Įkraunama...
Įkraunama...

Kremas nuo strijų "Pregnacare"

patiko, striju nebeturiu smile.gif
Atsakyti
pirmo nestumo metu naudojau si kremuka, striju neatsirado
antro nestumo metu nieko nenaudojau striju irgi neatsirado blush2.gif
Atsakyti
as tai pregnacare turejau 1 tubele, bet nesunaudojau. man pernelyg mazai sudrekindavo oda. po jo visvien jausdavau kaip tempia pilvo oda. man geriau tiko aliejukas "Frei" po jo jau nebetempdavo pilvo odos. tik tiek, kad riebumo jausmas truputi jausdavosi, bet bent jau nebenezedavo tempiama pilvo oda. striju neatsirado
Atsakyti
Man irgi visai patiko, lengvas , gerai įsigeria, neturi erzinančio kvapo. Bet pabaigusi naudoju migdolų aliejų thumbup.gif
Atsakyti
Joks kremas nepadės smile.gif Naivu tikėti... jei jau oda linkus į strijas - tepk netepęs wink.gif
Atsakyti
Sveikos, ipusejau 24aja nestumo savaite ir iki siol jokiu specialiu kremuku nenaudoju, nezinau ar verta pradeti. Striju kol kas nematyt nei zenklo, gal yra labiau patyrusiu ir zinanciu kokiu laiku jos ima rodytis.
Atsakyti
Tepiausi as ir Pregnacare kremuka, ir sviestu ir aliejuku ir vistiek nelemtosios strijos islindo doh.gif Kad drekino sis kremas tai tikrai, bet nuo striju neapsaugojo schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Sandrita86 @ 2013 05 15, 15:41)
Sveikos, ipusejau 24aja nestumo savaite ir iki siol jokiu specialiu kremuku nenaudoju, nezinau ar verta pradeti. Striju kol kas nematyt nei zenklo, gal yra labiau patyrusiu ir zinanciu kokiu laiku jos ima rodytis.

Strijos pasimato geriausiai kai jau pagimdot ir oda pradeda trauktis. Tada išlenda visi grožiai.
Tiesa ir tai kad strijos tai poodžio įrūkiai, ne odos. Realiai kremai neturėtu itin veikti, bet bent oda tampa elastingesnė ir strijos mažiau matomos būna. Aš tepiausi frei oil, nors man rodos bandžiau ir pregnacare.Tepiau nuo pirmų mėnesiu ir po nėštumo-norėjau kad oda gražiai grįžtu atgal. Strijų turiu nedaug, nors mama baisiausiai sutrūkusi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mikki: 14 birželio 2013 - 11:07
Jeigu sveikai ir veiksmingai rekomenduoju kokosu alieju vakarais pamasažuoti.
O kosmetinės priemones tai įvairios tinka, geriau naudoti nei laukti stebuklo.

Papildyta:
"geriau jau riebu krema nusipirkt"


Odą reikia drėkinti kad būtų elastinga, aišku galima ir riebiais kremais pamaitint, bet čia netaspat.



Atsakyti
QUOTE(Alė @ 2013 06 19, 13:40)

Odą reikia drėkinti kad būtų elastinga, aišku galima ir riebiais kremais pamaitint, bet čia netaspat.

lyg kokosų aliejus labai drėkintų. Visi aliejai yra labiau maitinantys nei drėkinantys
Atsakyti
Isbandziau Ericson firmos krema nuo stirju tai jis man per riebus, ypac dabar vasara, tai pasiliksiu rudeniui doh.gif Dabar kolege rekomendavo Guinot firmos krema nuo striju thumbup.gif siandiena kaip tik gavau uzsakyma ir istikruju nuostabiai geriasi ir kvapas labai malonus thumbup.gif tad apsistosiu ties situ bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaterlo @ 2013 02 19, 19:51)
Joks kremas nepadės smile.gif Naivu tikėti... jei jau oda linkus į strijas - tepk netepęs wink.gif


labai pritariu doh.gif tepiau daug pinigeliu isleidau o esu strijuota kaip zebriukas, nuo odos tipo priklauso, geriausia aliejus koks naturalus 4u.gif
Atsakyti