Įkraunama...
Įkraunama...

Kremas nuo strijų "Pregnacare"

Sveikos mamulios 4u.gif

Nestumo laikotarpiu tepliodavaus siokiais tokiais kremukais, bet striju isvengt nepavyko... Manau tai dar priklauso ir nuo odos tamprumo ir nuo paveldimumo... Siuo metu naudoju Avent kremuka, ir stengiuosi ignoruoti strijas mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos, mamytes,
per nestuma priaugau 23kg ax.gif bet oda nesutruko. Viso nestumo metu tepliodavausi Decleore irmos aliejuku nuo stiju, na, rezultatu tikrai esu patenkinta. tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(kristalė @ 2007 05 22, 16:22)
Sveikos, mamytes,
per nestuma priaugau 23kg  ax.gif  bet oda nesutruko. Viso nestumo metu tepliodavausi Decleore irmos aliejuku nuo stiju, na, rezultatu tikrai esu patenkinta.  tongue.gif


o kur tokio aliejuko galima issigyti? ax.gif prasau, parasyk mirksiukas.gif
kokia kainele?
Atsakyti
QUOTE(Katė @ 2007 05 21, 22:41)
gal galėtum konkreciau parasyti kaip Avent kremas vadinasi? Koks pakuotes kiekis? Kuriam laikui uztenka? ir nuo kada ji pradejai naudoti?  ax.gif

aciu mirksiukas.gif



sveika, Avent firmos kremas, tikslesnis pavadinimas indulgent body cream , kiekis 200ml. man to kremo pakaks iki galo, nes kitos pakuot4s jau nepirksiu ir dar truputi liko ir prisipažinsiu kad tikrai būta vakarų kada nepasitepiau blush2.gif . čia priklauso nuo odos. jo pirkt yra visose tikriausia vaistinėse. mirksiukas.gif
Atsakyti
As isbandziau Pregnacare krema ir Avent aliejuka, o apsistojau prie Eucerin aliejuko specialiai nuo striju. Pirmi du nepatiko del kvapo. Kol kas Eucerin labai gerai, jau sestas menuo baiginejasi, striju kol kas nematyti, tfu tfu tfu. Aisku, nezinia, kaip toliau bus. Is patiko Eucerin, nes gana sklasus, buteliukas - 150 ml, kainavo virs 40 litu ir panasu, kad uzteks 1,5-2 menesiams.
Atsakyti
o as tiesiog vaikiska aliejuka naudoju ir kolkas visai nieko schmoll.gif
Atsakyti
Kakavos sviesto maciau akropolyje,the body shop parduotuveje, kainuoja apie 50lt 4u.gif
Atsakyti
as naudoju braskini The body shop kuno sviesta tiesiog odos drekinimui. nemanau, kad tie spec kremai nuo striju kazkuo ypatingi. Man svarbu, kad pilvo oda nebutu tokia sausa, tad rezultatu patenkinta. Tiesa, kai vaikstau be dirzo, tai laiks nuo laiko jauciu tokius tarsi adatos durius pilvo sriti, tarsi oda plystu, bet kiek savo pilvuza apziurinejau, tai striju neradau. gal ir tikrai tada uztenka to drekinimo ir dirzo nesiojimo g.gif
Atsakyti
Aš naudoju Avent firmos kremuką ir esu baisiai juo patenkinta - gerai susigeria, malonaus kvapo (man bent jau), didelė pakuotė. Beje, man 6 mėnesiukas, ir šią savaitę jau pradėjau naudoti antrą pakuotę ax.gif pradėjau labai anksti, nes gydytoja pasakė, kad jais galima teptis tik sužinojus, kad esi nestuke.gif, todėl pakolkas tfu, tfu, tfu - nė vienos strijos, nors pilvuzikas jau visai neblogs thumbup.gif
Kremuką tepu du kartus per parą: ryte po dušo ir vakare prieš miegutį nusiprausus smile.gif beje, juo tepu ir krutinę, šlaunis ir užpakaliuką cool.gif
Atsakyti
O as nieko nenaudojau nei pirma nestuma nei dabar kai vel esu nescia. Jokiu striju neatsirado. Kiek girdejau striju atsiradimas nepriklauso nuo to ar teplioji pilvuka kremais ar ne.
Atsakyti
naudojau Sarmoj pirktą Collistar kremą nuo strijų ir pavyko jų išvengti. kremas nepigus, apie 150 lt, bet kadangi kiekis didelis, man jo užteko visą nėštumą, tepant kas vakarą smile.gif
Atsakyti
Striju isvengti neimanoma! Galima tik sumazinti ju kieki ir ryskuma. Patarimas paziureti i savo mamas, jai jos turejo strijas, tai ir jus j=kuo neteptumet, vistiek jas turesit...
O drekinamieji kremukai tik padeda odai lengviau temtis... cia man gydytojas sake... ax.gif
Atsakyti