Įkraunama...
Įkraunama...

Kremas nuo strijų "Pregnacare"

deja man jis nepadejo nors ir teptis pradejau nuo 12 sav. Matyt dar ir genetika kazkiek prisidejo...
Atsakyti
labas as laukiuosi pirmo vaikucio nors man jau 5 men bet pilvukas dar mazytis wub.gif o tepti nuo striju pradeau 3 men kai pajutau tempima ax.gif visu pirma ieskojau tokio kremo kuris neleistu susidaryti strijoms ir degintu riebaliukus smile.gif na ir radau jis man labai patiko ji uzsisakiau is interneto VADINAI PHARMACERIS FOLIACTI kremas nuo striju 150 ml ax.gif taciau db eina i pabaiga todel ji taupau anksciau tepiau pilvuka db tik sonelius nes nenoriu,kadten kauptusi riebaliukai blush2.gif beto internete jo nebera o as noriu taip ji uzsisakyti verysad.gif verysad.gif o abar naudoju bio oil labai geras neriebus netik naikina esamas strijas bet ir neleidzia susidaryti kitoms strijoms ,tik gaila,kad nedegina riebaliuku blush2.gif Norejau paklausti gal kas naudojate kremuk kur dedina riebaliukus ir nuo striju arba gal zinote dar kokia internetine svetaine ?nes hiperfarma nebepardavineja schmoll.gif
Papildyta:
ups visai pamirsau noriu pasakyti,kad dabar imanoma panaiknti strijas mirksiukas.gif net melynas ir tokias kaip pirsto dydzio green peel pagalba ieskokite cia 4u.gif ir netik strijas bet ir sumazinti randus nuo cezario pjuvio 4u.gif na tikiuosi kam nors si informacija bus naudinga daugiau apie green peel ieskokite google thumbup.gif http://www.ve.lt/nau...5-dienas-30772/
Atsakyti
QUOTE(Elėja @ 2010 01 25, 16:17)
as pati nestumo metu naudojai si krema, rezultatas nei vienos strijos smile.gif tik reikia nepatingeti kas diena pasitepti...


Aš su pirmu nėštumu irgi naudojau šį kremą, ir likau patenkinta thumbup.gif Dabar irgi pirksiu tik šitą 4u.gif Nes po pirmo nėštumo turiu palikimą tik porą ties bamba ir šonuose kelias strijas, bet kažkaip šonų nelabai ir tepiau man rodos doh.gif nepagalvojau doh.gif Bet jau tikrai reikia sąžiningai, kas vakarą ir masažas ir nauda biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(lauroone @ 2010 04 09, 15:00)
deja man jis nepadejo nors ir teptis pradejau nuo 12 sav. Matyt dar ir genetika kazkiek prisidejo...


Aš irgi linkusi pritarti, kad visgi lemia dar ir pačios odos tipas, ar oda elastinga, ar ne mirksiukas.gif Nes pvz mano pilvas tai tikrai buvo DIDŽIULIS (visi vis klausė ar ne dvynukai), bet va labai sėkmingai išsisukau be strijų praktiškai thumbup.gif
Atsakyti
Na zinot mano nuomone tokia naivu tiketis kad kremas neleis atsirasti strijoms doh.gif cia genai ir odos elastingumas lemia ju atsiradima. Tepiau ivairiausiais kremais bet deje paskutini men suplyso,ir ne tik ant pilvo bet ir ant uzpakalio bei koju doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Mili04 @ 2010 10 09, 17:36)
Na zinot mano nuomone tokia naivu tiketis kad kremas neleis atsirasti strijoms doh.gif  cia genai ir odos elastingumas lemia ju atsiradima. Tepiau ivairiausiais kremais bet deje paskutini men suplyso,ir ne tik ant pilvo bet ir ant uzpakalio bei koju doh.gif

drinks_cheers.gif man taip pat verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Mili04 @ 2010 10 09, 16:36)
Na zinot mano nuomone tokia naivu tiketis kad kremas neleis atsirasti strijoms doh.gif  cia genai ir odos elastingumas lemia ju atsiradima. Tepiau ivairiausiais kremais bet deje paskutini men suplyso,ir ne tik ant pilvo bet ir ant uzpakalio bei koju doh.gif


na bet aš visada sakau, kad negali žinoti, kaip būtų buvę, jei išvsi niekuo nebūtum tepus, gal būtų dar baisesnės pasekmės unsure.gif
Mano mamos pilvas išvagotas žiaurių strijų unsure.gif O mano ne, turbūt tuomet aš į tėtį odos elastingumop atžvilgiu bigsmile.gif
Atsakyti
O man kaip tik suplyšo tos vietos, kurias sąžiningai tepiau - krūtinė, šonai, net šlaunys doh.gif Pilvo oda liko sveikut sveikutėlė, nors jos beveik netepiau niekuo, nes ginekologė rekomendavo per daug pilvuko neglostyti ir nemasažuoti, o tepant kremu vis tiek nemažas masažas gaunasi. Vat ir kremai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zuikytis @ 2010 05 29, 13:08)
labas as laukiuosi pirmo vaikucio nors man jau 5 men bet pilvukas dar mazytis  wub.gif o tepti nuo striju pradeau 3 men kai pajutau tempima ax.gif visu pirma ieskojau tokio kremo kuris neleistu susidaryti strijoms ir degintu riebaliukus  smile.gif na ir radau jis man labai patiko ji uzsisakiau is interneto VADINAI PHARMACERIS  FOLIACTI  kremas nuo striju 150 ml  ax.gif taciau db eina i pabaiga todel ji taupau anksciau tepiau pilvuka db tik sonelius nes nenoriu,kadten kauptusi riebaliukai  blush2.gif beto internete jo nebera o as noriu taip ji uzsisakyti verysad.gif  verysad.gif o abar naudoju bio oil labai geras neriebus netik naikina esamas strijas bet ir neleidzia susidaryti kitoms strijoms ,tik gaila,kad nedegina riebaliuku blush2.gif  Norejau paklausti gal kas naudojate kremuk kur dedina riebaliukus ir nuo striju arba gal zinote dar kokia internetine svetaine ?nes hiperfarma nebepardavineja  schmoll.gif
Papildyta:
ups visai pamirsau noriu pasakyti,kad dabar imanoma panaiknti strijas  mirksiukas.gif net melynas ir tokias kaip pirsto dydzio green peel pagalba ieskokite cia 4u.gif ir netik strijas bet ir sumazinti randus nuo cezario pjuvio 4u.gif na tikiuosi kam nors si informacija bus naudinga daugiau apie green peel ieskokite google thumbup.gif  http://www.ve.lt/nau...5-dienas-30772/


tai kažin ar čia tikrai taip veiksmingas tas GREEN PEEL, kaip rodo nuotraukose? Nes atrodytu, kad tai kaip ir stebuklas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Mili04 @ 2010 10 09, 17:36)
Na zinot mano nuomone tokia naivu tiketis kad kremas neleis atsirasti strijoms doh.gif  cia genai ir odos elastingumas lemia ju atsiradima. Tepiau ivairiausiais kremais bet deje paskutini men suplyso,ir ne tik ant pilvo bet ir ant uzpakalio bei koju doh.gif

va ir man atrodo, kad čia genai lemia, o ne kremas schmoll.gif
ne vieną atvejį žinau, kai tepėsi brangiais tepalais, kurie nieko nepadėjo schmoll.gif
Atsakyti
Kuo tik aš netepiau... Jokio rezultato, strijų yra visur, kur tik gali būti... Tikrai kremai ne visoms padeda. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(HappyAngel @ 2010 11 08, 14:02)
ginekologė rekomendavo per daug pilvuko neglostyti ir nemasažuoti, o tepant kremu vis tiek nemažas masažas gaunasi.


O kodėl? Kaip gali pakenkti masažas? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Mili04 @ 2010 10 09, 17:36)
Na zinot mano nuomone tokia naivu tiketis kad kremas neleis atsirasti strijoms doh.gif  cia genai ir odos elastingumas lemia ju atsiradima. Tepiau ivairiausiais kremais bet deje paskutini men suplyso,ir ne tik ant pilvo bet ir ant uzpakalio bei koju doh.gif

As irgi tokios nuomones.
Kitas dalykas - negalima piktnaudziaut tais visokiais kremais, nes nemaza dalis per oda patenka ir i krauja... Tad reikia labai ziureti, kokios ten sudetines dalys, o ne skambus pavadinimas, kad mazyliui nepakenkt...
Atsakyti