Įkraunama...
Įkraunama...

Kremas nuo strijų "Pregnacare"

QUOTE(tlana @ 2006 10 11, 22:36)
negalima teplioti jokiais sokoladiniais kremais neskirtais nescioms specialiai, nes lelius viska gauna.tik spec nesciom!!!o dar tiek kartu blink.gif


Nesutinku. Gydytoja man sakė, kad puikiai tinka viskas kas ir iki nėštumo, tiesiog drėkinti odą reikia ir tiek. O kažkokių kenksmingų medžagų per odą tokia jau maža dalis rezorbuojasi, kad sakė tikrai nepkenks lialiui...
Aplink mus daugiau kenksmingų dalykų, nei šokoladinis kremas. mirksiukas.gif
Papildyta:
O kad brangūs kremai saugo nuo jų irgi manau nesąmonė, čia gi nuo poodonės struktūros priklauso, man gydytoja sakė pinigų veltui nemėtyti schmoll.gif jei bus lemta vistiek sutrūkinės ir jokie brangūs kremai čia nepadės. smile.gif
Atsakyti
as jau 26 sav kaip laukiuos mazylio nestuke.gif ,pilvukas labai mazas, per rubus ir palta nesimato, bet jau jauciu pilvo tempima, g.gif tai niekaip neapsisprendziu kas geriau: kremas nuo striju ar aliejukai??? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(zlatavlaska @ 2006 12 01, 17:37)
Nesutinku. Gydytoja man sakė, kad puikiai tinka viskas kas ir iki nėštumo, tiesiog drėkinti odą reikia ir tiek. O kažkokių kenksmingų medžagų per odą tokia jau maža dalis rezorbuojasi, kad sakė tikrai nepkenks lialiui...
  Aplink mus daugiau kenksmingų dalykų, nei šokoladinis kremas. mirksiukas.gif
Papildyta:
O kad brangūs kremai saugo nuo jų irgi manau nesąmonė, čia gi nuo poodonės struktūros priklauso, man gydytoja sakė pinigų veltui nemėtyti schmoll.gif jei bus lemta vistiek sutrūkinės ir jokie brangūs kremai čia nepadės. smile.gif

Pades brangus kremai, jei oda tik siek tiek bus linkusi sutrukineti, aisku jei is priigimties odele netampri, tai nepades ir brangiausi kremai ax.gif
Atsakyti
manau cia viskas priklauso nuo odos tipo, vienos netepa ir jom stirju neatsiranda, kitos tepa ir atsiranda ir atvirksciai..
nu as del ramybes tepu "Pregnacere" cremu ir tikiuos kad neatsiras labai jau ax.gif
Atsakyti
biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iri: 09 sausio 2007 - 18:35
TURIU ŠĮ KREMA ,BET NEBENAUDOJU.KAZKOKS NEMALONUS, PRIMENA "MACMIROR" TEPALĄ lotuliukas.gif schmoll.gif KURKAS GERIAU NAUDOTI ALIEJUS mirksiukas.gif
Atsakyti
Kremą nuo strijų "Pregnacare" rekomendavo naudoti gydytojas. Jį pradėjau naudoti nuo 22 nėštumo savaitės. Vienu momentu pasibaigus, jo neradau keliose vaistinėse, todėl pabandžiau Avon firmos kremą nuo strijų. Tai kokybė tikrai skiriasi. Nuo Avon firmos kremo sualergizavo.
Atsakyti
aš taip pat naudoju šį krema kolkas strijų nepastebėjau, tai gal jis visai neblogas bigsmile.gif
Atsakyti
naudoju si krema nuo trecio menesio ir kol kas viskas gerai, jis man labai patinka, gerai oda sudrekina ir maziau tas tempimas odos vargina biggrin.gif
as tai pati kazkaip bijociau ne spec. kosmetika naudot nuo striju, kazkaip ramiau tept spec kremu pilvuka, nei nezinia kokiu...
Atsakyti
Na ir mes tą kremuką naudojam, tik bėda kad jisai labai jau greit pasibaigia schmoll.gif
be to, anksčiau uztekdavo pasitepti vieną kartą per dieną, dabar jauchiu, kad reikia jau du kartus teptis, nes labai jau pilvuza niežti ax.gif
tai naudojant vieną kartą per dieną man per 3 savaites pasibaigdavo... o dabar 1,5 savaitės bus g.gif
galvoju, gal aliejukai geriau drėkina ? g.gif
nors šiaip esu visishkai patenkinta, jau 24 sav +8 kg, o strijų dar neturiu... tikiuosi, kad ir nebus ax.gif
Atsakyti
labai prastas kremas "Pregnacare" schmoll.gif smirda, labai greit susinaudoja, ir oda tikrai netapo elastingesne nuo jo schmoll.gif schmoll.gif
zodziu, merginos, tikrai yra geresniu mirksiukas.gif
pvz.: "Collistar" yra toks nuo striju, prekiauja sarma, kaina 140lt 400ml thumbup.gif
odele tiesiog silkine ir kvepia labai wub.gif
jei is pigesniu tai man dar labai "Frei Oil" aliejukas patiko! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Dalytė @ 2007 01 24, 15:05)
labai prastas kremas "Pregnacare" schmoll.gif  smirda, labai greit susinaudoja, ir oda tikrai netapo elastingesne nuo jo schmoll.gif  schmoll.gif
zodziu, merginos, tikrai yra geresniu mirksiukas.gif
pvz.: "Collistar" yra toks nuo striju, prekiauja sarma, kaina 140lt 400ml thumbup.gif
odele tiesiog silkine ir kvepia labai wub.gif
jei is pigesniu tai man dar labai "Frei Oil" aliejukas patiko! thumbup.gif

manau cia kiekvienai individualiai.Priklauso ir nuo odos ir nuo uosles biggrin.gif
as tai naudojau "Pregnacare" .Man nesmirda.Ir drauge isbande ne viena,bet grizo prie sito.Taip kad cia visom skirtingai smile.gif
Atsakyti