Įkraunama...
Įkraunama...

Nertų ir megztų drabužių darbo įkainiai

QUOTE(mama-gita @ 2010 11 14, 14:58)
Gal nevisai į temą. bet nors garsiai išsakysiu svajonę- gal išsipildys mirksiukas.gif  Tai va- svajoju apie mažytę krautuvėlę. kur prekiaučiau savo gaminiais blush2.gif  mezgu ka noriu ir dedu i lentynas. Kas nori ir supranta-perka. Aisku ir i uzsakymus tektu atsizvelgt. Turbut


drinks_cheers.gif pas mane kuo toliau tuo daugiau ideju... jau juokaut pradedu, jog reiketu mest darba, kad mezgimui laiko tureciau biggrin.gif
Atsakyti
[quote=mama-gita,2010 11 14, 16:58]
Gal nevisai į temą. bet nors garsiai išsakysiu svajonę- gal išsipildys mirksiukas.gif Tai va- svajoju apie mažytę krautuvėlę. kur prekiaučiau savo gaminiais blush2.gif mezgu ka noriu ir dedu i lentynas. Kas nori ir supranta-perka. Aisku ir i uzsakymus tektu atsizvelgt. Turbut
Papildyta:
Kaip mes vienodai svajojam.. rolleyes.gif
Atsakyti
[quote=Giedroji,2010 11 14, 17:31]
[quote=mama-gita,2010 11 14, 16:58]
Gal nevisai į temą. bet nors garsiai išsakysiu svajonę- gal išsipildys mirksiukas.gif Tai va- svajoju apie mažytę krautuvėlę. kur prekiaučiau savo gaminiais blush2.gif mezgu ka noriu ir dedu i lentynas. Kas nori ir supranta-perka. Aisku ir i uzsakymus tektu atsizvelgt. Turbut
Papildyta:
Kaip mes vienodai svajojam.. rolleyes.gif
[/quote]

paskutiniu metu nemetu šitos idėjos, vis galvoju nuo ko reikės pradėti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mama-gita @ 2010 11 14, 14:58)
Gal nevisai į temą. bet nors garsiai išsakysiu svajonę- gal išsipildys mirksiukas.gif  Tai va- svajoju apie mažytę krautuvėlę. kur prekiaučiau savo gaminiais blush2.gif  mezgu ka noriu ir dedu i lentynas. Kas nori ir supranta-perka. Aisku ir i uzsakymus tektu atsizvelgt. Turbut

Turbūt visos apie tai pagalvoja 4u.gif Tik kitas klausimas - ar būtų įmanoma vien iš to išgyventi smile.gif
Atsakyti
MANAU SVARBIAUSIAI RASTI SAVO RINKĄ, O TAI YRA TIKRAI NELENGVA, NES PASIŪLA GAN DIDELĖ, KAIP ČIA IR VIENA MINĖJO, RETA KURI PIRKS RANKŲ DARBO GAMINY, JUK YRA GARIŪNAI, URMAS IT T.T. PLIUS DAR DAUG VISOKIŲ KEBLUMŲ STEIGIANT SAVO ĮMONĘ, REIKALINGAS PRADINIS KAPITALAS, NEAIŠKU KADA ATSIPIRKS IR AR IŠVIS ATSIPIRKS O JEI DIRBSIME NUOSTOLINGAI. YRA BEGALĖS O JEIGU...
Atsakyti
o aš truputį kitaip svajoju... mano idėja yra prekiauti ne vien mano darbais o kelių mezgėjų/ nėrėjų darbeliais vienoj parduotuvėlėj, kad būtų kažkas panašaus i mugę ar koki komisą blush2.gif norėtusi įėjus i parduotuvėlę gražios ramios muzikos paklausyti, pamatyti kaip "gimsta" prekės (pardavėja mezga) o šalia eskizų ir idėjų ant sienos tarpelio prikabinta, žodžiu turiu rožinę svajonę kaip viskas gali gražiai atrodyti ir kaip pati ten norėčiau dirbti tada kas dien i darbą kaip į šventę eičiau wub.gif
Atsakyti
QUOTE(savitre @ 2010 11 15, 12:43)
o aš truputį kitaip svajoju... mano idėja yra prekiauti ne vien mano darbais o kelių mezgėjų/ nėrėjų darbeliais vienoj parduotuvėlėj, kad būtų kažkas panašaus i mugę ar koki komisą  blush2.gif  norėtusi įėjus i parduotuvėlę gražios ramios muzikos paklausyti, pamatyti kaip "gimsta" prekės (pardavėja mezga) o šalia eskizų ir idėjų ant sienos tarpelio prikabinta, žodžiu turiu rožinę svajonę kaip viskas gali gražiai atrodyti ir kaip pati ten norėčiau dirbti tada kas dien i darbą kaip į šventę eičiau wub.gif


lygiai tokia pat ir mano svajuko dramblionė...
bet kaip ją įgyvendinti?
Atsakyti
Čia mes truputį į šoną nuo temos nusukom, bet gal nieks neduos per galvą. Ir mano panašios svajonės. Turėti nedidelę siūlų krautuvytę, ten ir savo darbais prekiauti. O vakarais dar rinktųsi norinčios kartu megzti, papliuprti, arbatos pagerti... Skaičiau knygą "Penktadienio vakaro mezgimo klubas", autorės nepamenu, tai ten taip viskas, kaip aš norėčiau, ech
Atsakyti
QUOTE(naiste777 @ 2010 11 15, 14:34)
Čia mes truputį į šoną nuo temos nusukom, bet gal nieks neduos per galvą. Ir mano panašios svajonės. Turėti nedidelę siūlų krautuvytę, ten ir savo darbais prekiauti. O vakarais dar rinktųsi norinčios kartu megzti, papliuprti, arbatos pagerti... Skaičiau knygą "Penktadienio vakaro mezgimo klubas", autorės nepamenu, tai ten taip viskas, kaip aš norėčiau, ech

didžiulę verslo valdymo klaidą matau - jei rimtai nuspręsit, pasisamdykit vadybą išmanantį žmogų wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2010 11 15, 15:05)
didžiulę verslo valdymo klaidą matau - jei rimtai nuspręsit, pasisamdykit vadybą išmanantį žmogų wink.gif


Nieko čia rimto, šiaip pasvaičiojimai, kai kasdienybė užknisa
Atsakyti
Na kadangi būsimam savo mažiui dar nemezgu, dar ankstoka, o kažkaip vaikiškus batukus narplioti norisi,tai pabandžiau numezgusi parduoti internetu, tai per dvi savaites atsirado trys norinčios, bet dvi išsiklausinėjusios viską dingo. Na, manyčiau kad nedaug aš už juos noriu (siūlai mano) 12Ltuser posted imageuser posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo audradv: 16 lapkričio 2010 - 11:47
12 Lt. už batukus iš savo pačios siūlų?
Aš tokių mažiausiai už 25 Lt. net nepradėčiau megzt.
O jei nepirktų niekas, tai taip jiems ir reikia.

Mane tai aplamai stebina toks požiūris: nori kokybiško rankų darbo drabužio, bet nori, kad jis būtų pigesnis, ar toks, kaip blusų turguj doh.gif
O kad jau taip viskas paprasta ir nėr kas veikt nusimegzt ir nėra už ką "šitaip brangiai" mokėt, tai prašom, pirmyn, niekas nedraudžia pačioms nusinarpliot.
Žinoma, man lengva brangintis, kai rankdarbiai- mano hobis, o ne pragyvenimo šaltinis, be to, kiekvienas savo darbą skirtingai vertina, tai dėl to nėra prasmės net pradėti diskutuoti 4u.gif
Atsakyti