Įkraunama...
Įkraunama...

Kremas nuo strijų "Pregnacare"

Man PREGNANCE nepatiko, labai nemaloniai tepasi, tokia terlionė su juo tiktai, kol įsigeria... Tai dabar GALENIC naudoju- pasaka teptis- tikras malonumas, migom įsigeria, oda labai švelni tampa. Nors, kad ir kaip bjauriai su PREGNANCE terliotis tenka, tačiu draugė visą nėštumą juo mozojosi-ir nieko-strijų nėra. Žinant kad jis bene pigiausia vaistinėj priemonė nuo strijų, o ne kiekvienam 70-80lt už tiubelę prieeinama (kaip GALENIC, VICHI), tai galima ir pasikankint su tokia "mozone", juk svarbiausia- rezultatas ! mirksiukas.gif
Atsakyti
As irgi praita savaite nusipirkau Avent firmos kremuką, tepuosi pilvuka, krutine ir uzpakaliuka karta per diena issimaudzius. Veliau gal reiks pora kartu
Atsakyti
Manau, kad striju atsiradimas pirmiausia priklauso nuo odos savybiu ir jeigu oda yra neelastinga, naudojant kremus visai striju isvengti nepavyks, tiesa, tikiu, kad ju atsiranda maziau. Pati nestumo metu daugiausia naudojau avento krema ir ant pilvo atsirado tik kelios strijos, o ant slaunu, kur striju turejau dar pries nestuma, ju atsirado daugybe... sad.gif
Atsakyti
QUOTE(mikki @ 2007 06 07, 10:10)
as kažkaip linkusi manyti,kad kremai vistiek savo indėlį įdeda.prieš nėštumą savo odai tiek dėmesio tikrai neskyriau,o dabar jau 9 mėnuo kasdien du kartus tepu kremuku,lengvai masažuoju.gal oda jaučia,bet strijų nėra (tpfu tpfu tpfu) biggrin.gif beje tepuosi pregnacaru


Na man 8 menesiukai, greit bus 9, tepu pilvuka kada prisiminus, gal 1-2 kartus i savaite ir tik paprastais drekinamaisiais kremais. Beje, dabar kai lankausi baiseine, ten ir po dusu issimaudai, tai ne karto po baseino netepliojau jokiu kremu. Nu nzn nzn, ar cia genai, ar mano oda tokia elastinga, neturiu nei vienos strijos thumbup.gif Taigi manau faktas, kad odos savybes padeda isvengti striju yra teisingas drinks_cheers.gif Gi jeigu tepam tuos kremukus ir striju nera, nereiskia kad ju nera del kremuku, gal tokia jau musu oda 4u.gif O va maniske vadinasi tokia jau yra thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laizanika: 15 birželio 2007 - 16:47
QUOTE(laizanika @ 2007 06 15, 17:44)
Na man 8 menesiukai, greit bus 9, tepu pilvuka kada prisiminus, gal 1-2 kartus i savaite ir tik paprastais drekinamaisiais kremais. Beje, dabar kai lankausi baiseine, ten ir po dusu issimaudai, tai ne karto po baseino netepliojau jokiu kremu. Nu nzn nzn, ar cia genai, ar mano oda tokia elastinga, neturiu nei vienos strijos thumbup.gif Taigi manau faktas, kad  odos savybes padeda isvengti striju yra teisingas  drinks_cheers.gif Gi jeigu tepam tuos kremukus ir striju nera, nereiskia kad ju nera del kremuku, gal tokia jau musu oda  4u.gif O va maniske vadinasi tokia jau yra  thumbup.gif


pritariu, aš ir kai pirmojo vaikelio laukiausi netepiau jokiais kremais ir neatsirado nei vienos strijos thumbup.gif , tad manau daug reiškia odos tipas, žinoma ir svoris nėštumo metu jei jis labai staigiai didėja, juk ne kiekvieno oda ant tiek elastinga ir stipri kad spėtų prisitaikyti, nors žinoma kremai nepakenks, o gal ištikrųjų šiek tiek ir padės kam to reikia
Atsakyti
Kad strijų nebūtų reiktų tepti kremais, nevalgyti už du mirksiukas.gif ir nuo kokio 6 mėn. nešioti palaikančias pilvuką kelnaites. Pati nešioju ir jaučiu kad lengviau tą pilvą nešioti.
Atsakyti
QUOTE(Cocoon @ 2007 06 16, 10:23)
Kad strijų nebūtų reiktų tepti kremais, nevalgyti už du mirksiukas.gif  ir nuo kokio 6 mėn. nešioti palaikančias pilvuką kelnaites. Pati nešioju ir jaučiu kad lengviau tą pilvą nešioti.


as irgi nesiosiu dirza arba spec. kelnaites kai jau bus laikas ax.gif o pilvuka tepu dukart per diena, nes odele labai sauseja.
Atsakyti
QUOTE(Cocoon @ 2007 06 16, 10:23)
Kad strijų nebūtų reiktų tepti kremais, nevalgyti už du mirksiukas.gif  ir nuo kokio 6 mėn. nešioti palaikančias pilvuką kelnaites. Pati nešioju ir jaučiu kad lengviau tą pilvą nešioti.


Cia bus anti reklama Avent firmos kremui nuo striju 4u.gif Mano drauge jo nusipirko ir tepe savo pilvuka ir deja jai pries kelias dienas ant pilvo apacios atsirado striju ir ju su kiekviena diena daugeja,nors ji ir toliau tepa tuo kremu. Taigi kazin ar imanoma kazkaip uzkirsti kelia striju atsiradimui.
Paskutinem dienom labai pradejo pustis pilvelis, tai kas ryta idemiai apziuri ar nera striju, kol kas tfu tfu tfu nera, o kremuku jokiu specialiu nenaudoju 4u.gif
Atsakyti
As irgi linkusi manyti,kad labiausiai viskas nuo odos elastingumo priklauso.Man jau ir atejo laikas gimdyti,bet striju aciu Dievui nei vienos smile.gif .Pradzioj dar tepliojausi Weledos aliejuku,bet ir tai ne kasdien schmoll.gif ,pamirsdavau.Dabar pasitepu,po duso paprastu kuno pieneliu.Nemanau,kad kremai ar spec.kelnaites,dirzai leidzia apsisaugoti nuo striju.Toks vaizdas,kad ju pagalba yra minimali.Zinoma,geriausia viska daryti ,norint ju apsisaugoti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(laizanika @ 2007 06 18, 18:49)
Cia bus anti reklama Avent firmos kremui nuo striju  4u.gif  Mano drauge jo nusipirko ir tepe savo pilvuka ir deja jai pries kelias dienas ant pilvo apacios atsirado striju ir ju su kiekviena diena daugeja,nors ji ir toliau tepa tuo kremu. Taigi kazin ar imanoma kazkaip uzkirsti kelia striju atsiradimui.
Paskutinem dienom labai pradejo pustis pilvelis, tai kas ryta idemiai apziuri ar nera striju, kol kas tfu tfu tfu nera, o kremuku jokiu specialiu nenaudoju  4u.gif


vadinasi, striju atsiradima lemia muss odos savybes. Kremukai tik truputi susvelnina padeti. Gal tos strijos buna kiek mazesnes, ne tokios ryskios, na nezinau, as tepu ir tiek, o kaip jau bus - veliau pamatysiu mirksiukas.gif
Jei netepsiu, paskui save kaltinsiu, kad patingejau ir todel neisvengiau tu puosmenu doh.gif
Atsakyti
Norėjau paklausti kokiam mėnesyje jos atsiranda ? Man 6 mėnuo, bet nieko panašaus dar nematau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(agnita @ 2007 06 18, 22:00)
Norėjau paklausti kokiam mėnesyje jos atsiranda ? Man 6 mėnuo, bet nieko panašaus dar nematau  ax.gif

atsiranda jos labai įvairiai, kartais- tik po gimdymo ax.gif Bet gali ir neatsirasti thumbup.gif aš neturiu nei vienos, nei su pirmu lelia, nei dabar thumbup.gif Linkiu, kad tu nieko panašaus ir nepamatytum mirksiukas.gif
Atsakyti