Įkraunama...
Įkraunama...

Kremas nuo strijų "Pregnacare"

Naudojau visa nestuma,taciau striju atsirado labai daug schmoll.gif
Atsakyti
Gal kuri naudoja ar yra naudojusi Mom & Baby Balm is L'Occitane?
Idomu kokie atsiliepimai apie sita produkta g.gif
Atsakyti
QUOTE(XXXXXX @ 2007 01 31, 22:24)
manau cia kiekvienai individualiai.Priklauso ir nuo odos ir nuo uosles biggrin.gif
as tai naudojau "Pregnacare" .Man nesmirda.Ir drauge isbande ne viena,bet grizo prie sito.Taip kad cia visom skirtingai smile.gif

nu taip mirksiukas.gif
bet man jis tragiskas schmoll.gif schmoll.gif tikras pinigu ismetimas mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dalytė: 13 vasario 2007 - 16:24
QUOTE(Monalyza @ 2007 02 12, 17:00)
Gal kuri naudoja ar yra naudojusi Mom & Baby Balm is L'Occitane?
Idomu kokie atsiliepimai apie sita produkta  g.gif

as nusipirkau L'Occitane aliejuka toki, bet kitoks pavadinimas, pradejau teptis, matysiu kaip cia bus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Viltara @ 2007 02 15, 12:00)
as nusipirkau L'Occitane aliejuka toki, bet kitoks pavadinimas, pradejau teptis, matysiu kaip cia bus ax.gif

ruosiuosi ir as ta aliejuka pirkti, tiks man ir po gimdymo ax.gif
Atsakyti
Nu va, nusipirkau ir as vakra Pregnacare kremuko ir neradau nei vieno gero atsiliepimo, kad jis tikrai padejo... schmoll.gif Vadinasi tikrai veltui pirkau verysad.gif . Kaip cia viena rase, reikia tiesiog naudoti riebu kremuka, kuris neleistu odai issauseti ir tiek.
Atsakyti
sveikos merginos,
as si krema Pregnacare naudoju dar nesniai tik dvi savaites, o man dar tik 17 savaiciu. nors kitu nebandziau. kai as juo pasitepu tai oda ne tokia ,,kieta" tampa, elastinga. as siaip irgi esu girdejusi, kad kieno oda yra linkusi atsirasti strijom tai nieko nepadarysi tik tiesiog jos gali buti ne tokios ryškios. taip pat manau, kad jis tikrai nepakenks, gal ir pavyks išsaugoti. mano vyro sesuo viena tepe, o ktia ne. tai ta kur tepe striju nera, o kur netepe tai visa isvagota strijom. manau, kad tepkim ir gal pavyks ju išvengti.
sėkmės.
Atsakyti
Man atrodo, kad visi tie kremai yra tik biznis ir tiek schmoll.gif
kaip ir su priemonėm nuo celiulito.
Juk niekaip nepatikrinsi ar tau neatsirado strijų nuo kremo, ar ir taip jų būtų nebuvę
Atsakyti
Manau, kad kremai jei oda neturi pakankamai elastingumo nelabai padeda, bet niežėjimą ir sausumą tai pašalina. Vien jau dėl to verta teptis.
Atsakyti
As irgi si PREGNACARE kremuka naudoju... kol kas tai visai man tinka....tik vat kvapas siek tiek erzina.....sakyciau slikstokas ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MarinaM: 17 balandžio 2007 - 15:10
naudoju ir aš šį krema, nors irgi kvapas nepatinka, bet efektas tai atrodo visai nieko. dabar 32 sav. bet kol kas nėra strijų. Manau, gal todėl, kad daug svorio nepriaugau, nes šiaip jau mano oda yra sausoka ir maniau, kad strijų neišvengsiu. Be šios priemonės dar dažnai tepuosi vaikišku aliejuku. T.y. Pregnacare ne kiekvieną dieną.
Papildyta:
QUOTE(*Bitutė* @ 2006 09 27, 12:28)
Teko ir man jį nusipirkti ,ir dar net du sykius pirkau,nors labai ir kvapas,ir geltona masė labai nepatiko schmoll.gif tačiau taip gydytoja man jį siūlė,atseit labai geras bigsmile.gif žinoma patikėjau,tepliojausi ax.gif bet man jos kaip atsirado ir nepranyko-nesumažėjo schmoll.gif Naudoju iš Avono nuo strijų ir gan džiaugiuosi,žinoma visų nepanaikno,strijas tik operacija gali panaikinti visiškai,per dauk aklai tikėjau tongue.gif

O kaip suprast geltona masė g.gif , mano kremukas yra baltos spalvos. O naudojau gerus tris mėnesius - tepiau tik tam tikras vietas. Net atsibodo, kad nesibaigia. Jau norisi ką nors kito išmėgint...
Atsakyti
Man Pregnacare visai nemielas..toks perdaug tirstas gal.. nemaloniai tepas jis man...uztai ir nebenaudoju jo..Tepuos iprastu drekinamuoju, kuri naudojau ir iki nestumo..nes kiek zinau ne esme kreme, o esme, kad oda dregmes nestokotu..sriju bus ar ne,- daugiau genetinis reikalas..bet del sirdies ramybes ko tik nepadarytume, tiesa mirksiukas.gif
Atsakyti