Įkraunama...
Įkraunama...

Kremas nuo strijų "Pregnacare"

As irgi is tu naivuoliu, kurios mano, kad kremas kazka pades 4u.gif na, bet o ka daugiau daryt? manau geriau tepliotis ir jei jau atsiras tos strijos bent jau zinosiu, kad padariau viska ka galejau ir kad tiesiog taip buvo lemta.

Prdejau naudot toki aliejuka, neseniai pirkau vaistineje, sudetis tik naturalus aliejai su eteriniais aliejukais, isigeria greitai, kvapas patinka, panasu kad dar ir padrekina smile.gif belieka tiketis, kad pades smile.gif
Atsakyti
Man negimdzius atsirado strijos blink.gif Tiesiog numeciau svori.. Tad nemanau, kad tie kremai ir nestumo metu pades kuo nors... tiesiog jau viskas nuo odos priklauso ir jos elastingumo ax.gif
Atsakyti
Pirmo nėštumo metu visiškai nieko nepadėjo, metai po gimdymo strijos pradėjo blankti kai labiau pilvas susitraukė, žinoma kai jos buvo labai gilios ir net mėlynos tai jos neišnyko, bet nekrenta labai į akis, tad nekreipiu dėmesio, o kremai ar už 30Lt ar už 150 Lt turi vienodą poveikį, viskas priklauso nuo odos struktūros smile.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
tepiausi nuo 2men. bet nepadejo, gal tik sumazino g.gif
krutine apie 3men suplysinejo, o keisciausia, kad saziningai tepiausi, bet apie 7men. pradejo plysineti, kojos ir pilvo apacia. gerai tik tuom kad bikini apsimojus kaiptik siules jas uzdenks ax.gif
o pagal kieki, kaina tikrai didele, geriau jau riebu krema nusipirkti.
Atsakyti
man dabar yra 18 savaiciu, ir as naudoju taukmedzio sviesta ir jojobos alieju. man tie visi sintetiniai kremai nelabai, geriau kas naturalu, manau ir man ir vaikiukui geriau bus. o ar pades ju isvenkti nzn smile.gif, bet kad isvis nieko nesitempi, tai jau nedrisciau, manau visi tie kremai ir aliejai, gal ne 100% leidzia isvenkti striju, nes yra ir kitu lemiamu faktoriu, bet gal sumazina ju kieki. manu reik buti graziom ir savim rupintis 4u.gif
Atsakyti
Kai laikiausi pirmojo, tai niekuo nesitepiau ir turiu vos pora strijų ant šlaunies smile.gif , dabar irgi nieko netepu. Manau, kad viskas priklauso nuo odos elastingumo, na kremai galbūt šiek tiek sumažina.
Atsakyti
Na odos elastingumas priklauso irgi nuo daug faktorių: ar oda sausa, ar gerai maitinama ir t.t.
Aš esu tos nuomonės, kad naudoti priemones reikia, tik nebūtinai brangias - tamanu aliejus (YPAČ!!!!!!!!), erškėtuogių, sviestmedžio, monoi aliejai - tikrai nepakenks, o jeigu ir atsiras strijų, galėsiu nuoširdžiai pasakyti, kad padariau viską tongue.gif
Atsakyti
man tai pregnacare nepatiko schmoll.gif as naudojau aliejufa frei tai labai liuks thumbup.gif ne vienos strijos nebuvo. man ji rekomendavo kelios drauges tai joms irgi neatsirado striju naudojant si aliejuka. antro nestumo metu butinai ji naudosiu. issitepus nelabai smagu, nes labai riebu buna, visdelto aliejue o ne kremas, bet verta pakenteti biggrin.gif
Atsakyti
laukdamasi dukrytes buvau gavusi ji dovanu ( na, pirkau is ju vitaminu dvi pakuotes, tai jie pridejo krema dovanu). nepasakyciau, kad kazkas ypatingo.... zodziu, as sunaudojau, bet neivertinau kaip "kazkas tokio". mano akim taukmedzio sviestas ar kokoso aliejukas - geriau ir naturaliau.
Atsakyti
as naudoju taukmedžių ir mangų sviestą....nerelus dalykas... thumbup.gif nera is pigiūjų nes 120ml bonkutė kainuoja 60lt. bet tikrai jis vertas tiek ir dar daugiau,patariu ir jum isbandyti:) be to tai vienas is naturalių produktų.
Atsakyti
Šiandien susitikau draugę, kuri dukrytės susilaukė prieš du metus, prakalbom apie strijas.. kai parodė pilvą ir krūtinę, mano reakcija buvo - OMG doh.gif unsure.gif Strija ant strijos, rudos jau, didelės, taip gaila paliko jos, sakau, ar naudojai ką, sako ir besilaukdama tepiau ir po gimdymo ir matai rezultatą, niekas nepadėjo ir kremus brangiausius naudojo.. Tai manau, kad čia dar nuo odos moters priklauso, kaip sureaguos organizmas, taip, ir jau nepakeis nieko, nei kremas už 200 litų, nei nieko nedarymas ir pasidavimas tam " kaip bus, taip "
Norėjau ir aš pradėti tepliotis, bet galvoju, kam ? Leisiu pinigus kažkam, kas man nepadės, pf. Geriau kas mėnesį tuos pinigus dėsiu į taupyklę ir mažyliui bus dovanų bigsmile.gif wub.gif nestuke.gif O dar mano oda tokia jautri, plona, po svorio numetimo atsirado nemažai strijų ant šlaunų ir ant pilvo šonų, taip, kad aš jau nusiteikus draugauti su strijom, kurių atsiras dar ir dar, po susitikimo su lelyte wub.gif wub.gif
Atsakyti