Įkraunama...
Įkraunama...

Nertų ir megztų drabužių darbo įkainiai

QUOTE(Ligvita @ 2012 06 27, 20:38)
200-250lt  mirksiukas.gif

Tiek daug blink.gif Tada as labai mazai uz savo nertas suknytes prasau doh.gif
Atsakyti
vadinas as kazkam padariau nuolaida kai neriau krikstynu suknute...va kai reiskia kai neri tik savam ratui tai ir kainu nezinai paskui...va va ir as tada vadinas mazai imu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingriduka81: 28 birželio 2012 - 07:45
QUOTE(Ligvita @ 2012 06 27, 22:38)
200-250lt  mirksiukas.gif

Šiaip į tas diskusijas nenoriu veltis, bet matyt turite labai turtingų klientų ratą biggrin.gif Niekada nesu tiek paprašiusi už suknutę leliukui... blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sandrasa: 28 birželio 2012 - 09:10
na nezinau kiek turtingu, bet be darbo nesedziu, kartais jo net per daug turiu. O kainos tokios. Aisku ne uz viena plika suknute, bet uz visa komplektuka jau. Uz maziau jau nebemezgu, nes katastrofiskai truksta laiko su vaiku pabut, buvau pasizadejusi kad per atostogas ne neziuresiu i mezginiu puse, deja... jau matau, kad teks ir prie juros virbalus veztis sad.gif
Atsakyti
200 uz suknyte nemanau,kad daug.Paskaiciuokim:)
darbo butu trim dienom,jei su visais papuosimais suknute.Jei skaiciuot po 8 val.
dienai tektu apie 65 lt.jei dirbt per menesi taip 23 dienas gautusi 1500.negi tai tiek daug:).atemus mokescius liktu 1200
nemanau,kad ir nelabai turtingos klientes uzdirba maziau:)
Atsakyti
Viliute drinks_cheers.gif visiskai sutinku su jumis. Ir kartais net klientem paaiskinu jog tai mano darbas ir atmetus siulus ir mokescius man turi likti nors minimalus dienos atlygis. Kai viska paaiskini tai kazkaip pasidaro jau nebe taip daug, cia jau kitas reikalas gali kliente sau tiek leisti ar ne.

O siaip manau kad, kiek prasyti uz darba pacios mezgejos reikalas. Zinau tiek kad jei ispradziu prasysi nedaug, paskui kainas pakelti sunku.
Atsakyti
tikrai taip, nes bent jau pas mane dabar jau ateina klienciu drauges ir pazistamos, tai jos gi zino uz kiek as mezgiau, todel tikrai butu nepatenkintos, jei joms kaina staiga sokteltu.
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2012 06 28, 10:45)
200 uz suknyte nemanau,kad daug.Paskaiciuokim:)
darbo butu trim dienom,jei su visais papuosimais suknute.Jei skaiciuot po 8 val.
dienai tektu apie 65 lt.jei dirbt per menesi taip 23 dienas gautusi 1500.negi tai tiek daug:).atemus mokescius liktu 1200
nemanau,kad ir nelabai turtingos klientes uzdirba maziau:)

as sakykim uz pusmetinukei suknutei tiek negaleciau sau leist moket, visai kitas suknele suaugusiam blush2.gif
Atsakyti
ta prasme uz suknele suaugusiai moteriai 200lt jau normalu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ingauk @ 2012 06 28, 13:26)
as sakykim uz pusmetinukei suknutei tiek negaleciau sau leist moket, visai kitas suknele suaugusiam  blush2.gif

as kadangi irgi sau leit negaliu tiek moket, tai pati ir mezguos. O kad daug, tai napaskyciau. Zinau kiek tai uzima laiko, kiek reikia kantrybes. O kadangi vistiek mezga kazkam, tai manau ir nervu nemazai atseina.
Atsakyti
QUOTE(Ligvita @ 2012 06 28, 14:35)
ta prasme uz suknele suaugusiai moteriai 200lt jau normalu  lotuliukas.gif

as juk nesakau kad ir tokia kaip vaikiska maherine kur saules n kliosas darytas kainuotu sugaugusiai vienas dalykas mirksiukas.gif

bet sutikit, kai paprasai paprasta eiline suknyte nunerti ir kainuoja 500 ir daugiau tai jau cool.gif
Atsakyti
bet tai pavyzdziui man ar ta paprasta nunert/numegzt ar mandresniu rastu vistiek vienodai laiko reikia, o ir siulai tiek vienai, tiek kitai kainuoja...

Atsakyti