Įkraunama...
Įkraunama...

Kremas nuo strijų "Pregnacare"

as pati asmeniskai naudoju avent aliejuka...o drauges pregnacare tai sako kad geri!!!
Atsakyti
Man tai pregnacare labai nepatiko kvapas verysad.gif nestuke.gif
Atsakyti
Idomiai cia su tom strijom, mano mama neturejo nei vienos, kai manes laukesi, o as turejau labai daug, ant pilvo, klubu, krutines unsure.gif tik metams begant jos tampa sviesios, nelabai matomos, bent tokia paguoda smile.gif
Atsakyti
sveikos mergaites, aš naudojau Avent aliejuką, kremą Thalko- jei riebus, skirti sausai odai. dar naudojau Pregnacare, tai jo reiktu tepti apie 4 kartus, nes labai jau skystas. man prie šio kremo atsirado strijos. jį ir greičiausiai pabaigiau. dabar baiginėju L'erbolario kremą. tai jis toks vidutiniškas. Aliejukas užkemša poras, tad gali atsirasti spuogelių, bet labai patiko biggrin.gif
Atsakyti
Per pirma nestuma naudojau pregnacare, tose vietose kur tepiau, dideliu problemu neturejau, taciau patemdavo, i vakara oda pradedavo sauseti. Dabar vel esu nestuke.gif ir naudoju " Jeanne Piaubert'o kremuka Vergeturyl" labai labai patenkinta, odo islieka visa laika elastinga, nepersti, nesauseja, esu tikrai patenkinta 4u.gif
Atsakyti
smile.gif Naudojau su pirmu vaikeliu Avento krema nuo striju, ir su antru vaiku, man tai jis labai patiko, nors tu striju ir nebuvo.
Atsakyti
koki kremuka nuo striju mergikes pasiulytumet ... o tai jauciu kad man jau ant "zanduku" kazkaip negraziai atrodo viskas g.gif

gal ka patartumet? g.gif
Atsakyti
o man jokie kremai nepadeda, vis tiek visa oda strijom nuejo cry.gif
Atsakyti
Sveikos, galiu pasakyti ziauria tiesa - jei organizmas linkes, tai striju niekaip neisvengsit, nepades jokie kremai, aisku oda reikia kaip ir visa laika drekinti ir priziureti, bet simtus litu isleidineti tiems stebuklingiems kremams tikrai nepatarciau - reklama cia ir tiek verysad.gif
Atsakyti
Na ir as esu tos pacios minties..., kad jei lemta strijoms atsirasti, tai ir atsiras. Niekur nuo ju nepabegsi rolleyes.gif . Siaip pati naudoju L'erbolario krema- striju nera kolkas mirksiukas.gif , bet kvapas nelabai man patinka schmoll.gif . Sakiau, pabaigsiu as ta kremuka ir naudosiu paprasta kuno pieneli. Tai va nestuke.gif .
Atsakyti
na supratau ... svarbiausia drekinti oda ir tiek wink.gif aciu
Atsakyti
labukas nestukes smile.gif
na siaip girdejau kad pregnacare kremukas nuo striju nelabaij kokis yra....
bet tuo paciu noriu paklausti pas jus kur galima nusipirkti kremuko nuo striju AVENT firmos? zinau, kad yra vaistineje, bet girdejau, kad kazkur yra su akcija ir ar kuri zinote kur galima rasto tokia parduotuve kur prekiauja AVENT gaminiais?
Labai aciu uz atsakyma x
Papildyta:
Ir kuo skiriasi aliejukas ir kremukas? kuris is ju yra geresnis?
Atsakyti