Įkraunama...
Įkraunama...

Kremas nuo strijų "Pregnacare"

QUOTE(Natele @ 2010 12 05, 15:38)
As irgi tokios nuomones.
Kitas dalykas - negalima piktnaudziaut tais visokiais kremais, nes nemaza dalis per oda patenka ir i krauja... Tad reikia labai ziureti, kokios ten sudetines dalys, o ne skambus pavadinimas,  kad mazyliui nepakenkt...

vat butent gi leliuko sveikata svarbiausia.zinoma norisi ir graziai atrodyt po gimdymo.as irgi is tu kuri terliojosi brangiais kremais aliejais ir serumais ir nieko mano visa pilvo apacia kojos bei krutine vien strijos,ot ir se tau kad nori
Atsakyti
As taip pat naudojau pregnacare kreme nuo striju, bet nieko jis man nepadejo, buvo geras tik tuom kad mano pilvo oda buvo sausa o jis siek tiek sudrekindavo, nors kaip mano ginekologe sake, kad tepliokis nesitepliojes o strijos vis tiek gali atsirasti, pas mane ju milijonas verysad.gif cia gi nuo odos elastingumo priklauso unsure.gif
Atsakyti
naudojau, nes gavau dovanu, bet netikiu as jais, farmacininku ismislas schmoll.gif
Atsakyti
naudojau pregnacere visa nestuma.zinokit nepadeda ot plysau pilv sonai baisus.net matosi kraujagysles,o dar strijos ant slaunu, sedynes. baisu.isivariau kompleksa unsure.gif nezinau kaip bus su antru nestumu.baisu pagalvot koks pilvas subjaurotas gali buti verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo meshkutea: 15 liepos 2011 - 19:23
Naudojau Pregnacare pirmo nestumo metu. Ne tik, kad uz ji pinigu moket neverta, bet del jo nei eit i vaistine, nei eilej stovet neverta. Slamstas. Jokio efekto. Antro nestumo metu naudojau Weledos alieju nuo striju, tai 100 kartu labiau patiko ax.gif
Atsakyti
As viena tubeli naudojau Pregnancare, tai man nuo jos pradejo niezti oda pabaigoj... tada perejau prie AVENT kremo nuo striju... vat jis superinis... nezinau, kiek tiesos, bet nei vienos strijos neatsirado, nors ir pilvukas buvo nemazas, pradejau teplioti du kartus dienoje, tai puikiai sudrekinavo... sita nestuma irgi naudosiu tik ji!
Atsakyti
labuka, esu naujoke jusu portale, bet turiu siuo klausimu savo nuomone, bent jau apie viena is striju kremuku gamintoju, o jei konkreciai tai apie Dr. Fischer MATERNITY. Nezinau kaip kitoms ji naudojusioms nestukems, bet as asmeniskai nepatariu jo naudoti. Sis kremas man tiek issausino pilvuko oda, kad dabar ant saves vos ne kibirais pilu vaikiska aliejuka, nes tai vienintele priemone man siuo metu kazkiek gelbstinti vyniotis is susidariusios padeties. Gal ir nelabai as cia graziai, bet jei kas ruostusi ji pirkti tai kategoriskai nerekomenduoju, absoliutus slamstas verysad.gif bet pasikartosiu - cia tik mano asmenine nuomone blush2.gif
Atsakyti
trumpai turejau-naudojau-bet nuo striju neapsaugojo.
Atsakyti
Mano manymu, tepsi ar netepsi, dideles reiksmes neturi - jei bus linkus odos struktura strijuot, tai ir sustrijuos. Nu tik tiek, kad jei netepsi, tai kaltinsi, kad del to ir sutruko oda, o jei tepsi - tai ne tiek pikta ant saves bus.
Atsakyti
Sako nuo strijų gerai padeda kavos tirščių pilingas, pati bandysiu vis neprisiruošiu.
Atsakyti
QUOTE(Jureka @ 2012 01 10, 15:15)
Sako nuo strijų gerai padeda kavos tirščių pilingas, pati bandysiu vis neprisiruošiu.


turbut suaktyvina medziagu apykaita kavos tirsciu itrinimas, idomu tik ar tai gelbeja nuo striju
Atsakyti
Pirmo nėštumo metu naudojau šį kremą - nepadėjo, tad dabar nusprendžiau, kad apsieisiu be jo smile.gif
Atsakyti