Įkraunama...
Įkraunama...

Nertų ir megztų drabužių darbo įkainiai

QUOTE(meskute231 @ 2012 04 06, 19:37)
praktika įdomi. pati pradėjau tokį darbą dirbti tai  numezgu daugiau nei namie

Reikia gi tiesioginį darbą dirbti. Aišku, ne maxima, bet daugiau nei pusvalandžio be pertraukos nelabai būna. Tai gal daugiau demonstracija mezgimo, nei mezgimas gaunasi. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Liusii @ 2012 04 07, 17:53)
sveikos mezgejeles,

pasakykit ar imanoma tokia suknele nunert ir kiek kainuotu ?  ax.gif

user posted image
laukiu a.z

aciu visoms siuliusioms, jau susitariau wub.gif
Atsakyti
QUOTE(meskute231 @ 2012 04 07, 15:43)
kol kas su mochera užsiiminėjau. tai matkiukas šilkmocherio per dieną. pvz Aeoliant skarą mažytę numezgiau per dvi dienas, turint omenyje kad su visais priklausančiais karoliukais (jų daug ir biserio dydžio)

O jei nepaslaptis kur dirbate blush2.gif
Atsakyti
Marijampolėje.
adresas prie voriukų akcijos.
Atsakyti
Sveikos. Labai apsidžiaugiau, kad radau tokia tema, įdomu pasiskaityti, ir pačiai labai norisi žinoti, tai kiek imti už darbeli. Esu tikrai ne profė, bet laisvalaikiu nerianti ir tai be galo man patinka. Bet visada nėriau ir mezgiau sau ir dukrytei, bet viena karta užsiprašė draugės uošvė lininio kostiumėlio sau 70m. jubiliejui. Va tada iškilo man labai sunkus klausimas kiek reikia prašyti pinigėliu? Siulai buvo jau jos kokiu ji norėjo, reikėjo tik nunerti. Paprašiau 300lt. ji tikrai nesipriešino ir sakė kad tai normalu. Idedu kelias nuotraukas, nors jos tikrai ne kokybiškos ir gražios. Dabar pamačiusios jos draugės vėl gaunu prašymų nerti, kažka panašaus. Va dabar tai tikrai sutrikau, ar aš tada gal labai daug paprašiau kiek dabar reiks prašyti, kaip apskaičiuoti ta kaina? Juk ir žmoniu buna visokiu išmatavimu. Gal jus išsakysit savo nuomone, gal tada tikrai daug buvo prašyta? Labai idomi Jūsų huomonė, nes Jus kaikurios tikrai jau ilgai neriate ir parduodate savo gaminius blush2.gif

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zavin: 23 birželio 2012 - 14:49
manau tikrai ne per daug. gal dar ir mažokai.
Atsakyti
Jei užsakovės draugės prašo, tai tikrai žino kainą ir manau nebent dėl skirtingų dydžių galima daryti kainos skirtumus. O kainą tikrai reali, galėtų būti dar ir didesnė.
Atsakyti
tikrai galit kaina didinti.juk rastas cia tankus ir siulu ir laiko daugiau reikia.
Atsakyti
manau cia atejau patarimo klaust...kiek madaug reiktu paimt uz kostiumeli,cia tik bliuskute,sijono dar neriu
user posted image
siuliukai ploni,rastelis toks,imesiu kad geriau matytusi
user posted image
buciau dekinga uz patarimus.nes nesu as profe o ir pirma kart neriu suaugusiam pagal uzsakyma 4u.gif vaikisku daug esu nerusi.
Atsakyti
QUOTE(ingriduka81 @ 2012 06 27, 09:27)
manau cia atejau patarimo klaust...kiek madaug reiktu paimt uz kostiumeli,cia tik bliuskute,sijono dar neriu


Šiaip tai bliuskytės nuotraukoje neįžiūriu blush2.gif

bet siūlyčiau skaičiuoti sunertus siūlo metrus. Taip tiksliausia. Raštas, kiek matau, daug siūlo "valgantis" smile.gif

O iš kiek dauginsit sunertą siūlo metrą, tai jau jūsų pasirinkimas. Ar iš 10cnt., ar iš 15cnt., ar 17cnt.

Tarkim sunėrėt 400metrų, tai vien darbas būtų 40/ 60/68 lt.
Atsakyti
Gal kas gali parašyti, kiek maždaug kainuotų platėjanti į apačią suknutė mergytei (krikstynoms, 74cm ūgiui) megzta arba nerta? blush2.gif g.gif
Atsakyti
200-250lt mirksiukas.gif
Atsakyti