Įkraunama...
Įkraunama...

Nertų ir megztų drabužių darbo įkainiai

sveikos, gal kuri zinote kur galima prieinama kaina nusipirkti mezgimui siulu, labai man tinka 50 vilnos ir 50 kito siulo, tik ne mocheros,
esu pirkusi, tik gaila, kad nepasilikau etiketes, pusvilne, sunui mezgiau ir 1 siulo, kasko ypatingo tikrai nebuvo, megztinis ir tiek, turiu omeny siulus, mokejau uz 100 gr 6 lt, ten jau tos parduotuves nera
aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(maskatukas @ 2012 09 22, 11:59)
sveikos, gal kuri zinote kur galima prieinama kaina nusipirkti mezgimui siulu, labai man tinka 50 vilnos ir 50 kito siulo, tik ne mocheros,
esu pirkusi, tik gaila, kad nepasilikau etiketes, pusvilne, sunui mezgiau ir 1 siulo, kasko ypatingo tikrai nebuvo, megztinis ir tiek, turiu omeny siulus, mokejau uz 100 gr 6 lt, ten jau tos parduotuves nera
aciu 4u.gif


Man tai labai patinak Vernito pusvilnė ir kaina superinė bent jau pas mus miestelyje 100g. tekainuoja 4Lt internete mačiau kažkas tai apie 6Lt. pabandykite įvesti per google užklausą mirksiukas.gif
Atsakyti
Pas mus Vernito pusvilne 5lt.,o visa kita pusvilne paprastoje siulu parduotuveje 7lt-100gr.
Atsakyti
QUOTE(maskatukas @ 2012 09 22, 11:59)
sveikos, gal kuri zinote kur galima prieinama kaina nusipirkti mezgimui siulu, labai man tinka 50 vilnos ir 50 kito siulo, tik ne mocheros,
esu pirkusi, tik gaila, kad nepasilikau etiketes, pusvilne, sunui mezgiau ir 1 siulo, kasko ypatingo tikrai nebuvo, megztinis ir tiek, turiu omeny siulus, mokejau uz 100 gr 6 lt, ten jau tos parduotuves nera
aciu 4u.gif

aha, ir aš norėjau rašyt apie vernitą, nes tik jo pusvilnė pigiausia yra....
Atsakyti
QUOTE(Ryto@Rasa @ 2012 09 22, 19:15)
aha, ir aš norėjau rašyt apie vernitą, nes tik jo pusvilnė pigiausia yra....

netiesa biggrin.gif kaune, ABC parduotuvej UAB 'Teksrena' pusvilne - po 50 cnt/50g.
'Rustic' spalvos ir melanzai. Vilna po 40-50 lt/kg.
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2012 09 22, 21:10)
netiesa biggrin.gif  kaune, ABC parduotuvej UAB 'Teksrena' pusvilne - po 50 cnt/50g.
'Rustic' spalvos ir  melanzai. Vilna po 40-50 lt/kg.

o nuo kada ABC parduotuveje Teksrena prekiauja? Lama ir Vernitas is lietuvisku g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Olaiva: 22 rugsėjo 2012 - 21:29
QUOTE(Olaiva @ 2012 09 22, 21:29)
o nuo kada ABC parduotuveje Teksrena prekiauja? Lama ir Vernitas is lietuvisku  g.gif

Lama doh.gif , persiprasau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2012 09 22, 21:32)
Lama doh.gif , persiprasau blush2.gif

lygtais grazios samanines spalvos buvo savaites pradzioje,tikrai nebrangus ir labai fainas siulas pusvilnes.o dazniausiai buna tokiu zemisku spalvu bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Olaiva: 22 rugsėjo 2012 - 21:34
QUOTE(uups @ 2012 09 22, 22:10)
netiesa biggrin.gif  kaune, ABC parduotuvej UAB 'Teksrena' pusvilne - po 50 cnt/50g.
'Rustic' spalvos ir  melanzai. Vilna po 40-50 lt/kg.

nu bet šiurkštumas tos pusvilnės blush2.gif kojinėm paėmiau kelis matkelius, bet daugiau tai nieko nemegsčiau....net papuola su visokiais plaušeliais iš gamtos lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ryto@Rasa @ 2012 09 23, 13:23)
nu bet šiurkštumas tos pusvilnės blush2.gif kojinėm paėmiau kelis matkelius, bet daugiau tai nieko nemegsčiau....net papuola su visokiais plaušeliais iš gamtos lotuliukas.gif

natur produkt biggrin.gif
man tai normalus jie,gal kaip kada,vaikai megztukus is ju nesioja ir viskas tvarkoj mirksiukas.gif
Atsakyti
aciu merginos,
pagooglinsiu rasiu
gero mezgimo ir ideju 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ryto@Rasa @ 2012 09 23, 13:23)
nu bet šiurkštumas tos pusvilnės blush2.gif kojinėm paėmiau kelis matkelius, bet daugiau tai nieko nemegsčiau....net papuola su visokiais plaušeliais iš gamtos lotuliukas.gif

as ilgu perejimu vilna ten tik pirkus. Man ji atrodo gerokai svelnesne nei teksrenos ax.gif
tiesa, dar nemezgiau, tik paglosciau biggrin.gif
Atsakyti