (71 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Jeigu pirksi tai tas kas pakviete gaus 15 $, gales tiek maziau moket uz pasirinkta preke.
Atsakyti
erika,labai liudna zinia perskaiciau-galiu labai,neverkit labai....nu ka padarysi....pasriubciok i rotveileriuko snukuti,jis lyzteles-ir pamatysi-lengviau bus mirksiukas.gif .Nu ka padarysi,nieko negali gi pakeisti. schmoll.gif
--------------------

Fontenay-pavydziu CLOVER doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tacita: 23 rugpjūčio 2010 - 15:18
QUOTE(Tacita @ 2010 08 23, 16:16)
Fontenay-pavydziu CLOVER  doh.gif

o ko? o as vat kol rankose neturiu, tai negaliu dar dziaugtis nail.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2010 08 23, 15:12)
Rasma, pasigendam tavęs  group.gif  Pasirodyk, kiek jau grožių prikaupei  bigsmile.gif

Aha, reiks kada pasirodyt..nutraukt potkę kaip nors gražiai biggrin.gif

Šiek tiek jau susikaupė, negaliu skųstis..kaip per metus - neblogai smile.gif

Vestuvių metinių proga vyras padovanojo "širdies apkabinimą" (ale jau tas karolis man laabai specifiškas...kol nepažiūrėjau etiketės, niekaip nesupratau kas tai lotuliukas.gif ) ir "'tamsusis leopardas" (ką anas simbolizuoja sunku suprast, turbūt patį jį biggrin.gif Nors jis šviesiaplaukis..tada matyt mane plėšrią žmoną simbolizuoja biggrin.gif).
Taigi, tas tamsusis leopardas dabar baisiai dera, su mano alyviniais-violetiniais-melsvais tonais doh.gif
Bet nėr to blogo, kas neišeitų į gerą - sumąsčiau gi dar vieną apyrankę kada pradėt verti, kad tiktų tas leopardas smile.gif
Atsakyti
Erika, laikykis friends.gif

Aciu uz pard nuoroda ... as stengiuosi i sitas neiti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(borooze @ 2010 08 23, 16:55)
Erika, laikykis friends.gif

Aciu uz pard nuoroda ... as stengiuosi i sitas neiti lotuliukas.gif

o ko?kas nors negerai su jom?
Atsakyti
Na, merginos, esu laiminga kaip slyva thumbup.gif Vietoj nemylimos didžiosios žemės ant mano apyrankės sutvisko štai kas wub.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Enita @ 2010 08 23, 17:21)
Na, merginos, esu laiminga kaip slyva thumbup.gif Vietoj nemylimos didžiosios žemės ant mano apyrankės sutvisko štai kas wub.gif

Labai grazu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Enita @ 2010 08 23, 16:21)
Na, merginos, esu laiminga kaip slyva thumbup.gif Vietoj nemylimos didžiosios žemės ant mano apyrankės sutvisko štai kas wub.gif


wow bigsmile.gif sveikinu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Enita @ 2010 08 23, 17:21)
Na, merginos, esu laiminga kaip slyva thumbup.gif Vietoj nemylimos didžiosios žemės ant mano apyrankės sutvisko štai kas wub.gif

Nelabai suprantu, kas pakeitė žemę: labradoritas (-ai) ar saulutės, bet bet kuriuo atveju tai žymiai geresnis variantas. Na bent mano akim.
Aš pati dar vis galvoju, kad reiktų saulutėms suikaupt, kol dar yra senom kainom blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Enita @ 2010 08 23, 17:21)
Na, merginos, esu laiminga kaip slyva thumbup.gif Vietoj nemylimos didžiosios žemės ant mano apyrankės sutvisko štai kas wub.gif

ohooooo, kur toki parovei grozi?


na o as irgi gavau savo brylikus, jokiu muitu clap.gif tik pas mane lietuviskai piestuku ant lapo parasyta geros dienos, o ant kito siuntinuko dekmes smile.gif toks itarimas , kad muitininkai saiposi is musu wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Enita @ 2010 08 23, 17:21)
Na, merginos, esu laiminga kaip slyva thumbup.gif Vietoj nemylimos didžiosios žemės ant mano apyrankės sutvisko štai kas wub.gif


o jei,kokis zydras labradoritas grazus....nu gal ir as kada toki grozi rasiu...Jei kas uzmatysit,ciupkit man nedvejodamos,as tikrai nupirksiu ok.gif
Enita,derinukas nerealus,tik paaiskink zeme i ka is situ groziu iskeitei-kas bebutu,tikrai uzta didziuli kunkola graziau wub.gif
Atsakyti