Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Kuris naujos rudens kolekcijos karoliukas jums pats gražiausias? (71 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(erilukaha @ 2010 08 23, 13:16)
O as ir vel pavergt ateinu...visur skelbimus daviau kaip durne...o mano ciuciu visgi uzmuse...su motociklu nudauze... verysad.gif  cry.gif


vargšiukas unsure.gif didelė užuojauta unsure.gif 4u.gif
Atsakyti
Labas visoms 4u.gif

Gal kam trūksta 1 trolbeas'ų lipduko? Galiu padovanoti 4u.gif

Turėjau penkis, tai 4 šiandien išsikeičiau į karoliuką, o vienas našlaitis lipdukėlis liko....nespėsiu jau nei kitų surinkt iki 31 dienos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2010 08 23, 13:15)
Labas visoms 4u.gif

Gal kam trūksta 1 trolbeas'ų lipduko? Galiu padovanoti 4u.gif

Turėjau penkis, tai 4 šiandien išsikeičiau į karoliuką, o vienas našlaitis lipdukėlis liko....nespėsiu jau nei kitų surinkt iki 31 dienos smile.gif

QUOTE(Mella @ 2010 08 22, 15:16)
Sveikos, trolininkes smile.gif
Man labai grazu troliukai smile.gif Karoliuku dar nedaug turiu, taciau visi laukti ir turintys savo ivyki bei reiksme.
Dabar rinkau lipdukus, vieno tetruksta, bet kaip supratau jau nebedalina.
Jei kas turi atliekama viena lipduka, perleiskit man uz skanu sokolada smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo labamba: 23 rugpjūčio 2010 - 13:42
QUOTE(borooze @ 2010 08 23, 13:53)
o iš kokio psl deimantus čia urmu ėmėt ? smile.gif

http://www.modnique....s...100&sid=300
bet cia vyksta sales kasdien vis kiti
Atsakyti
QUOTE(labamba @ 2010 08 23, 14:32)

Ačiū labamba 4u.gif
Parašiau Mellai..neužmačiau jos šio prašymo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Song @ 2010 08 23, 13:45)
Iš rugsėjo mamų viena irgi paleisdavo šunį lakstyt, grįžo prieš porą savaičių tiek sumušta, kad veterinaras niekuo padėt negalėjo... Šunų saugumui vis tik reikia juos rišt turbūt doh.gif

Tu manai,kaip buna... unsure.gif kokie zmones, ar vaikai ziaurus visgi gali but... verysad.gif
Bet mes jo saugumui ir isvezem i sodyba, kad jis ten karaliaut galetu...nes kai pavasarojo vienus metus sodyboj,..niekaip negalejo adaptuotis cia mieste...isvedu pavaiksciot, jis ima ir pabega...tada nakty lakstau ieskau...nu nusprendem kad su jo ciudnumais jam geriau bus sodyboj,...ba cia mieste dauk problemu gali pridaryt... o ir jis kankinasi...nu va nuo likimo nepabeksi... unsure.gif
Atsakyti
Rasma, pasigendam tavęs group.gif Pasirodyk, kiek jau grožių prikaupei bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 08 23, 14:54)
http://www.modnique....s...100&sid=300
bet cia vyksta sales kasdien vis kiti

Ir cia vyksta, ir Ruelala.com. Ir varo i nevilti doh.gif
As laikrodzio noresiu .Tai tada tu mane pakviesi i modnique ir kai as papirksiu, gausi kelis $ uz klienta
Papildyta:
Erilukaha , kaip gaila del sunio. Bet gal taip geriau, negu kas butu pavoges ir pardaves uz buteli. Kaip ana doga, kur maciau prie budos. Kazkoks dustelis pasiule, tai jie ji nupirko. Ir gruodzio men budoj, vejo perpuciamoj. Dar baisiau butu toki likima zinot.
Atsakyti
QUOTE(danske @ 2010 08 23, 15:16)
As laikrodzio noresiu .Tai tada tu mane pakviesi i modnique ir kai as papirksiu, gausi kelis $ uz klienta

Tai kad manęs niekas nekvietė ir papirkau g.gif
Atsakyti
QUOTE(danske @ 2010 08 23, 15:16)
Erilukaha , kaip gaila del sunio. Bet gal taip geriau, negu kas butu pavoges ir pardaves uz buteli. Kaip ana doga, kur maciau prie budos. Kazkoks dustelis pasiule, tai jie ji nupirko. Ir gruodzio men budoj, vejo perpuciamoj. Dar baisiau butu toki likima zinot.

Ai nezinau, neguodzia manes tokia zinai...save grauziu, kad taip neatsakyngai elgemes... Tuo labiau visa men darbininkas laisvas buvo, tai vyras daves buvo uzduoty buda padaryt, tai tokia grazia padare su prieangiu, dviguba...dar sakem nudekupazinsim... doh.gif Nors toks juokas prisimint,ciucius vis ziuri, ir toks jausmas galvojo...kam cia,... g.gif man ir troboj gerai... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Song @ 2010 08 23, 15:21)
Tai kad manęs niekas nekvietė ir papirkau g.gif

Papirkt ir as galiu. Tik jei tu mane pakviesi pirkt ir as pirksiu, tu gausi ar ne 10$ , uztai kad pakvietei ir as pirkau.
Atsakyti
QUOTE(Song @ 2010 08 23, 15:21)
Tai kad manęs niekas nekvietė ir papirkau g.gif

O as tai pabijojau pirkt...sakau kai inkals dar muita... doh.gif As zieduka nuziurejus buvau, bet ne su brilikais... nu toki nestandartiny...bet zinokit ebay dar pigiau radau paskui...tik kad nesiuncia...nu bet suradau tarpininke...tai gal gi kita savaite turesiu...bent taip tikiuosi...
Papildyta:
QUOTE(danske @ 2010 08 23, 15:39)
Papirkt ir as galiu. Tik jei tu mane pakviesi pirkt ir as pirksiu, tu gausi ar ne 10$ , uztai kad pakvietei ir as pirkau.

o jei kokia cia politika... bigsmile.gif
Tai mane pakvieskit po triju dienu... mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(danske @ 2010 08 23, 15:16)
Ir cia vyksta, ir Ruelala.com. Ir varo i nevilti doh.gif

Kas tai yra... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erilukaha: 23 rugpjūčio 2010 - 14:41