Įkraunama...
Įkraunama...

Nertų ir megztų drabužių darbo įkainiai

QUOTE(Sunflowers @ 2012 04 04, 21:05)
5 litai  blink.gif juk net siulai neatsiperka uz tokia suma  schmoll.gif
tai butent blink.gif


QUOTE(Ryto@Rasa @ 2012 04 04, 22:09)
ji pajuokavo 4u.gif
maždaug 20lt vasarinės

as aisku nenerciau uz tiek, bet parasiau tokia kaina kokia ten buvo is tikruju nes dar klausiau ar cia nebus klaida, tai tas zmgus ir parase man kad jokios klaidos nera nes ir uz tiek neperka, o jeigu bus brangiau tai is vis net neklaus pagal ja blink.gif cool.gif
Atsakyti
Na idomiai , o gal butent del to ir neperka , kad taip pigiai parduoda g.gif
Aciu labai merginos uz zinias mirksiukas.gif
Atsakyti
Viena diena pirkau siulus parduotuvej. Moteris ieskojo mezgejos. Pardaveja sako as mezgu masina ir rankom. Masina megztinis paprastu rastu(gerosiomis akimis) nuo 150lt o rankomis nuo 200lt. Sako turiu kruva klientu tai tektu jum palaukt(tai moteriai ,kuriai reikejo mezgejos) arba as jum duodu kitos mezgejos nr,bet kainos ir tokios pat.
Tada apsidziaugi,kad pats darbuojies virbalais ir tik siulus telieka nusipirkt biggrin.gif
Atsakyti
O tai čia 200 lt rankomis daug ar mažai? Aš pavyzdžiui megztinį ("mandresnį") galiu numegzt per dvi savaites maždaug. Na sakykim, kadangi ne paprasčiausias modelis užsimetu 50-100 lt, gaunasi už dvieju savaičių darbą apie 300 lt. Taip mezgant per mėnesį gali uždirbt apie 600 lt. Sakykim dirbu legaliai su verslo liudyjimu ir tt ir tp tai kiek lieka pinigėlių? Žiemą turbūt net už šildymą nesusimokečiau. Nuostolingas verslas kaip sau nort. Arba lieka kaip hobis laisvu nuo darbo laiku, arba tada jau rimtai turi imtis kaip koks dizainerius ir vieną megztuką minimum už 500 lt pardavinėt, bet tada jau ir kokybė ir dizainas turi būti atitinkami.
Atsakyti
QUOTE(taram-param @ 2012 04 06, 15:52)
O tai čia 200 lt rankomis daug ar mažai? Aš pavyzdžiui megztinį ("mandresnį") galiu numegzt per dvi savaites maždaug. Na sakykim, kadangi ne paprasčiausias modelis užsimetu 50-100 lt, gaunasi už dvieju savaičių darbą apie 300 lt. Taip mezgant per mėnesį gali uždirbt apie 600 lt. Sakykim dirbu legaliai su verslo liudyjimu ir tt ir tp tai kiek lieka pinigėlių? Žiemą turbūt net už šildymą nesusimokečiau. Nuostolingas verslas kaip sau nort. Arba lieka kaip hobis laisvu nuo darbo laiku, arba tada jau rimtai turi imtis kaip koks dizainerius ir vieną megztuką minimum už 500 lt pardavinėt, bet tada jau ir kokybė ir dizainas turi būti atitinkami.

o jus matet kiek pardaveju prekiaujančiu siulais parduotuvese mezga darbo vietose vadinasi joms kaip premija gaunasi už mezgima gauti pinigeliai tai kaip premija sakyčiau nebloga o kaip pagrindinis atlyginimas mažoka blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(savitre @ 2012 04 06, 16:04)
o jus matet kiek pardaveju prekiaujančiu siulais parduotuvese mezga darbo vietose vadinasi joms kaip premija gaunasi už mezgima gauti pinigeliai tai kaip premija sakyčiau nebloga o kaip pagrindinis atlyginimas mažoka  blush2.gif

Na iš praktikos galiu paskyti, kad parduotuvėje ne ką ir tenumegsi, tai ta premija labai jau menka gaunasi. Taip pat gerai žinau, kad per keletą darbo metų susidaro klientų ratas, tada jau galima normaliau uždirbti už mezgimą. Reikia daug kantrybės ir laiko, taip pat šiek tiek reklamos pradžioje nepakenkia. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo viosim: 06 balandžio 2012 - 17:55
QUOTE(viosim @ 2012 04 06, 17:55)
Na iš praktikos galiu paskyti, kad parduotuvėje ne ką ir tenumegsi, tai ta premija labai jau menka gaunasi. Taip pat gerai žinau, kad per keletą darbo metų susidaro klientų ratas, tada jau galima normaliau uždirbti už mezgimą. Reikia daug kantrybės ir laiko, taip pat šiek tiek reklamos pradžioje nepakenkia.  smile.gif

praktika įdomi. pati pradėjau tokį darbą dirbti tai numezgu daugiau nei namie
Atsakyti
Kaip įdomu g.gif O tai parduotuvėj pirkėjų tiek mažai ateina, kad galima daug megzti? Aš nesikabinėju, man paprasčiausiai keista, kad darbe yra laisvo laiko mezgimui unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Blue Rose @ 2012 04 06, 19:17)
Kaip įdomu  g.gif  O tai parduotuvėj pirkėjų tiek mažai ateina, kad galima daug megzti? Aš nesikabinėju, man paprasčiausiai keista, kad darbe yra laisvo laiko mezgimui  unsure.gif

na ne maxima gi kur pieno ir kiaušinių einama. laugh.gif norėtūsi kad tų pirkėjų būtų tiek kad megzt nebūtų kada laugh.gif

juokauju žinoma. šiaip net pirkėjams įdomiau matyti mezgančią pardavėją. kitas žmogus gal nedrąsesnis ateina. o taip galima padiskutuot patart parodyt kaip išmegzt vieną ar kitą elementą. žinoma ir iš kai kurių pirkėjų pasimokyt
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo meskute231: 06 balandžio 2012 - 19:55
QUOTE(meskute231 @ 2012 04 06, 19:37)
praktika įdomi. pati pradėjau tokį darbą dirbti tai  numezgu daugiau nei namie


O kiek numezgat jei ne paslaptis? Sakykim megztuką per kiek laiko galit numegzti? Aš čia šiaip smalsauju kokie tempai, noriu palygint (gal aš čia labai lėta mezgėja biggrin.gif )
Atsakyti
QUOTE(taram-param @ 2012 04 07, 09:48)
O kiek numezgat jei ne paslaptis? Sakykim megztuką per kiek laiko galit numegzti? Aš čia šiaip smalsauju kokie tempai, noriu palygint (gal aš čia labai lėta mezgėja biggrin.gif )

kol kas su mochera užsiiminėjau. tai matkiukas šilkmocherio per dieną. pvz Aeoliant skarą mažytę numezgiau per dvi dienas, turint omenyje kad su visais priklausančiais karoliukais (jų daug ir biserio dydžio)
Atsakyti

sveikos mezgejeles,

pasakykit ar imanoma tokia suknele nunert ir kiek kainuotu ? ax.gif

user posted image
laukiu a.z
Atsakyti