Įkraunama...
Įkraunama...

Kremas nuo strijų "Pregnacare"

Teko ir man jį nusipirkti ,ir dar net du sykius pirkau,nors labai ir kvapas,ir geltona masė labai nepatiko schmoll.gif tačiau taip gydytoja man jį siūlė,atseit labai geras bigsmile.gif žinoma patikėjau,tepliojausi ax.gif bet man jos kaip atsirado ir nepranyko-nesumažėjo schmoll.gif Naudoju iš Avono nuo strijų ir gan džiaugiuosi,žinoma visų nepanaikno,strijas tik operacija gali panaikinti visiškai,per dauk aklai tikėjau tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(sima77 @ 2006 09 27, 12:17)
Nu as tau sekundem ar minutem nepaskaiciuosiu dabar smile.gif man tokie kremai kaip Pregnacare asocijuojasi su piguskem kremais, kur kai issitepi, dar buni kelias minutes kaip issimozojus su kazkokia geltona mase, fee nemegstu tokiu kremu schmoll.gif nemoku as paaiskinti gal, kas supranta ka noriu pasakyt, supras 4u.gif

Gal ir taip, tik piguške jo nepavadinsi. Jis tokios vidutinės kainos manau g.gif

O šiaip tai manau naivu tikėtis, kad bele koks šmarkalas, užteptas ant pilvo apsaugos jį nuo strijų. Netikiu pastalais tokiais.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo light blue: 27 rugsėjo 2006 - 14:11
O aš vakar nusipirkau maitinantį kremą iš Drogo su baltuoju šokoladu. Ir kvapas thumbup.gif ir šiaip maitina odą bei suteikia jai elastingumo, žiūrėsim kaip bus, tepu kokius 3 kartus per dieną kai tik prisimenu. Labai per šią savaitę pilvukas išsipūtė, tai labai tempia odą, net naktį sunku miegoti. Kaina 14,99 Lt.
Atsakyti
Nieko gero schmoll.gif Man striju daug atsirado,nors ji ir vartojau,nemanau,kad

kremai nuo ju padeda unsure.gif Na vienintelis dalykas,kas man is to kremo

patiko,kad jis maloniai vesina oda smile.gif Labai malonu pilvukui budavo,toks kutenimo

jausmas biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jovitah: 02 spalio 2006 - 18:15
o man jis visai nieko buvo smile.gif tiesiog apsidraudimui naudojau smile.gif
Atsakyti
Realiai kremai padeda ne visom cia priklauso nuo odos tipo manyciau. ax.gif As pati ji naudoju ir esu juo patenkinta, o kaip pasigimdysiu tada jau matysiu ar jis apsaugojo mane nuo tu prakeiktu striju ar ne. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(light blue @ 2006 09 27, 15:10)
Gal ir taip, tik piguške jo nepavadinsi. Jis tokios vidutinės kainos manau  g.gif

O šiaip tai manau naivu tikėtis, kad bele koks šmarkalas, užteptas ant pilvo apsaugos jį nuo strijų. Netikiu pastalais tokiais.

Nu as ir nesakau kad jis piguske biggrin.gif sakau kad taip atrodo tongue.gif Siaip as ir netikiu kad apsaugos, jei jau busiu linkusi i dryziukus tai ka padarysi verysad.gif reik tiketis kad ne bigsmile.gif ir pasiteplioti, kad paskui galetum sakyti jei atsiras, jog padariau viska ka galejau, bet nepadejo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(baltanosis @ 2006 09 29, 08:54)
O aš vakar nusipirkau maitinantį kremą iš Drogo su baltuoju šokoladu. Ir kvapas  thumbup.gif ir šiaip maitina odą bei suteikia jai elastingumo, žiūrėsim kaip bus, tepu kokius 3 kartus per dieną kai tik prisimenu. Labai per šią savaitę pilvukas išsipūtė, tai labai tempia odą, net naktį sunku miegoti. Kaina 14,99 Lt.

negalima teplioti jokiais sokoladiniais kremais neskirtais nescioms specialiai, nes lelius viska gauna.tik spec nesciom!!!o dar tiek kartu blink.gif
Atsakyti
na idomu reiks nusipirkt ta krema nes jau yra 4 men ir jau manau kad butu laikas kazkuo uzsiimti
Atsakyti
Jokie kremai, aliejukai, niekas manes neapsaugojo nuo striju verysad.gif Nuo 3 nestumo menesio pradejau naudoti Pregnecare tepaliuka ir rezultatas netoks kokio tikejausi, jos norejo ir atsirado! As visa ispuosta tom strijom ir ant slaunu ir ant krutines, tik dar gerai kad pilvukas grazus, kolkas nera nei vienos strijos. Bet as visvien tepuosi, gal nors kiek sustabdys ju pletimasi...
Atsakyti
QUOTE
negalima teplioti jokiais sokoladiniais kremais neskirtais nescioms specialiai, nes lelius viska gauna.tik spec nesciom!!!o dar tiek kartu 

nesuprantu? o tai veido kremas ka irgi kenkia? arba kremas nuo celiulito? Arba duso zele su kokiais nors ten spec priedais, pvz stangrinanti? Manau kad perdedi unsure.gif Spec krema nesciom zinau tik pregnancare, ir tai manau cia tik reklama
Atsakyti
schmoll.gif saziningai naudojau kas diena-striju pilna g.gif
Atsakyti