Įkraunama...
Įkraunama...

Kremas nuo strijų "Pregnacare"

QUOTE(menade @ 2006 01 22, 13:03)
aliejuką nuo strijų naudojau nuo pat nėštumo pradžios,deja eilinį kartą pasitvirtino genų derinukas.Nepadėjo,visas pilvas išmargintas strijų unsure.gif

Gal čia aš truputi ne į temą būsiu,bet.....
Menade,gal tu mane prisimeni,iš forumo "mama",aš ten prisijungusi kaip boruzele.
Norėjau tave pasveikinti su sūnelio gimimu 4u.gif 4u.gif 4u.gif mirksiukas.gif .Kaip jūs augate,kaip sveikatytės????
Man tai jau 18savaitė eina į pabaigą.Jaučiusi labai neblogai. mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikutes mirksiukas.gif
man asmeniskai "Pregnacare" kremukas nelabai, as ji naudojau pati prima, veliau jau tik ir "meldziausi" ,kad jis greiciau baigtusi, kad galeciau nuripirkti kita koki ir kitas mano pirkinys buvo Avento purskalas nuo striju, tai ner ka lygint mirksiukas.gif zymiai patogiau ir geriau su juo ir kvepia skaniai wub.gif
gal "pregnacare" poveikis ir geras, tikrai negaliu vertint ar sprest, bet man buvo nepatogus tepliojimas su juo, jis man taip sunkiai tepesi ir dar plius kvapas nelabai patiko...tai tik toks mano neigiamas pastebejimas...
bet visgi ,as vistiek manau, (nors ir pati kadien purskiuosi nuo striju), kad ju atsiradimas priklauso nuo odos tipo ir kitu faktoriu, o kremukas cia mazai dalyvauja, tiok suminkstina odele ir tiek mirksiukas.gif
Atsakyti
kol buvau nestuke.gif naudojau šitą kremą ir jis man visai patiko, nors drėkinau pilvuką ir su bet kokiais kūnui skirtais kremais - ypač kai nieštėjo. beje neatsirado nei vienos strijos tfu tfu tfu ...

o dabar jis vis dar thumbup.gif po gidmymo juo tepuosi kasdieną ir jaučiu kaip oda greičiau traukiasi ir nėra tokia šiurkšti, nes jei bent 1d. nepasitepu - labai niešti ir tokia visa grubi oda.
Atsakyti
As nuo ketvirto menesio pradejau naudoti Percutalfa (vat cia yra jo aprasymas http://www.orivas.lt...x.php/pageid/75 ) man ji rekomendavo per mamyciu kursus ir dave meginelei. Tai labai patiko ir nusipirkau- dabar tepliojosi, koks poveikis aisku bus zinoma tik veliau, bet kol kas striju neatsirado. Tepu ir krutine ir pilveli ir uzpakaliuka ir leskutes. Kojeles ir subinele karts nuo sykio pasiteplioju ir avon'o kremais. Percutalfa pirkau vaistineje prie Operhauso, kainavo apie 80 Lt. 200 ml. Beje sis kremukas savo grupeje vienas is pigesniu. Nes panasus produktai 150 ml. kainuoija nuo 90 lt.
Atsakyti
Sveikos mielosios 4u.gif

pasidalinsiu ir as su jumis savo patirtimi ir gautom konsultacijo..smile.gif Anksciau naudojau kremukus nuo striju is "Avon" arba "Oriflame" - tai galiu pasakyti kad kremai nieko gero ir daugiau gyvenime ju nepirksiu (o kainuoja apie 40 lt 200 ml)... vakar buvau "Euro vaistinej" ir konsultavausi, tai man sake kad "pregnanscare" yra pigus kremukai, kuriuos naudojant stebuklingo poveikio gali nesitiketi, nes cia pigi gerai isreklamuota preke ir tiek, zodziu nieko gero...Taciau man uzrekomendavo tokioj zalio pakuotej kremuka (pavadinimo nepamenu, gryzus namo0 paziuresiu, galesiu irasyti jeigu ka sudomins : ) 150 ml kainuoja 71 Lt, na atrodo gal ir brangoka, bet tikrai superinis kremukas: kvepia, tepamsi labai maloniai, dingo nuo krutines spuogeliai (kurie buvo atsirade nuo pries tai naudoto kremuko), na zodziu tikra fantastika!!! 4u.gif thumbup.gif ir jisai butent rekomenduojamas nesciosioms nuo 3 men. kazkur arba esant staigiems svorio pokyciams, tikrai saunus dalykelis, manau nuleksiu dar viena pakuote nusipirkti!! 4u.gif biggrin.gif drinks_cheers.gif Cia grozio ir terapijos centro importuojama produkcija jeigu gerai pamenu biggrin.gif

Bukime grazios! 4u.gif
Atsakyti
Skirtingas moteris (paneles) grozio priemone skirtingai veikia- vienoms ji tinka kitiems ne. Man pvz. keletas pigesniu grozio priemoniu geriau tinka nei brangios. Todel kiekviena turetu pabandyti, bet bandyti nuo brangiausio produkto gal nelabai racionalu- geriausiai rinktis manau kainos ir kokybes viduriuka ir dar puiku jei imanoma gauti tam tikro produkto megineli ir ji isbandyti, tada pinigeliai tikrai nebus paleisti vejais. Nes siaip tokios grozio priemones kaip kremai nuo striju yra tikrai vieni is brangesniu produktu.
Atsakyti
QUOTE(kristelil @ 2006 03 04, 11:13)
sveikutes mirksiukas.gif
man asmeniskai "Pregnacare" kremukas nelabai, as ji naudojau pati prima, veliau jau tik ir "meldziausi" ,kad jis greiciau  baigtusi, kad galeciau nuripirkti kita koki ir  kitas mano pirkinys buvo Avento purskalas nuo striju, tai ner ka lygint  mirksiukas.gif zymiai patogiau ir geriau su juo ir kvepia skaniai  wub.gif
gal "pregnacare" poveikis ir geras, tikrai negaliu vertint ar sprest, bet man buvo nepatogus tepliojimas su juo, jis man taip sunkiai tepesi ir dar plius kvapas nelabai patiko...tai tik toks mano neigiamas pastebejimas...
bet visgi ,as vistiek manau, (nors ir pati kadien purskiuosi nuo striju), kad ju atsiradimas priklauso nuo odos tipo ir kitu faktoriu, o kremukas cia mazai dalyvauja, tiok suminkstina odele ir tiek  mirksiukas.gif


O kiek kainuoja tas Avent purškaliukas? Labai sudomino,nes aš irgi pasidaviau reklamai ir nusipirkau "Pregnacare" ir esu nepatenkinta. Kažkoks jis man nepatrauklus schmoll.gif
Atsakyti
[quote=Mikasiene,2006 05 29, 16:18]
O kiek kainuoja tas Avent purškaliukas? Labai sudomino,nes aš irgi pasidaviau reklamai ir nusipirkau "Pregnacare" ir esu nepatenkinta. Kažkoks jis man nepatrauklus schmoll.gif
[/quoA


Aš už AVENT aliejuką mokėjau kažkur 48 lt, o už kremuką 38 Lt. Man tai jie labai patiko. Naudojau juos nuo 3 mėnesiuko. thumbup.gif Dabar džiaugiuosi, kad per visą nėštumą neatsirado nei vienos strijos thumbup.gif
Atsakyti
Sveikutes, na kiek teko girdeti man, tai kad jokios priemones nuo striju neapsaugos! Jei moters oda tam linkus, tai jos bet kokiu atveju atsiras! Zinoma galima jas sumazinti, bet tam tinka bet kokie drekinamieji kuno pieneliai, kremai ar lasijonai! As tepuosi "Garnier" stangrinamuoju kuno lasijonu ir kolkas jokiu striju nepasirode! Zinoma piu piu piu, dar tik 24 sav. tai viskas gali buti pries akis!Na visoms mums sekmes, islikime kiek imanoma tokios kokios buvome pries nestuma 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Ir as pabandziau ta "pregnacare" kremuka...gal ir nieko bet jau tas jo kvapas... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(katuksss @ 2006 06 20, 19:08)
Ir as pabandziau ta "pregnacare" kremuka...gal ir nieko bet jau tas jo kvapas... doh.gif

Aš tai gavau dovanų šį kremuką iš draugės, ji nepanaudojo, per daug buvo nusipirkus...Kremas kaip kremas, bet kvapas tai tikrai iš nemaloniųjų...Per pirmą nėštuma tai naudojau „frei oil“...strijų neatsirado bigsmile.gif
Atsakyti
mano gydytojas sake,kad visi kremai nuo striju yra tik reklama,tinka bet koks riebus kremas,nezinau ar del kremo,bet striju neatsirado.
Atsakyti