Įkraunama...
Įkraunama...

Nertų ir megztų drabužių darbo įkainiai

rankdarbių kaina 4u.gif
Atsakyti
alyvose, ACIU 4u.gif Puiki nuoroda!!!

Viskas isaiskinta kaip nustatyti rankdarbio kaina.


Temele galim uzdaryti biggrin.gif .
Atsakyti
Nepaisant puikios nuorodos noriu paklausti, kiek imti už nertos palaidinukės ilgom rankovėm nunėrimą? plonučiais siūlais ir storesniais. kiauraraščiu. :-)
Atsakyti
QUOTE(meskute231 @ 2012 04 07, 14:43)
kol kas su mochera užsiiminėjau. tai matkiukas šilkmocherio per dieną. pvz Aeoliant skarą mažytę numezgiau per dvi dienas, turint omenyje kad su visais priklausančiais karoliukais (jų daug ir biserio dydžio)

Meskute231,Norėčiau paklausti,o kiek ėmėt už skaros numezgimą? Aš tai be karokiukų mezgu,bet vidutiniško dydžio,o kaina nesugalvota:) Ačiū smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Ateinu pasiguosti nu kaip abydna tai negaliu. Su viena forumiete susirašinėjom keturias dienas atrodo viską suderinom ko norėtų: trijų metų mergytei kepurytės šalmuko-peliukės, pirštinyčių ir snoodo ir derasi iki 60Lt. verysad.gif verysad.gif verysad.gif . Siūlai mano . Kaip lūdna pasidarė, kad žmonės taip nuvertina, o kepuriukas vat toks na ir prie jo viskas pritaikytauser posted image
Atsakyti
QUOTE(audradv @ 2013 03 12, 23:48)
Ateinu pasiguosti nu kaip abydna tai negaliu. Su viena forumiete susirašinėjom keturias dienas atrodo viską suderinom ko norėtų: trijų metų mergytei kepurytės šalmuko-peliukės, pirštinyčių ir snoodo ir derasi iki 60Lt. verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif . Siūlai mano . Kaip lūdna pasidarė, kad žmonės taip nuvertina,

tai bent jau pati saves taip nenusivertink doh.gif ar badu mirsi be tu 60 litu? geriau su savais vaikais lauke pasivaiksciok, ar pazaisk....

pasakyk kad uz tokia kaina ir paciu pigiausiu sintetiniu siulu tegali tik megzt, ir tai save nusiskriausdama mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2013 03 13, 00:59)
tai bent jau pati saves taip nenusivertink doh.gif  ar badu mirsi be tu 60 litu? geriau su savais vaikais lauke pasivaiksciok, ar pazaisk....

pasakyk kad uz tokia kaina ir paciu pigiausiu sintetiniu siulu tegali tik megzt, ir tai save nusiskriausdama mirksiukas.gif


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif

Nu kazkaip jau pradeda ir nusibosti... Visoj temelej kalbam apie tai kad pirmiaausia nereik nuvertint savo darbo. viskas paprasta prasykit 10 lt uz valanda! " Ai nu cia per brangu, klientes nemokes" - tada nemegzkit, arba megzkit uz tiek kiek jums apsimoka ...
Jei mezginys uztrunka savaite numegzti, tai ir prasykit savaites atlyginimo. Jei kliente nenori moketi tai tegul eina i turgu arba i skuduryna tikrai ras koki padeveta skudura uz prieinama kaina.
Bet problema tame kad mezgejeles leidziasi nuderamos "reikia pinigu" tai mezgu uz tiek kiek kliente siulo, tai cia jau paciu beda...
Papildyta:
QUOTE(Zosse @ 2013 02 13, 21:23)
Nepaisant puikios nuorodos noriu paklausti, kiek imti už nertos palaidinukės ilgom rankovėm nunėrimą? plonučiais siūlais ir storesniais. kiauraraščiu. :-)

minimum 200 lt + siulai
Atsakyti
QUOTE(juki @ 2013 03 03, 20:04)
Meskute231,Norėčiau paklausti,o kiek ėmėt už skaros numezgimą? Aš tai be karokiukų mezgu,bet vidutiniško dydžio,o kaina nesugalvota:) Ačiū smile.gif  4u.gif

kaip ir visalaik 10cnt/m
gavosi darbas 42lt, siūlai 30lt, karoliukai 4lt, plius 5lt ištampymas.
sumoj 81lt

vis galvoju padidint mezginio kainą iki 15cnt/m, nes dabar gaunasi neatitikimas tarp nėrinio. nėrinys daugiau siūlo suvalgo.
tarkim jei moteriška suknelė prasideda nuo 200lt, tai nerta minimum nuo 250lt už darbą
Atsakyti
[quote=audradv,2013 03 13, 01:48]
Ateinu pasiguosti nu kaip abydna tai negaliu. Su viena forumiete susirašinėjom keturias dienas atrodo viską suderinom ko norėtų: trijų metų mergytei kepurytės šalmuko-peliukės, pirštinyčių ir snoodo ir derasi iki 60Lt. verysad.gif verysad.gif verysad.gif . Siūlai mano . Kaip lūdna pasidarė, kad žmonės taip nuvertina, o kepuriukas vat toks na ir prie jo viskas pritaikyta

o as tai nesuprantu visai tokiu derybu. Juk kaina sutariat pries pradedant darba.Jei tinka-mezgat,jei netinka-nemezgat.Kokios paskui dar gali vykti derybos doh.gif Jei teisingai supratau,dabar kai jau viskas numegzta,jus aptarinejat kaina g.gif
Atsakyti
[quote=Viliuteee,2013 03 13, 13:09]
[quote=audradv,2013 03 13, 01:48]
Ateinu pasiguosti nu kaip abydna tai negaliu. Su viena forumiete susirašinėjom keturias dienas atrodo viską suderinom ko norėtų: trijų metų mergytei kepurytės šalmuko-peliukės, pirštinyčių ir snoodo ir derasi iki 60Lt. verysad.gif verysad.gif verysad.gif . Siūlai mano . Kaip lūdna pasidarė, kad žmonės taip nuvertina, o kepuriukas vat toks na ir prie jo viskas pritaikyta

o as tai nesuprantu visai tokiu derybu. Juk kaina sutariat pries pradedant darba.Jei tinka-mezgat,jei netinka-nemezgat.Kokios paskui dar gali vykti derybos doh.gif Jei teisingai supratau,dabar kai jau viskas numegzta,jus aptarinejat kaina g.gif
[/quote]


Ne tai tada tikrai jau nervai neatlaikytų
umn.gif Ji norėjo tos kepurytės (nes tik ją ir buvau idėjusi) , paskui dar pirštinyčių ir snoodo. Ir dar tik ruošėsi užsisakyti ir paskui išsiklausinėjusi viską ėmė ir pasiūlė kainą blink.gif . Tai vat susibiesinau ir atėjau pasiguosti, nes tikrai kažkaip nuvertino, na nebent peliukas nesimpatiškas pasirodė lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(audradv @ 2013 03 13, 13:26)
Ne  tai tada tikrai jau nervai neatlaikytų
umn.gif Ji norėjo tos kepurytės (nes tik ją ir buvau idėjusi) , paskui dar pirštinyčių ir snoodo. Ir dar tik ruošėsi užsisakyti ir paskui išsiklausinėjusi viską ėmė ir pasiūlė kainą blink.gif . Tai vat susibiesinau ir atėjau pasiguosti, nes tikrai kažkaip nuvertino, na nebent peliukas nesimpatiškas pasirodė lotuliukas.gif

gerai, pasiule kaina jus galit ir nesutikt uz tiek daryt ir viskas, nematau jokiu bedu cool.gif
Atsakyti
QUOTE(audradv @ 2013 03 13, 12:26)
Ne  tai tada tikrai jau nervai neatlaikytų
umn.gif Ji norėjo tos kepurytės (nes tik ją ir buvau idėjusi) , paskui dar pirštinyčių ir snoodo. Ir dar tik ruošėsi užsisakyti ir paskui išsiklausinėjusi viską ėmė ir pasiūlė kainą blink.gif . Tai vat susibiesinau ir atėjau pasiguosti, nes tikrai kažkaip nuvertino, na nebent peliukas nesimpatiškas pasirodė lotuliukas.gif



Tai cia tik del to jauciates nuvertinta doh.gif
Kliente visada suinteresuota moketi nebrangiai. mirksiukas.gif
Atsakyti