Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip išsivaduot nuo smurtaujančio vyro?

Reikia nors karta pasipriesinti ir det i lempa kad maza nepasorodytu box.gif pradzioje gyvenimo man vyras buvo rankas uzlauzes ir bande pasmurtaut,bet as jau esu karinga ir nemenka moteryte,tai taip daviau atkirti,kad to pakako visam(dar buvau dilde i koja ismeigusi) thumbup.gif aisku vyro jega daug didesne,bet jis zino,kad as tikrai desiu atgal!Nereikia verkslenti,o reikia veikti drinks_cheers.gif
Atsakyti
Kaip išsivaduoti nuo smurtaujančio vyro? Išeitys dvi: arba tu jį palieki, arba jis tave pakiša po velėna kada nesusivaldęs.
Atsakyti
QUOTE(Danielė23 @ 2008 12 04, 15:01)
Kaip išsivaduoti nuo smurtaujančio vyro? Išeitys dvi: arba tu jį palieki, arba jis tave pakiša po velėna kada nesusivaldęs.






Gerai pasakyta umn.gif .Arba- arba.Ka gi daugiau gali prigalvoti
Atsakyti
QUOTE(burbanti @ 2008 12 04, 13:47)
Gerai pasakyta  umn.gif  .Arba- arba.Ka gi daugiau gali prigalvoti

daugelis galvoja, kad galės jį pakeisti ir padaryti romiu kaip avinėlis. Ir gyvena, ir keičia.....kol išeina ir palieka, arba išeina ir palieka vistiek, tik kitokia prasme.
Atsakyti
QUOTE(ingridukas29 @ 2008 12 03, 21:42)
Reikia nors karta pasipriesinti ir det i lempa kad maza nepasorodytu box.gif pradzioje gyvenimo man vyras buvo rankas uzlauzes ir bande pasmurtaut,bet as jau esu karinga ir nemenka moteryte,tai taip daviau atkirti,kad to pakako visam(dar buvau dilde i koja ismeigusi) thumbup.gif aisku vyro jega daug didesne,bet jis zino,kad as tikrai desiu atgal!Nereikia verkslenti,o reikia veikti drinks_cheers.gif

blink.gif na jo...geras patarimas duok atgal doh.gif ...žiūrėk, kad pačiai "į lempą" netektų gaut taip, kad nebepakilsi cool.gif
blink.gif dėl dildės aplamai apšalus esu
Atsakyti
QUOTE(~Artemidė ~ @ 2008 12 04, 19:08)

blink.gif dėl dildės aplamai apšalus esu


as irgi.. mellow.gif

nu suprantu-gintis reikia,nenusileist...bet kaip gyvent toliau?? mastau.gif pasismaigstai peiliais ir eini i bendra lova blink.gif ....
Atsakyti
QUOTE(Afroditte @ 2008 12 04, 21:34)
as irgi..  mellow.gif

nu suprantu-gintis reikia,nenusileist...bet kaip gyvent toliau??  mastau.gif pasismaigstai peiliais ir eini i bendra lova  blink.gif ....

ax.gif kai kaip...nugi šiandien dildę į koją, ryt dildę į pilvą user posted image...nu nepadės, imsimės peiliuko, kokio mažyčio pradžiai, bandysim rankų venas perpjauti hihihi.gif...nugis jai reikalai vistiek nekryps į gerąją pusę-galima ir kirviu per galvą user posted image, tada jau tikrai pagerės...kokiems 20m user posted image cool.gif ...
o bendra lova, nu juk ten irgi veiksmas su pasismaigstymais vyksta laugh.gif...žmonės gal dar sado-mazo dėl jausmų aštrumo pasinaudoja mirksiukas.gif
Atsakyti
na siaip mes nesimusam ir as kalbejau apie tai,kad man uzteko parodyt VIENA syki jog as nenusileisiu jei pries mane bus naudojama jega ir tuom viskas baigesi,as gi nerasiau kad mes pliekiames dabar kasdien ir as lakstau su dildem rolleyes.gif (ne taip jau baisiai buvo kaip skamba)o jus cia kalbat apie kasdienini fektavima saltais irankiais doh.gif kiekvienos situacija kitokia ir nereikia saipytis!(kartais buna tiesiog draugu itaka,esu pati girdejusi kaip sneka vyrai,jog boboms negalima nusileist,reikia rodyt vieta ir t.t.) as esu uz diplomatija seimoje!aisku nusileist nereikia,bet tai neturi virs musio lauku,kai lauki griztancio vyro su keptuve rankoj,ar vyras taves su kumsciais,o po visko kaip cia kazkas rase krentam l lova doh.gif doh.gif NESAMONE VISISKA!!!!!!!kai namai virsta kasdienine karo zona kur abu fektuojasi iseitis skirybos!
Atsakyti
QUOTE(ingridukas29 @ 2008 12 05, 13:45)
na siaip mes nesimusam  ir as kalbejau apie tai,kad man uzteko parodyt VIENA syki jog as nenusileisiu jei pries mane bus naudojama jega ir tuom viskas baigesi,as gi nerasiau kad mes pliekiames dabar kasdien ir as lakstau su dildem rolleyes.gif (ne taip jau baisiai buvo kaip skamba)o jus cia kalbat apie kasdienini fektavima saltais irankiais doh.gif kiekvienos situacija kitokia ir nereikia saipytis!(kartais buna tiesiog draugu itaka,esu pati girdejusi kaip sneka vyrai,jog boboms negalima nusileist,reikia rodyt vieta ir t.t.) as esu uz diplomatija seimoje!aisku nusileist nereikia,bet tai neturi virs  musio lauku,kai lauki griztancio vyro su keptuve rankoj,ar vyras taves su kumsciais,o po visko kaip cia kazkas rase krentam l lova doh.gif  doh.gif  NESAMONE VISISKA!!!!!!!kai namai virsta kasdienine karo zona kur abu fektuojasi iseitis skirybos!

axa, ir dildė kojoje tai čia firnia, eilinis kasdieninis įvykis cool.gif ...turbūt jei taip jums vyras būtų ką į koją įsmeigęs-atrodytų taip pat nereikšminga? g.gif
Atsakyti
taip ir iskyla vaizdas kaip vyras klykia su dilde kojoje,ciut ne kaip is filmo "eisas ventura" thumbup.gif dildes ismeigiau tik gala kai dildziaus nagus,o vyras izeidinejo ir siaip as issakiau savo siuo klausimu,o gaunasi kad dabar mes aptarinejame butent mano situacija!bukime malonios ,issakykime savo nuomones neizeidinedami ir neuzgauliodami kitu!
Atsakyti
QUOTE(~Artemidė ~ @ 2008 12 04, 22:50)
ax.gif kai kaip...nugi šiandien dildę į koją, ryt dildę į pilvą user posted image...nu nepadės, imsimės peiliuko, kokio mažyčio pradžiai, bandysim rankų venas perpjauti hihihi.gif...nugis jai reikalai vistiek nekryps į gerąją pusę-galima ir kirviu per galvą user posted image, tada jau tikrai pagerės...kokiems 20m user posted image  cool.gif ...
o bendra lova, nu juk ten irgi veiksmas su pasismaigstymais vyksta laugh.gif...žmonės gal dar sado-mazo dėl jausmų aštrumo  pasinaudoja  mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif nerealiai pakomentuota
Atsakyti
kas konkreciai, del temos autores tai nesuprantu as tokiu moteru, nu kategoriskai! tai vyras "neleidzia" mokytis, dirbti, o ka veiki per dienas? namie sedi ir vaikus gimdai nuo tokio? kam to antro reikejo, jei matei kad musa tave? taigi ir vaikus lupt prades (ypac mergaites)! nu truksta zodziu! !!! siaip visada palaikau moteris, patariu, nors aisku ne visu gyvenimos budas priimtinas, bet cia jau virs visko! o atsiprasau uz smalsuma- tai ka ten taip prisidirbi, na rasei kad nuo nieko neveikimo "vejai" galvoj ten, prisiverdi kazko? tai jis cia uz tai musa? ar pas jus taip priimta- na kitose seimose vyras po darbo grizes buciuoja zmona, o taviskis per slyva? nesciai? o anksciau nematei kas per zmogus? na kai uzdraude mokytis ir dirbti man jau tas kazka pasakytu...ir dar kairen suka...virsune...
patarti cia niekas negales kito kaip begti, bet, juk tamstai patinka prabanga, o kaip gi- prabangi pudra daug geriau paslepia melynes po akimis biggrin.gif ir akinukai nuo saules D&G...jegele... cool.gif dzin kad primusta, uztat su ronkinuku uz 1000eur...
nes jei gerbtum save, spjautum i ta turta ir nestum kudasiu su vaiku, kad tik ramiai gyventum! o ne rasinetum cia...
jei noretum ramiai gyventi, dirbtum ir norfoj, ir valytoja, ir slaugute ligoninej...o dabar gyveni prabangoj, be mokslu ir darbo, tai ir atkentek...
atsiprasau visu, kurios patyre smurta seimoje, as nesu is vyro to patyrusi, bet isivaizduoju tik kaip gali buti sunku, ir kenciat. saunuoles tos, kurios pabego ir susikure savo gyvenima 4u.gif saunuoles ir tos, kurios to dar ne padare, bat laikosi...cia jum skirta nebuvo, cia konkreciai temos autorei, nes perskaiciusi jos posta tiesiog neistveriau ir parasiau viska ka galvoju, butent apie tokios rusies moteris
Atsakyti