Įkraunama...
Įkraunama...

Nertų ir megztų drabužių darbo įkainiai

QUOTE(Gaudvilė @ 2010 09 25, 19:42)
neatlaikė kantrybė - mieloji taram-param, čia lietuvių kalboj ir yra čia! Drasko akis, niu  cool.gif


Mieloji Gaudvilė malonu, kad taip rūpinatės Lietuvių kalbos tausojimu. Labai apgailestauju dėl jūsų akių ir tvirčiau laikykit kantrybę 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo taram-param: 25 rugsėjo 2010 - 20:24
Sveikutės, 4u.gif

Nesinervinkite tos, kurių darbelius nupigina iki nenormalumo, o paskui - perparduoda. Pakliuvę ant tokio kabliuko, vistiek nieko nepakeisit , tokių žmonių buvo ir bus.......
Man taip irgi yra buvę, bet nesuku galvos : yra tiesiog nelaimingų žmonių ( jie save apsukriais laiko ), kurie bando pasiplenyti iš kito žmogaus atlikto kruopstaus sunkaus darbo ... Asmeninės laimės, kiek pastebėjau, tokie žmonės neturi...vadinasi - ne piniguose laimė wub.gif
Tiesiog dar viena tokių "apsukriujų " medalio pusė : nepaisant to, kad suderini jau ir taip nedidelę kainą, padarius darbą, vistiek sutartos sumos nemoka - atseit tiek nemokės ir viskas....daryk, ką nori, bet parduok už gerokai pigiau....
Buvo man taip : pardaviau smile.gif..bet tokios klientės - aferistes iškrito iš mano pastoviųjų klienčių sąrašo visiems laikams smile.gif

O nuostabių, civilizuotų, labai fainų ir normalių moteriškaičių, kurios visda įvertina rankų darbą ir atsiskaito normaliai - patikėkit žymiai daugiau mirksiukas.gif 4u.gif

Papildyta:
Paskaičiau diskusiją ir parašiau nuomonę ta tema, nes, kaip sakoma " šaukštas deguto medų sugadina"... biggrin.gif

Galiu tik pasidžiaugti, kad man tokie atvejai buvo tik keli....jei jaučiu, kad užsakovė išsidirbinėja, nesveikai numušinėja kaina - prašau visos sutartos sumos į priekį...patikėkit, tai labai atbaido norinčius pasipelnyti iš kito darbo wub.gif
Atsakyti
Rusaitės irgi turi tokią temą http://club.osinka.r...c-2640?&start=0

pvz., pas jas parašyta, jog va tokie darbeliai kainuoja apie 150lt., vaikui apie 1m.

user posted imageuser posted image
Atsakyti
QUOTE(Ristina @ 2010 09 28, 11:57)
Rusaitės irgi turi tokią temą http://club.osinka.r...c-2640?&start=0

pvz., pas jas parašyta, jog va tokie darbeliai kainuoja apie 150lt., vaikui apie 1m.

user posted imageuser posted image

Ristina, dėkui 4u.gif ..labai labai naudinga nuoroda !!! wub.gif 4u.gif
Atsakyti
man už apsmukusios kepurės, apvalaus prigludusio šaliko ( tokio kaip aukšta golfo apykaklė) ir kumštinių pirštinių numezgimą pasiūlė 70 Lt. Siūlai mano, kokybiški.. manau, kad mažoka g.gif ..o kaip Jums atrodo?

p.s. mezgu tikrai neblogai ax.gif
Atsakyti
Nezinau ar temele tam tinkama, bet as skubiai ieskau kruopsciu mezgejeliu galinciu megsti pirstuotas pirstines. Susidomejusios rasykit i AZ. Gerai butu, jei gyventu nelabai toli nuo Vilniaus.

@ch... zinoma, kad mazoka.
Atsakyti
QUOTE(taram-param @ 2010 09 25, 13:59)
oi kap gerai suprantu. mane kartais "pykinti" pradeda ir nuo savo vizijų "superinių", nes būna, kad per plačiai užsimoju ir tenka dantis sukandus damušinėt mezginį, nes nesinori nebaigto numesti. Bet kai matai galutinį rezultatą viskas pasimiršta biggrin.gif Nors kad ir koks fainas man mano darbas bebūtų, niekada turbūt neapsiimčiau antrąkart to paties rankdarbio daryt doh.gif


Uoj kaip žinomas šitas jausmas... net kojinių nesiimu megzti tik todėl, kad antrą tokį pat mezginį man taip sudėtinga padaryti.... Visada kažką norisi pridėti, pakeisti tongue.gif Dėl tos priežasties nesiimu pagal užsakymą megzti... blush2.gif Todėl ir mezgu su pasimėgavimu, kad galiu daryti kas šauna į galvą tą akimirką ax.gif Ir koks malonumas kažkokią viziją įgyvendinus nudžiuginti savo artimą žmogų bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(Agnesyte @ 2010 09 25, 12:22)
Mano darbelis viršininkei bus jau ne pirmas  blush2.gif , už pirmą gavau saldainių dėžutę, o nėriau saldaininę.
http://www.part.lt/i...d52fae3b951.JPG

Aš kaip ir dalis kitų, savo darbus dovanoju, pinigų neimu. Bet kai praverčiau šią temą, tai pasirodo mano dovanos gana brangios  g.gif


uj kaip man patiktų būti tavo viršininke... bigsmile.gif
bet kita vertus.... Jei ji bent nujaučia kokia tai vertybė, tai dėžė saldainių turėjo būti oj kokia nemaža tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aiwita: 15 spalio 2010 - 10:49
QUOTE(Ristina @ 2010 09 28, 10:57)
Rusaitės irgi turi tokią temą http://club.osinka.r...c-2640?&start=0

pvz., pas jas parašyta, jog va tokie darbeliai kainuoja apie 150lt., vaikui apie 1m.

user posted imageuser posted image


geras. aš vasarą nutariau padirbėti papildomai ir nerti krikšto rubus. ir ką jus manot. susidomėjusiu atsirado nemažai, bet... viskas prasidėjo nuo kainos. pasiuliau nunerti savo pirktais siulais. už komplektą - suknelė, skraistė, kepurytė, žvakei papuošimas - kaina 150lt. mamos iškart atšaudavo - mes turgely pigiau nusipirksim. vat kokia musu logiką doh.gif , ranku darbas pasirodo nevertinamas o jei nori megzk už dyką ar pusvelčiui mega_shok.gif
Atsakyti
QUOTE(nelita @ 2010 10 25, 10:13)
geras. aš vasarą nutariau padirbėti papildomai ir nerti krikšto rubus. ir ką jus manot. susidomėjusiu atsirado nemažai, bet... viskas prasidėjo nuo kainos. pasiuliau nunerti savo pirktais siulais. už komplektą - suknelė, skraistė, kepurytė, žvakei papuošimas - kaina 150lt. mamos iškart atšaudavo - mes turgely pigiau  nusipirksim. vat kokia musu logiką  doh.gif , ranku darbas pasirodo nevertinamas o jei nori megzk už dyką ar pusvelčiui  mega_shok.gif


tokiems tiesiog ir pasiulyt reik nueit i turgeli ir nusipirkt biggrin.gif
as pusvelciui tik draugams mezgu, kai neturiu uzsakymu, o megzt norisi blush2.gif
Atsakyti
mezgimas gi nelengvas darbas, viską reikia atlikti rankomis. keistas supratimas tu žmonių g.gif , čia gal nacionalinis tautiečių bruožas įsigyti pusvelčiui arba už dyką
Atsakyti
Gal nevisai į temą. bet nors garsiai išsakysiu svajonę- gal išsipildys mirksiukas.gif Tai va- svajoju apie mažytę krautuvėlę. kur prekiaučiau savo gaminiais blush2.gif mezgu ka noriu ir dedu i lentynas. Kas nori ir supranta-perka. Aisku ir i uzsakymus tektu atsizvelgt. Turbut
Papildyta:
Gal nevisai į temą. bet nors garsiai išsakysiu svajonę- gal išsipildys mirksiukas.gif Tai va- svajoju apie mažytę krautuvėlę. kur prekiaučiau savo gaminiais blush2.gif mezgu ka noriu ir dedu i lentynas. Kas nori ir supranta-perka. Aisku ir i uzsakymus tektu atsizvelgt. Turbut blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mama-gita @ 2010 11 14, 14:58)
Gal nevisai į temą. bet nors garsiai išsakysiu svajonę- gal išsipildys mirksiukas.gif  Tai va- svajoju apie mažytę krautuvėlę. kur prekiaučiau savo gaminiais blush2.gif  mezgu ka noriu ir dedu i lentynas. Kas nori ir supranta-perka. Aisku ir i uzsakymus tektu atsizvelgt. Turbut blush2.gif


Lyg pati būčiau parašiusi ax.gif
Atsakyti