Įkraunama...
Įkraunama...

Kremas nuo strijų "Pregnacare"

QUOTE(virguliuke @ 2007 06 01, 20:53)
Striju isvengti neimanoma! Galima tik sumazinti ju kieki ir ryskuma. Patarimas paziureti i savo mamas, jai jos turejo strijas, tai ir jus j=kuo neteptumet, vistiek jas turesit...
O drekinamieji kremukai tik padeda odai lengviau temtis... cia man  gydytojas sake... ax.gif

na visaip būna. mano oda linkus į strijas - mama jų turi, o ir aš iš paauglystės laikų kelias turiu, todėl per nėštumą labai skrupulingai prižiūrėjau pilvuko ir krūtinės odą mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo figa: 02 birželio 2007 - 07:33
Naudoju aliejų FREI nuo strijų. 125 ml kainuoja apie 30 Lt. Maloniai tepasi, dar maloniau kvepia (truputį persikais, truputį šviežiais sausainiais wub.gif ), nedaug kainuoja ir ilgam užtenka. Naudoju nuo 16 nėštumo savaitės, kol kas strijų nėra biggrin.gif
Atsakyti
aš naudoju Pregnacare ir esu visai patenkinta biggrin.gif jau trečią tūtelę pradėjau.nežinau kaip jūs tepat,bet man jo tikrai mėnesiui ir ilgiau užtenka,tepu du kartus per parą.bandžiau FeiOil,bet kad labai riebus,nesusigeria,o ant super brangių nematau reikalo pinigų leisti biggrin.gif strijų kol kas nėra,nors nuo brendimo laiko turiu ant šlaunų blush2.gif
Atsakyti
As pastebejau visada tepdavau ''pregnacare'' ir keleta dienu nusprendziau netept nes vistiek nera stryju pas mane tai po keletos dienu kai pamaciau savo ''uzupakali'' galvojau apsiverksiu dabar vel kiekviena diena tepu bet lyg ir nedaugeja g.gif bet ir nemazeja doh.gif
Atsakyti
nusipirkau pregnacare, kai buvau vos 8 sav. nestuke.gif . Tai labai pykau ant to kremo iki pat 15 sav., nes jis man ziauriai "smirdejo" - pykino nuo visu stipresniu kvapu. Vis galvojau, kaip gali tokia kompanija gamindama krema nesciosioms nepagalvoti, kad jas pykina ir erzina tokie stiprus kvapai g.gif . Bet dabar jau visi pykinimai praejo ir krema naudoju pilnu tempu, tiesa, siek tiek erzina tai, kad sunkiai isigeria i oda... Strijos? Turiu ju nuo paauglystes, kol kas nedaugeja... ziuresiu, kaip seksis toliau smile.gif
Atsakyti
Nėštumo metu naudojau Garnier drėkinantį pienelį Body cocoon, Johnson's aliejuką vaikišką ir dar turėjau Nivea kažkokį stangrinantį kremą. Žodžiu naudojau įprastas priemones, ką dariau būdama ir ne nėščia - tiesiog drėkinau odą. Aš taip pat manau, kad strijų nepadės išvengti brangios priemonės, o jei nesat linkusi į jas, tiesiog užtenka kuom nors pateplioti, palepinti pilvuką ir tiek. Strijų per visą nėštumą išvengiau, bet po gimdymo padariau didelę klaidą - apleidau savo odą, na, atsipalaidavau - tipo pagimdžiau, pilvas nebeauga ir viskas dzin, blush2.gif betgi odai vėl buvo didžiulis stresas, ji ėmė trauktis. Savo apsileidimo vaisius matau dabar ant užpakaliaus doh.gif lotuliukas.gif Patarimas - rūpinkitės oda ir pagimdžiusios mirksiukas.gif
Atsakyti
as turbut viska isbandziau ir Kristianoj aliejus po 160Lt pirkau regis Clinic firmos ir Decleor ir siaip visokius vaistinese kur parduoda ir drauges prasiau atsiusti is Amerikos ka ten mamkos naudoja. man asmeniskai niekas nepadejo, mama mano striju neturi o as esu linkusi i jas tai galiu drasiai pasakyti niekas absoliuciai nepades, jei linkus trukti oda tai ir truks. O jei labai norite kazka tepti tai nebent paprasta alieju alyvuogiu pirkite.
Atsakyti
QUOTE(zuikiene. @ 2007 06 06, 20:10)
as turbut viska isbandziau ir Kristianoj aliejus po 160Lt pirkau regis Clinic firmos ir Decleor ir siaip visokius vaistinese kur parduoda ir drauges prasiau atsiusti is Amerikos ka ten mamkos naudoja. man asmeniskai niekas nepadejo, mama mano striju neturi o as esu linkusi i jas tai galiu drasiai pasakyti niekas absoliuciai nepades, jei linkus trukti oda tai ir truks. O jei labai norite kazka tepti tai nebent paprasta alieju alyvuogiu pirkite.


drinks_cheers.gif jei oda nespes prisitaikyti prie augancio svorio, tai ir sutrukines, kremai tik is dalies apsaugo, gal kiek sumazina, viskas priklauso nuo odos nestuke.gif
Atsakyti
as kažkaip linkusi manyti,kad kremai vistiek savo indėlį įdeda.prieš nėštumą savo odai tiek dėmesio tikrai neskyriau,o dabar jau 9 mėnuo kasdien du kartus tepu kremuku,lengvai masažuoju.gal oda jaučia,bet strijų nėra (tpfu tpfu tpfu) biggrin.gif beje tepuosi pregnacaru
Atsakyti
QUOTE(mikki @ 2007 06 07, 09:10)
as kažkaip linkusi manyti,kad kremai vistiek savo indėlį įdeda.prieš nėštumą savo odai tiek dėmesio tikrai neskyriau,o dabar jau 9 mėnuo kasdien du kartus tepu kremuku,lengvai masažuoju.gal oda jaučia,bet strijų nėra (tpfu tpfu tpfu) biggrin.gif beje tepuosi pregnacaru

drinks_cheers.gif pirmo nestumo metu nesitepiau jokiais kremais, ir to pasekme, sutrukes uzpakalis, klubai, pilvo apacia, bamba. Sio nestumo metu tepu kremukais losionais, aliejuku, darau pilingus, ir nauju striju kol kas nei vienos neatsirado tfu tfu tfu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mikki @ 2007 06 07, 10:10)
as kažkaip linkusi manyti,kad kremai vistiek savo indėlį įdeda.prieš nėštumą savo odai tiek dėmesio tikrai neskyriau,o dabar jau 9 mėnuo kasdien du kartus tepu kremuku,lengvai masažuoju.gal oda jaučia,bet strijų nėra (tpfu tpfu tpfu) biggrin.gif beje tepuosi pregnacaru


Aš tą patį darau mirksiukas.gif
Atsakyti
rinakusi rinkausi ir nusipirkau Avent aliejuka. Geras kvapas ir malonu teptis. mirksiukas.gif
zinoma pabaigsiu ir kremuka Elancyl. Taip ir tepu - ryte viena, vakare kita. Tikiuosiu, kad pades isvengti striju smile.gif
Atsakyti