Įkraunama...
Įkraunama...

Kremas nuo strijų "Pregnacare"

Tepu ir as pazystamos ikalbeta Pregnacaru, o kaip bus - laikas parodys. Malonus tas kremas, bet kad yra panaceja nuo striju nelabai tikiu. Taip kaip ir nera stebuklingu vaistu lieknejimui. Tiesiog labai daug paveldejimas ir genai lemia. Mano nei mama, nei jos seserys, nei mociute (kuriai kitamet bus 90 metu ir visus vaikus karo bei pokario metais pagimde) turbut net tokio zodzio "strijos" nezino... Gaila, kad as labiau i tevo gimine lotuliukas.gif Uz tai ir bandau kremais tepliotis.
Atsakyti
as sutinku, kad daug ka lemia genai, kadangi pati naudoju pregnacare krema, bet va iki 33 sav striju nei vienos nebuvo, o va dabar eme ir islindo, tiesa atsirado ne ant pilvo, bet atn slaunu ir krutines nors ir tepu kremu visur kur tik ju galetu atsirasti..taip kad nieko man nepadejo, matyt jau tokia oda, pas mama irgi tas pats verysad.gif
Atsakyti
As irgi naudoju ta krema... kremas, kaip kremas, svelnus, malonus, bet tikrai nemanau, kad stebuklingas ir taip nuo tu striju pades. Be to kaina man tikrai per auksta, uz toki tiubeli 41lt. moketi doh.gif Akivaizdu, kad toks brangus ne del superines sudeties, o del agresivios reklamos. Poliklinikoje man jau gal desimta bukleta dave apie Pregnancare krema ir vitaminus, ir nesciosios pasa, ten irgi ant virselio pregnancare. Gydytoja irgi rekomendavo tik siuo kremu teptis, bei siuos vitaminus gerti lotuliukas.gif . Man asmeniskai, kuo daugiau kazka kisa, tuo maziau pirkti norisi + pasitikejimas mazeja.
Atsakyti
smile.gif
ilindau pasiskaityt, nes , kaip galvojau, pati toki krema turiu...
ir vitaminus, kurios retai geriu smile.gif
o pirkau juos, nes man pasirode pigiausi, apie 25lt mokejau uz 100ml tubeli.
pbet tai ziuriu, kad as ne PREGNCARE O PREGNACARE TURIU smile.gifsmile.gifsmile.gif
man per pirmus 2 men. atsirado striju. po to naudoju krema, nauju lyg nelabai matau smile.gifsmile.gif
Atsakyti
sveikos

gal kuri galit patarti kur galiu gauti nusipirkti kremo ar gelio nuo striju,chicco-mamma donna?
niekur nerandu verysad.gif
Atsakyti
as irgi naudoju Pregnacare,nors man tik 2,5 men. Man labai nemalonus to kremo kvapas...netgi labai. Bet striju turejau nuo anksciau...ziuresim kaip bus toliau... g.gif
Atsakyti
aš irgi naudoju Pregnacare kremą...mokėjau 28,-lt Rimi parduotuvės vaistinėje, o tą pačią dieną Eurovaistinėje tokią pat 100 ml tūtelę mačiau už 38,- lt... doh.gif

šiaip tai kremas kaip kremas... rolleyes.gif kai tų strijų nėra, tai ir be jo, manau, nebūtų atsiradę, nes kai buvau nėščia su pirma dukryte niekuo netepiau ir nieko neatsirado thumbup.gif

bet, pastebėjau, kad ir dabar kartais kai pasitepu pilvuką vaikišku aliejuku, tai jis daug minkštesnis ir elastingesnis, nei pasitepus kremu...ir, beje, daug geriau kvepia mirksiukas.gif
Atsakyti
va as ta pregnance naudoju irgi, man tai jis super! man 21sav.bet pilvukas nera didelis tongue.gif tik kai persivalgau tai tempia labai oda, o kai juo tepuos ne mirksiukas.gif , o del striju kolkas ju nera pas mane, ant pilvo, bet vat ant krutines (pregnance netepdavau) pradeda atsirasti kazkokios keistos melsvos kaip demytes kaip kraujagysles mazytes atrodo g.gif , gal cia ir yra tos vadinamos strijos.. siaip kremukas patinka 4u.gif
Atsakyti
tepiau kremu nuo striju visa nestuma ryte ir vakare. bet pilvas didelis buvo tad ir ismete mane visa strijais verysad.gif doh.gif na nugaroj tik nera lotuliukas.gif tad netikiu as tais kremais. schmoll.gif viskas nuo odos tipo, stangrumo ir pilvo didzio priklauso...manau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Agneja @ 2007 10 14, 08:58)
as sutinku, kad daug  ka lemia genai, kadangi pati naudoju pregnacare krema, bet va iki 33 sav striju nei vienos nebuvo, o va dabar eme ir islindo, tiesa atsirado ne ant pilvo, bet atn slaunu ir krutines nors ir tepu kremu visur kur tik ju galetu atsirasti..taip kad nieko man nepadejo, matyt jau tokia oda, pas mama irgi tas pats verysad.gif

as karts nuo karto patepdavau, bet nebuvau labai kruopsti mokinuke, tai lygiai nuo 28 savaites pradejo plysti oda, po truputi, po truputi, db jau neblogai smile.gif
as irgi tikiu, kad cia genai ir kremai nepades schmoll.gif sese tepliojo, o nieko nepadejo, mama irgi isvagota... ax.gif
Atsakyti
aš turiu šitą kremuką ir tepu tik po maudynių, t.y. MB man tepa - jo darbas, bet tepu tik tam kad paminkštintų pilvo odą, nes ji kartais išsausėja ir niežti. Kremuku esu patenkinta - tinka ir kvapas ir konsistencija, ir oda po to minkšta. Strijų dar neturiu tfu tfu tfu, bet ne manau kad tai kremo dėka 4u.gif
Atsakyti
Po pirmo vaikelio tai visai striju neatsirado, o po antrojo atsirado aplinka bamba, ir ta bamba taip padidejo, kad man nebegrazu su atskiru maudomuku. Tiesa, kremais ivairiais tepliojausi visa nestuma, bet pilvas pas mane didelis uzaugo. O dabar laukiuosi trecio, nors dar tik 3 men, bet pilvo raumenys jau silpni, tai i normalius rubus nebeisipraudziu, ir labai nerimauju del striju. Si karta bandysiu koki alieju, nes kremai nepadejo.
Atsakyti