Įkraunama...
Įkraunama...

Kremas nuo strijų "Pregnacare"

O as tepiau savo pilva kiekviena diena ir nei vienos strijos neturiu. Dabar taip pat tepsiu kuo tik turesiu, gal pades ir si kart mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo koška: 12 rugpjūčio 2007 - 20:31
4u.gif o pas mane jau ir dabar yra,nors ir tepu kremu doh.gif
Atsakyti
Sveikos nestuke.gif
as pradejau tepti visa kuna kremu nuo 4men, nesenai atsirado pilvo apacioje striju ir ziuriu kuo toliau tuo jos man labiau ryskeja ir daugeja blush2.gif pradzioje labai pergyvenau, bet dabar kazkaip susitaikiau, vistiek plika bamba as nemegstu vaikscioti, svarbiausia, kad ant koju nebutu, nors truputi yra atsirade, bet jos man kazkaip nyksta, ant krutines kolkas nera fufufuf... smile.gif tik va ant pilvuko mano vargso yra wub.gif kiek skaiciau apie strijas, tai cia yra paveldima, tai va pirma reikia aplinkui apsiziureti kas turi reikalu su strijom, reiskia ir jums gali atsirasti, bet delto nereikia liudeti, svarbiausia gyvenime bus mazas leliukas, o visi sie reikalai savaime uzsimirs biggrin.gif zinoma geriau tepti iki pat galo, negu visai nieko nedaryti, o poto grauztis lotuliukas.gif
Atsakyti
Labukas. Na siaip as ir maniau naudot visokius kremus, bet pasikonsultavus su mamytemis kurios jau turi vaika, tai sake jokiu tu kremu nereikia. Uztenka drekinancio losjono kunui. Kurios naudojo kremus nieko nepadejo, kaip losjonas. O siaip visoms skirtingai, tai priklauso nuo odos elastingumo. Yra grozio knyga, kaip priziuret oda, krutine ir t.t.
Atsakyti
merginos kiekvienam skirtingai padeda, nes oda skirtinga. as tepiau visa nestuma, pilvas buvo grazus ir ligus. o po gymdymo gal 2 diena baisu buvo ziureti. o dabar tai is vis baisu: kojos is vidines puses nuo virsaus iki pat keliu, pilvas ir klubai doh.gif gal kam ir pades. mano drauge visa nestuma tepesi alyvuogiu aliejumi ir super kaip atrodo, nei vienos strijos!
Atsakyti
Yra fainas straipsniukas bendrosios praktikos gydytojo zurnale apie nestumo metu atsirandancias strija, bei kremukus ir ju sudedamasias dalis. Gal kam pravers. mirksiukas.gif
Atsakyti
Na man tai geriausias alyvuogiu sviestas. Labai riebus, nei vienos strijos neatsirado. Pirkau akropoly, 56 litai.
Atsakyti
QUOTE(matine @ 2007 09 05, 12:54)
Na man tai geriausias alyvuogiu sviestas. Labai riebus, nei vienos strijos neatsirado. Pirkau akropoly, 56 litai.

Tai sveriamas ar supakuotas daiktas? Kuriam skyriuje ar parduotuvėje šio sviesto ieškoti?
Atsakyti
o man draugė patarė naudoti Johnson's baby vaikišką aliejų, jai nei vienos strijos neatsirado, ir nebrangiai kainuoja, gal kokie 8 Lt. mirksiukas.gif
Atsakyti
naudojau Pregnacare, neatsirado nė vienos strijos. gal čia ir sutapimas. šio nėštumo metu irgi naudosiu tikiuosi ir vėl padės
Atsakyti
As naudoju butent pregnacare kremuka biggrin.gif Pades tai pades - ne tai nea 4u.gif Man gine rekomendavo tepti - sake geriau negu nieko, o be to sudetis atseit saugesne leliui smile.gif esu patenkinta nes man pilvuka niesti (tempiasi ir sauseja), tai kai pasitepu - minksciau biggrin.gif
Atsakyti
Visa praeita nestuma tepiau pregnacare ir turiu pasakyt man jis tikrai labai padejo, striju neatsirado, ant pilvuko, nors ir labai didelis buvo.
Dabar irgi pradejau tepti pregnacare kremuku. man patinka jis, o siaip del visu kremuku galiu pasakyti, kad netepti kremais nelabai ir iseina, nes antroj nestumo puseje kada pilvelis labai greit ima augti, oda tempias,tiesiog atsiranda poreikis savaime kazkuom pilveli patepti, aisku, manau geriasia rinktis arba naturalius produktus, arba specialiai tam skirtus, nes juk kremukai i oda isigeria, juk svarbu, kad leliui nepakenktu 4u.gif
Atsakyti