Įkraunama...
Įkraunama...

Kremas nuo strijų "Pregnacare"

Labai geras makadamiju riesutu aliejus,jis suminkstina oda,puiki priemone pries strijas,ir svarbiausia naturalus produktas.Juo tinka ir plaukus istepti,paskui isplovus jie blizga,ir tusa gerai nuvalo.
Atsakyti
as irgi kiek visokiu kremu naudojau beveik nieko nepadejo,gal kazkiek...
tad pati bandau su kokosu aliejum,girdejau kuo riebesnis aliejus tuo odai geriau.na o siaip vis tiek kazkiek lieka striju,rata kuriai dingsta....nuo odos irgi priklauso.dar girdejau kitos tepa medu....zodziu visko isbandom ir matom kas kaip padeda...tad sekmes visoms...
Atsakyti
QUOTE(eros @ 2006 01 16, 14:22)
Sveikutes  nestuke.gif , gal kuri naudojote krema nuo striju "Pregnacare", nes man dabar 22 sav., as ji naudoju, jis kainuoja 35 lt., bet nezinau ar jis tikrai veiksmingas, nes nestukiu pokalbiuose neaptikau tokio pavadinimo kremu ir jokiu komentaru apie ji.



supranti kaip yra, tas pregnacare gal ir neblogas, pati jy vartoju, bet jei strijoms bus lemta atsirasti jos vistiek atsiras doh.gif
kad ir vartojant koky krema tarkim tu priaugsi labai daug svorio, tai ir atsiras tos strijos, o kad siek tiek ju maziau butu, kai kurioms isvis nebuna, pavydziu joms... blush2.gif tai reikia labai gerai drekinti oda, viena mamyte pazystu kuri jokiu specialiu kremu nuo ju nepirko, o paprasciausiai aliejuku paprastu tepdavosi visada po dusho ir tu striju pas ja ir nebuwo. taip kad cia labai individualiai.
Atsakyti
o ka gal zinot naudoti,kad pilwukas greiciau sustandetu po nestumo? nestuke.gif smile.gif
Atsakyti
po gimdymo pirmiausia, bent mano daktare patare, nesioti ta korseta.jis pades odai susitraukti.bet aisku norisi kazkuo dar ir pasiteplioti, kad efektyviau atrodytu smile.gif
Atsakyti
O mano nestumiukas pradejo 11 sav., bet nezmoniskai eme niesteti visa kuna, ypac krutine, pilvuka. Rankos isvis net paraudusios. Nesuprantu, tikiuos cia ne kokia alergija nuo kazko, o del issausejusios odos. Bet ar gali buti taip greit, kad oda issausetu? Nusipirkau vakar aliejiuka kudikiams su alijosium, tai bandysiu terliotis tongue.gif
Dabar laukiuosi antro, tai pirmo belaukiant labai daug striju buvo atsirade ir deja, isliko schmoll.gif Tai dabar ir domiuosi ka geriau cia naudoti tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(aba @ 2008 02 21, 09:40)
Dabar laukiuosi antro, tai pirmo belaukiant labai daug striju buvo atsirade ir deja, isliko  schmoll.gif Tai dabar ir domiuosi ka geriau cia naudoti  tongue.gif


Mano nuomone tai odos polinkį strijoms ir celiulitui paveldime ir jei jau nelemta, tai jokie kremai nepadės. rolleyes.gif
Atsakyti
Na as bandysiu nusiteigti, kad taip nera blush2.gif Jei tikesiu, kad striju nebus, gal ir nebus tada nestuke.gif Gal mintys nugales visus genus biggrin.gif
Atsakyti
na as ir nusipirkau pregnacare kremuka, is pirmo ispudzio atrodo visai nieko, gerai tepasi , greitai susigeria. ziuresim kaip cia bus 4u.gif
mama tik is manes juokiasi, ji du vaikelius pagimde ir ant jos kuno ne vienos strijos nestuke.gif ir jokiu kremu nenaudojo. vat cia tai smagu mamytei nestuke.gif
Atsakyti
as naudojau pregnacare krema,nepadejo,stijos pradejo atsiradineti,dabar man jau 27 savaite naudoju kita losijona palmer's,siaip nematau skirtumo,strijos wis dideja,vis daugiau matau nauju..jau nat koju,ant pilvo ir ant krutines turiu,zinau ne pabaiga cia dar,greitai kaip zebriukas dryzius atrodysiu blush2.gif
Atsakyti
na as pati tepu avent kremuku, po to bio oil aliejumi bei frei aliejumi kaitalioju kad oda nepriprastu prie vieno produkto o jie visi drekina oda ypac padeda kai prasideda niestejimas. taciau esu skaiciusi knygoje apienestuma kad strijos atsiranda nesvarbu tu tepi ka nors ar ne...taciau tai tik pagrazina odos atrodyma....jei taip galima pasakyti.
taigi parasysiu ka ten raso gal bus idomu:
cituoju:
medziagu apykaitos sutrikimu grupei priskiriami ir nestumo ruozai (strijos). jie kelia nerima daugeliui moteru, daznai neteisingai aiskinami ir isnaudojami vertelgu. ruozai turi tik antraeili rysi su pilvo itempimu. pagrindine priezastis - elastiniu skaidulu sumazejimas giliuosiuose odos sluoksniuose del nestumo salygoto antinksciu zieves aktyvumo (hormono kortizolio) padidejimo. tiek vyrai tiek moterys tokius pacius elastiniu skaidulu sumazejimo sukeltus odos defektus igyja, kai didesnemis dozemis vartoja antinksciu zieves hormonus kaip vaistus arba kai pakenkta antiknsciu zieve gamina daug hormonu (kisingo sindromas).
nestumo laikotarpiu kortizolio kiekis padideja iki artimu kusingo sindromui reiksmiu. tokiomis aplinkybemis net del menkucio odos patempimo, netgi ne tokio , koki turi islaikyti pilvo oda nestumo metu, gilieji odos slauoksniai itruksta ir po to surandeja. todel nenuostabu kad 70 proc. visu nesciuju turi si simptoma.
veiksmingu priemoniu nuo nestumo ruozu nera. o jei ir butu tai jos turetu isiskverbti i nesciosios kuna stabdyti medziagu apykaita arba slopinti antinksciu zieves aktyvuma, mazinti jos hormonu poveiki.
todel ne viena nescioji neturetu sau priekaistauti kad pavelavo kazka panaudoti ar panaudojo netinkamai. nestumo ruozai yra neisvengiami kai moteris turi jiems polinki. ju nesustabdo nei trynimai aliejumi ar riebalais nei masazas ar specialus pratimai.
zinoma gera odos prieziura pagerina savijauta.
pagalba:
padidejusio kortizolio lygio sumazinimas - vienintelis budas neleisti susidaryti nestumo ruozams. tai butu galima pasiekti visiskai isvengiant streso, nes jis didina kortizolio kieki.

taigi moterys, ne nuo musu tai priklauso
Atsakyti
Manyciau sis kremas tikrai nera isskirtinis,kaip jo kaina. Man nepadejo. Rekomenduociau aliejus sitam reikalui. 4u.gif
Atsakyti