Įkraunama...
Įkraunama...

Kremas nuo strijų "Pregnacare"

As nuo 4 men. naudojau Avent krema, o kai ji baigiau, nusipirkau Avent purskiama aliejuka. Jis brangesnis, bet super tongue.gif Ir kvapas geresnis nei kremo, ir teptis labai malonu, odele tokia svelni svelni pasidaro.
Dabar jau eina paskutinis menuo, bet kol kas striju neturiu, tfu tfu tfu smile.gif
Atsakyti
Taip tu kremuku reikia, nes oda tai tempiasi, turiu Pregnacare, ziuresim cool.gif


user posted image

user posted image
Atsakyti
O man ne viena nėštukė patarė, kad tikrai neapsimoka pirkti tų brangių kremų nuo strijų.
Besitempianti oda sausėja, todėl ją reikia tepti papraščiausiu riebiu kremu, jis minkština odą ir leidžia temptis. Kolkas man tai padeda ir as neišleidžiu didžiulių pinigų. Patariu ir jums pabandyti. Tikrai geri yra "nivea" kremukai.
Atsakyti
gal kam prireiks

KREMUKO

4u.gif
Atsakyti
Sveikos nestuke.gif
As nauduoju paprasciausia Baby Oil'a - sudrekina thumbup.gif, kvapas - normalus, kaina - maza. Kol kas bjaurybiu ant kuno nepastebeta, nors mano pilvas auga greiciau nei nustatyta pagal normas 4u.gif
Girdejau kad stebuklus daro, arba bent pagerina situacija Olivogiu aliejus . Taciau jisai turi buti salto spaudimo, t.y. naturalus. Pas mus Lietuvoje gana retas produktas. Buteliukas 0.5 litro kainuos apie 50-70 LT. Pries tepant ji reikia pasilydi karstame vandinuke. Vienu zodziu, man atrodo, kad daug terliuotis reikia. Taciau, gal kam nors toks receptas tiks cool.gif
Sekmes
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Soncik: 27 liepos 2006 - 14:59
Man jis nepatiko schmoll.gif . LAbai erzino kvapas ir per sunkiai įsigerdavo į odą. Dar ir dabar neišnaudotas stovi. biggrin.gif
Atsakyti
Na aš irgi nusipirkau tą pregnacare kremuką, viskas normaliai, bet jau kvapas doh.gif bet kenčiu, nes bijau ir aš tų strijų, o ant šlaunų jas ir taip turiu nuo paauglystės, tai saugausi daba kiek galiu ax.gif
Atsakyti
ne stebuklas tas pregnacare, tik daug grazios reklamos. As baigiau viena tubele jo, bet ant pilvelio ko gero jau matau ruozelius. dabar nusipirkau frei oil - kai kas giria ji
Atsakyti
Man labai nepatinka Pregnacare, nezinau, gal jis ir veiksmingas, bet pats procesas kol ji itrini oda, tai feee, issimozoji ir viskas doh.gif nepatinka man tokie kremai kur greit neisigeria doh.gif
Atsakyti
Pirmo nestumo metu naudojau Free Oil, tai nelabai ir man tas riebumas aliejaus... Pregnacare nebandziau, bet nusprendziau iskart kita, drauges rekomenduota pirkt - Galenic firmos ELANCYL vergetures. Nu thumbup.gif Ir isigeria greit, ir kvapas be galo malonus, nu gal kainyte didoka - 72 lt, bet ten 150 ml... g.gif
Atsakyti
QUOTE(sima77 @ 2006 09 16, 12:29)
Man labai nepatinka Pregnacare, nezinau, gal jis ir veiksmingas, bet pats procesas kol ji itrini oda, tai feee, issimozoji ir viskas doh.gif nepatinka man tokie kremai kur greit neisigeria doh.gif

Kas yra greitai įsigeria ir lėtai Tavo manymu? g.gif Man tai jis pakankamai greitai įsigeria, nors oda tikrai nėra sausa g.gif Na aišku tas įsigėrimas gal trunka iki pusės minutės, bet... Va į pabaigą nestuke.gif mane jo kvapas erzinti pradėjo, nors pradžioje to nebuvo smile.gif O ir šiaip man tų kremų prireikia tik kai niežtėt labai pilvą pradeda. Tikrai kaip rituale kokiam netepu kiekvieną rytą vakarą pilvo, blauzdų ir viso kito smile.gif
Atsakyti
QUOTE(light blue @ 2006 09 27, 13:15)
Kas yra greitai įsigeria ir lėtai Tavo manymu?  g.gif  Man tai jis pakankamai greitai įsigeria, nors oda tikrai nėra sausa  g.gif Na aišku tas įsigėrimas gal trunka iki pusės minutės, bet... Va į pabaigą  nestuke.gif  mane jo kvapas erzinti pradėjo, nors pradžioje to nebuvo smile.gif O ir šiaip man tų kremų prireikia tik kai niežtėt labai pilvą pradeda. Tikrai kaip rituale kokiam netepu kiekvieną rytą vakarą pilvo, blauzdų ir viso kito smile.gif

Nu as tau sekundem ar minutem nepaskaiciuosiu dabar smile.gif man tokie kremai kaip Pregnacare asocijuojasi su piguskem kremais, kur kai issitepi, dar buni kelias minutes kaip issimozojus su kazkokia geltona mase, fee nemegstu tokiu kremu schmoll.gif nemoku as paaiskinti gal, kas supranta ka noriu pasakyt, supras 4u.gif
Atsakyti