Įkraunama...
Įkraunama...

Kremas nuo strijų "Pregnacare"

naudoju kazkur nuo 2.5men nestumo perkutalfa krema,db jau beveik 6men.tai kolkas striju nera,nzn ar kremo deka ar pacios odos elestingumo,ziuresiu kaip bus toliau
Atsakyti
Mano oda neelastinga, todel kremai nuo striju per pirmaji nestuma nepadejo, isvagota visur kur tik imanoma... strijos atsirado 9 men. dabar laukiuosi antrojo, si karta pagal rekomendacijas naudoju Pregnacare. Patinka, vienas riebiausiu kremu, tepu pakankamai daug (turincioms normalia oda sis kremas palieka riebumo pojuti, nesusigeria), bet greitai susigeria, jokio lipnumo ir riebumo nebelieka, na tarsi koki eilini drekinama losjona uzsiteptum, tai oda apciuopiamai elastingesne. Dabar esu 6 laukimo men., kaip bus 9 men dar neaisku smile.gif
Atsakyti
na as jau trys menesiai kaip maitinu bambliuka savo ir isvengiau striju ir plauku kritimo smile.gif kaip?
del striju tai kai maudydavausi naudojau kontrastinius dusus, masazavau su tokiu masaziniu dalykeliu, slapia islipusi is duso iskart apsipurksdavau aliejuku vaikisku ir iskart tepdavausi krema su taukmedzio sviestuku tuo, tada su tuo masaziniu daikciuku masazuodavau iki raudonumo smile.gif rytais tepiau kai prisimindavau pregnacare, bet man jo liko puse tai dabar nzn kur deti nes man jis nelabai patiko smile.gif
del plauku ir nagu, tai nagus patepu su citrinos sultimis, o plaukus 1dieniais laikau visa deina svogunu kauke, treciadieniais rugpieni o 5dieniais varnalesu alieju smile.gif kartais vietoj rugpienio arba alieju chna panaudoju, plaukai ilgi stori ir grazus smile.gif dabar pora savaiciu neuzdejau kaukiu patingejau ir jau ziuriu tai sen tai ten plaukas mano metosi smile.gif plius geriu vitaminus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(KIKO @ 2009 04 10, 13:28)
na as jau trys menesiai kaip maitinu bambliuka savo ir isvengiau striju ir plauku kritimo smile.gif kaip?
del striju tai kai maudydavausi naudojau kontrastinius dusus, masazavau su tokiu masaziniu dalykeliu, slapia islipusi is duso iskart apsipurksdavau aliejuku vaikisku ir iskart tepdavausi krema su taukmedzio sviestuku tuo, tada su tuo masaziniu daikciuku masazuodavau iki raudonumo smile.gif rytais tepiau kai prisimindavau pregnacare, bet man jo liko puse tai dabar nzn kur deti nes man jis nelabai patiko smile.gif
del plauku ir nagu, tai nagus patepu su citrinos sultimis, o plaukus 1dieniais laikau visa deina svogunu kauke, treciadieniais rugpieni o 5dieniais varnalesu alieju smile.gif kartais vietoj rugpienio arba alieju chna panaudoju, plaukai ilgi stori ir grazus smile.gif dabar pora savaiciu neuzdejau kaukiu patingejau ir jau ziuriu tai sen tai ten plaukas mano metosi smile.gif plius geriu vitaminus smile.gif

Hmmm, kaip tai sudetingai viskas chia skamba g.gif Aishku, nepaneigsi naturaliu priemoniu, kaip kad varnalesos, ar chna, tachiau tai reikalauja laiko verysad.gif
O kalbant apie apie strijas, tai man lb rekomendavo krema Collistar, nes jis su hialurono rugstim, o si ligtais lb veiksminga kariaujant su strijom ar celiulitu. Pati nebandziau, nestumas dar lb ankstyvas, plius kaina sio kremo kandziojasi (eurovaistineje apie 200lt kainuoja doh.gif ) Tiesa, indelis tikrai nemazas. Gal kas jau naudojote si krema? Butu idomi jusu patirtis mirksiukas.gif
Atsakyti
jei oda neelastinga, nepades net patys brangiausi kremai schmoll.gif visa nestuma tepiausi krutine ir pilva paciais brangiausiais kremais kuriuos radau vaistinej, taciau visu pirma suplysinejo krutine, o i nestumo pabaiga strijos isvagojo ir visa pilva doh.gif net po gimdymo is ipratimo toliau dar kuri laika tepiausi tais kremais, taciau pagerejimo jokio
Atsakyti
sveikos.Krema Pregnacere naudojau nuo pat pirmu menesiu,lyg ir dziaugiausi kad nemaciau striju thumbup.gif ,bet gal kokiam 5men. pastebejau kad man jo nebepakanka g.gif tad pradejau naudoti po kasdieninio duso paprasciausia vaikiska aliejuka kunui...,na bet kur jau beissisuksi nuo to kas jau igimta...isvagojo mane per klubus,krutine ir va siandien (man 36savaites) pamaciau kad pilvas sutrukynejo cray.gif O saziningai saugojau save,nesiojau ir dirza ir apatinius aptempiancius pilva ir sportavau iki 7men.bet nieks nepadejo mad.gif
Atsakyti
QUOTE(inggav @ 2009 04 22, 18:41)
sveikos.Krema Pregnacere naudojau nuo pat pirmu menesiu,lyg ir dziaugiausi kad nemaciau striju thumbup.gif ,bet gal kokiam 5men. pastebejau kad man jo nebepakanka  g.gif  tad pradejau naudoti po kasdieninio duso paprasciausia vaikiska aliejuka kunui...,na bet kur jau beissisuksi nuo to kas jau igimta...isvagojo mane per klubus,krutine ir va siandien (man 36savaites) pamaciau kad pilvas sutrukynejo  cray.gif  O saziningai saugojau save,nesiojau ir dirza ir apatinius aptempiancius pilva ir sportavau iki 7men.bet nieks nepadejo  mad.gif


Sveikutes. Naudojau ir as si krema, kaip ir daugeli kitu (Avent, Wileda alieju ir t.t.),nuo pat nestumo pradzios.Tepiau viska-krutine, pilva,slaunis... Iki paskutiniu nestumo menesiu lyg ir nieko nesimate, tik va astunta menesi, pilvo vienoje puseje (kur dazniausiai mano mazyle mane labiausiai sparde ax.gif ) isryskejo siek tiek striju verysad.gif Na, galvoju, jei tik tiek, tai isgyvensiu. Toliau tepliojausi visokiais kremukais/aliejukais, jau atsargu ir po gimdymo uzsipirkau cool.gif
Bet visa fantazija ir mano geri norai apsisaugoti nuo tu bjaurybiu striju zlugo, kai po atliktos cezario operacijos nuslinkau apsiziureti prie veidrodzio blink.gif ...Ne tik visa pilvo apacia, bet ir slaunys, buvo ismargintos strijomis doh.gif Va tada supratau, kad pries genetika napsokinesi-kaip jau tau ten genetiskai tau doh.gif nulemta, taip ir bus ir jokie kremai cia negelbes.
Atsakyti

Na taip,taip..tu teisi... unsure.gif Pas mane giminei visos moterys,is mamos puses,linkusios strijuotis,tai jei istikro zinojau ir as kad nekitokia liksiu.Susimasciau apie slaunis kai pasakei del savuju,db istinusi kaip biulkute esu,o po gimdymo kai susitrauksiu pasimatys galutinai visos mano isvagotos vietos mega_shok.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif as si krema irgi tepiau ir neturiu nei vienos strijos, nors priaugus buvau 22 kg bigsmile.gif
Atsakyti
Pregnacere naudoju beveik nuo pat nestumo pradzios tai nzn ar cia jis padejo ar nee bet pakolkas jokiu striju nera ne ant pilvuko, ne ant krutines thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif labai tikiuiosi, kad ir neatsiras smile.gif
Atsakyti
Bandziau si krema, paskui kita (pigesni) ir apsistojau prie pigesnio tongue.gif Svarbiausiai padrekinti besitempiancia odele mirksiukas.gif Kol kas stiju neatsirado, taciau kiek betepciau pradejo pleiskanoti ir niezteti verysad.gif
Atsakyti
labutis,

Tepu Pregnacare kremu nuo 2-3 men nestumo kiekviena vakara. Siuo metu nestuke.gif 8 men, taciau kol kas striju niekur nera mirksiukas.gif tikiuosi kad issaugosiu oda ir po gimdymo tokia lygia 4u.gif tik nzn ar cia kremuko nuopelnai ar mamytes genai g.gif
Atsakyti