Įkraunama...
Įkraunama...

Kremas nuo strijų "Pregnacare"

O man jis visai nieko, man gydytoja buvo davus jo meginuku. Tik tiek, kad as jau esu nusipirkus AVENT nuo striju, tai isnaudojau tuos meginukus ir viskas.
Atsakyti
Man tai jis labai nepatiko, sunkiai tepasi schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Keja @ 2008 11 19, 11:32)
Man tai jis labai nepatiko, sunkiai tepasi schmoll.gif

drinks_cheers.gif Geriau jau kūno sviestuku teptis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Keja @ 2008 11 19, 10:32)
Man tai jis labai nepatiko, sunkiai tepasi schmoll.gif


drinks_cheers.gif ir lipnus labai,rubai nemaloniai prilimpa
Atsakyti
QUOTE(maybe24 @ 2008 12 28, 21:59)
drinks_cheers.gif  ir lipnus labai,rubai nemaloniai prilimpa

drinks_cheers.gif nepatiko ir man. Geriau jau alyvuogiu aliejukas arba Bio Oil kremukas, nors ne vienas is ju striju nepradangino schmoll.gif
Atsakyti
naudoju tuos pačius kūno kremus kaip iki nestuke.gif . akių dūmimas tie specialūs kremai, praktiškai viskas priklauso nuo odos elastingumo. nei mano mama, nei močiutė niekuo nesitepė, ne tie laikai buvo, o strijų nė viena neturi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2009 02 19, 17:32)
naudoju tuos pačius kūno kremus kaip iki  nestuke.gif . akių dūmimas tie specialūs kremai, praktiškai viskas priklauso nuo odos elastingumo. nei mano mama, nei močiutė niekuo nesitepė, ne tie laikai buvo, o strijų nė viena neturi  thumbup.gif

bet mergickos jei kas naudojo nuo nestumo pirmos dienos iki gimdymo ir po jo ,na ar maziau tu striju atsiranda ir t.t.? wub.gif

Atsakyti
QUOTE(vaikutis01 @ 2009 02 20, 16:45)
bet mergickos jei kas naudojo nuo nestumo pirmos dienos iki gimdymo ir po jo ,na ar maziau tu striju atsiranda ir t.t.? wub.gif

sveikute, naudojau ir pries, ir per visa nestuma ir po jo, nelabai kas matosi, tik oda minsktesne ir dregnesne tapo
Atsakyti
QUOTE(zaliaake25 @ 2009 02 20, 16:50)
sveikute, naudojau ir pries, ir per visa nestuma ir po jo, nelabai kas matosi, tik oda minsktesne ir dregnesne tapo

nu aiskutinis,vadinas eilini karta tai tik reklamos fool.gif
Atsakyti
as buten pregnacare kremu nuo striju ir tepliojausi, ir turiu koki milijona striju. eiline reklamos auka...
Atsakyti
man jau kaip tik tas laiaks,kai jau reiktu pradeti naudoti,nors siaip dar visai mazai laiko,II semestras tik prasidejo.daugelis siule avent,jis nera brangus...bet siaip is brangesniu labai geri Declour,ten is dvieju daliu ieina toks serumas ir poto dar kremas, kaina susumavus apie 200lt,brangoka,bet manau tokiems dalykams nelabai reiketu taupyt,nes ka darysim poto,kai jau tos bjaurybes isvagos musu graziuosius kunelius???!!!! g.gif
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2009 02 19, 17:32)
naudoju tuos pačius kūno kremus kaip iki  nestuke.gif . akių dūmimas tie specialūs kremai, praktiškai viskas priklauso nuo odos elastingumo. nei mano mama, nei močiutė niekuo nesitepė, ne tie laikai buvo, o strijų nė viena neturi  thumbup.gif


sutiknu, akiu dumimas. kremai striju nepanaikina. jie drekina oda labiau, kad ju neatsirastu. geriau tept kremu kuno, alyvuogiu, alijosiaus aliejuku. pinigu ismetimas ir tiek...
Atsakyti