Įkraunama...
Įkraunama...

Kremas nuo strijų "Pregnacare"

QUOTE(zuikiausia @ 2007 04 23, 13:44)
bet del sirdies ramybes ko tik nepadarytume, tiesa mirksiukas.gif

Va būtent, aš manau, kad tai tik dėl ramybės, jog paskui savęs nekaltintume, jog nieko nedarėm smile.gif
Atsakyti
QUOTE(eros @ 2006 01 16, 15:22)
Sveikutes  nestuke.gif , gal kuri naudojote krema nuo striju "Pregnacare", nes man dabar 22 sav., as ji naudoju, jis kainuoja 35 lt., bet nezinau ar jis tikrai veiksmingas, nes nestukiu pokalbiuose neaptikau tokio pavadinimo kremu ir jokiu komentaru apie ji.

man padeda, na jos visiskai neisnyko, bet tikrai apmazejo.
Atsakyti
man sis kremas nelabai patiko, AVENT daug malonesnis,nuramina pilvelio nezuli mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutės,

šiandien Euro vaistinėje nusipirkau kremą nuo strijų "Elancyl". Ant jo parašyta, kad tinka naudoti nuo 3 nėštumo mėnesio unsure.gif o mano mažiukui tik 6 savaitėlės, bet norėčiau kremuką nuo strijų jau naudoti profilaktiškai ir kuo anksčiau (radau tokių patarimų). Net vaistininkės nusistebėjo, kodėl tik nuo 3 mėn.. galima Elancyl cool.gif Kaip jūs manote? Ar kuri naudojote šį kremuką anksčiau t.y. iki 3 mėn. nėštumo? Bijau pakenkti savo mažiukui... unsure.gif
Beje, kaip jo efektyvumas? g.gif


Tiesa, girdėjau, kad geras yra Avent kremukas, bet jo vaistinėje neturėjo, tad pasiūlė Elancyl.
Ir dar... Ką galite pasakyti apie Chicco kremą nuo strijų?

Čia ankstesnioji, jau uždaryta tema apie strijas:
http://www.supermama...p?showtopic=181
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Katė: 19 gegužės 2007 - 19:55
QUOTE(Katė @ 2007 05 19, 19:52)
Sveikutės,

šiandien Euro vaistinėje nusipirkau kremą nuo strijų "Elancyl". Ant jo parašyta, kad tinka naudoti nuo 3 nėštumo mėnesio  unsure.gif  o mano mažiukui tik 6 savaitėlės, bet norėčiau kremuką nuo strijų jau naudoti profilaktiškai ir kuo anksčiau (radau tokių patarimų). Net vaistininkės nusistebėjo, kodėl tik nuo 3 mėn.. galima Elancyl cool.gif Kaip jūs manote? Ar kuri naudojote šį kremuką anksčiau t.y. iki 3 mėn. nėštumo? Bijau pakenkti savo mažiukui... unsure.gif
Beje, kaip jo efektyvumas?  g.gif
Tiesa, girdėjau, kad geras yra Avent kremukas, bet jo vaistinėje neturėjo, tad pasiūlė Elancyl.
Ir dar... Ką galite pasakyti apie Chicco kremą nuo strijų?

Čia ankstesnioji, jau uždaryta tema apie strijas:
http://www.supermama...p?showtopic=181

Net nezinau as pati naudoju avon krema nuo striju. O tu jei nesi tikra del saugumo pradzioje pasitepliok losionu kunui, ar kakavos sviestu irgi padeda mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(yollka @ 2007 05 20, 19:44)
Net nezinau as pati naudoju avon krema nuo striju. O tu jei nesi tikra del saugumo pradzioje pasitepliok losionu kunui, ar kakavos sviestu irgi padeda mirksiukas.gif


dar turiu nusipirkusi Eucerin losjona kunui su slapalu 3%. Anksciau ji naudodavau, dermatologe buvo patarusi, kai oda labai sausejo. Ten parasyta, kad ir vaikams tinka. Vakar pasitepiau juo, tikiuosi nepakenks.. Tik nezinia ar uzteks tokio drekinimo ir minkstinimo odai iki 3 menesiuku g.gif
beje kur galima issigyti kakavos sviesto? Neteko tokio matyti... ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Katė: 20 gegužės 2007 - 19:19
QUOTE(Katė @ 2007 05 20, 19:18)
dar turiu nusipirkusi Eucerin losjona kunui su slapalu 3%. Anksciau ji naudodavau, dermatologe buvo patarusi, kai oda labai sausejo. Ten parasyta, kad ir vaikams tinka. Vakar pasitepiau juo, tikiuosi nepakenks.. Tik nezinia ar uzteks tokio drekinimo ir minkstinimo odai iki 3 menesiuku g.gif
beje kur galima issigyti kakavos sviesto? Neteko tokio matyti... ax.gif

Na pakenkti tikrai neturetu, o ir oda juk iki tu triju menesiu nedaug tempiasi, tai ir drekinimo turetu uztekti. O to sviesto turetu buti vaistinese, as dar pasitikslinsiu kur ir parasysiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(yollka @ 2007 05 20, 21:45)
Na pakenkti tikrai neturetu, o ir oda juk iki tu triju menesiu nedaug tempiasi, tai ir drekinimo turetu uztekti. O to sviesto turetu buti vaistinese, as dar pasitikslinsiu kur ir parasysiu mirksiukas.gif


ačiū už pagalbą wink.gif lauksiu smile.gif
Atsakyti
4u.gif AVENT maloniai kvepia ir gan greit susigeria.
Atsakyti
man jau prasidėjo 9 mėnuo, kolkas srijų dar neatsirado, turiu avent firmos krema, kurį naudoju thumbup.gif , bet neaišku kaip bus toliau dar visas mėnuo, per kurį pilvas tikrai ūgtels ax.gif
Atsakyti
QUOTE(snail @ 2007 05 21, 21:58)
man jau prasidėjo 9 mėnuo, kolkas srijų dar neatsirado, turiu avent firmos krema, kurį naudoju  thumbup.gif  , bet neaišku kaip bus toliau dar visas mėnuo, per kurį pilvas tikrai ūgtels  ax.gif


gal galėtum konkreciau parasyti kaip Avent kremas vadinasi? Koks pakuotes kiekis? Kuriam laikui uztenka? ir nuo kada ji pradejai naudoti? ax.gif

aciu mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Katė: 21 gegužės 2007 - 21:42
pas mane nei per nėštumą, nei po gimdymo nebuvo strijų, jeigu jų atsiranda tikrai niekas negelbėja...nebent užkirsti kelią galima joms..bet tai odos problema, ji sutrūksta ir viskas..nieko nepadarysi, bet juk ne jos čia svarbiausios, mažylis wub.gif
Atsakyti