Įkraunama...
Įkraunama...

Kremas nuo strijų "Pregnacare"

Per pirmą nėštumą tepiau "Pregnacare" nusivyliau - pilna raudonų drūžių atsirado, o dabar pamėginau Galenic firmos nuo strijų, tai likau labai patenkinta. Kažkaip labai man jau tiko, bet matyt yra daug faktorių nuo kurių priklauso ar kremukas padės, ne vien kaina.. 4u.gif Niu bet tepliotis reikia, vis geriau odai esant nestuke.gif
Atsakyti
si krema kasdien tepu nuo 4 menesio. dabar yra 7,5 menesio ir dar striju nepastebejau. nemanau, kad jis padarys stebukla ir neatsiras nei vienos strijos, taciau manau, kad jis pristabdys ju atsiradima smile.gif
Atsakyti
Aš taip pat nusipirkau šitą kremą ir jau dvi savaitės kaip pradėjau tepliotis. Nors dar mums savaičių nedaug, bet pilvukas labai lenda. Žiūrėsim kaip bus.
Bandžiau iš pradžių aliejuką nuo strijų, bet juo išsitepus reikia dar laukti ilgą laiką, kad tikrai gerai susgertų, nes rūbus tepa, o štas kremukas labai lengvai įsigeria.
Atsakyti
as pati nestumo metu naudojai si krema, rezultatas nei vienos strijos smile.gif tik reikia nepatingeti kas diena pasitepti...
Atsakyti
tepu sita kremuka nuo 3 men.kasdien. nuo 6men.pradejau tepti 2 arba 3 kartus per diena. rezultatas- striju vistiek atsiranda smile.gif tik gal jo deka ju maziau, nei jeigu buciau netepus.
Atsakyti
As naudojau per visa nestuma gal 3 rusiu kremus, tai sitas patiko maziausiai. Manau, kad poveikis nuo striju visu panasus (pas mane nei vienos strijos neatsirado), bet sitas kremukas is kitu issiskyre tuo, kad tikrai sunkiai isigeria (bent man reikedavo pasitepus palaukti 10 -15 min. kol isigers, tik tada galejau vilktis rubus. Be to, turejo nestipru, bet specifini kvapa, kuris mane erzino (gal cia aisku tik del to, kad uosle nestumo metu paastrejus buvo...).
Geriausiai man patiko Avent purskiamas aliejukas.
Atsakyti
Su pirmu nestumu naudojau ivairiu kremuku, taro ju ir Pregnacare, bet kremas nelabai patiko-ne itin malonaus kvapo, sunkokai tepamas ir blogai isisgeriantis.Si nestuma naudoju tik Avent krema, nestumo pabaigoje-Avent aliejuka- man jie super
Atsakyti
hmm... gaila kad as nusipirkau pirma pasitaikiusi... jau is daugumos girdejau, kad avent kremukas tikrai geras doh.gif o pareklamavo ta pregnacare, ir pasiemiau g.gif siaip man jis greit susigeria, bet efekto vistiek nejauciu, striju kaip atsiranda,taip atsiranda,nors ir nedaug... na, ateity pasimokysiu is sios klaidos ax.gif
Atsakyti
naudojau nuo nestumo pradzios ir turiu tukstanti ir viena strija lotuliukas.gif

Si nestuma nepirkinesiu jokiu kremu,vaikisku aliejuku pasitepliosiu rolleyes.gif
Atsakyti
O as pirmaji nestuma naudojau Pregnacare kremuka lyg(arba aliejuka), tai nei vienos strijos neatsirado. thumbup.gif Isskyrus tas vietas, kur nesitepaiu, nes nezinaojau, kad reikia doh.gif Taigi, prie to pacio dalinuosi patirtim ir patariu busimom mamytem, jei kuri nezino, kad reikia teptis ne tik pilvuka ir krutine, bet ir slaunis ir uzpakaliuka smile.gif
Atsakyti
Per pirma nestuma naudojau kazkoki aliejuka,neatsimenu koks nes is kosmetikes pirkau.Kremus ar aliejukus reikia pradeti naudoti nuo pirmu dienu ar net planuojant leliuka,kad oda suminkstetu.Ar sutapimas ar padejo,bet nei vienos strijos nera.O dabar kol nezinau ka pirkti tepuosi paprasciausiu alyvuogiu aliejumi,gal kas bandete toki varijanta g.gif
Atsakyti
QUOTE(ausramor @ 2010 02 17, 00:06)
O as pirmaji nestuma naudojau Pregnacare kremuka lyg(arba aliejuka), tai nei vienos strijos neatsirado. thumbup.gif Isskyrus tas vietas, kur nesitepaiu, nes nezinaojau, kad reikia doh.gif Taigi, prie to pacio dalinuosi patirtim ir patariu busimom mamytem, jei kuri nezino, kad reikia teptis ne tik pilvuka ir krutine, bet ir slaunis ir uzpakaliuka  smile.gif

Labai atsiparasau-pasirodo su atmincia blogai, kai vaistinej pamaciau atsiminiau, kad visai ne "Pregnacare", o "Frei oil" naudojau-tikrai labai geras thumbup.gif
Beje, gal kuri naudojot Jiva Ajurveda aliejuką "Massage oil". Vaistininke siule, bet sakiau dar pagalvosiu. Kaina irgi negasdinanti- kazkur 35lt
Atsakyti