Įkraunama...
Įkraunama...

Nertų ir megztų drabužių darbo įkainiai

QUOTE(enigma3 @ 2012 02 07, 18:28)
na paziurejau VS puslapiuke, tai panasios suknutes (tokios pat neradau) kainuoja apie 80 doleriu, o sudeti raso kad akrilas ir vilna (tik procentu nenurodo). LIGVITA, mano nuomone jusu uzsiprasyta kaina tikrai normali, kiek cia darbelio reikia idet i tas pynes. o tokios poniutes tegu pacios ismoksta megzt, arba tegu perka orginala, nori mat sutaupyt  biggrin.gif

biggrin.gif Tikrai, patikėjai,kad Ligvitą nuleido? bigsmile.gif netikiu lotuliukas.gif
Ligvita, tikiuosi pajuokavai,kai pasakei,kad nuleido . Aš šiandien vieną taip nuleidau pasakydama,kad save gerbianti mezgėja be 400 lt suknelės nemegztų ( 50-52 dydžio su rankovėm, ilgokos)nes taip įsijautė lipti ant galvos su prašymais, net be ceremonijų-pamatė ant manęs sau megztą sukutę, noriu ir kitą dieną gaunu per dukrą kilogramą siūlų su aprašymu ko norėtų. Tipo pasitiki kad suprasiu. Suklaidinau žiauriai moteriškę, mat mezgu pusvelčiui tik man artimiems žmonėms, tai priskyrė save tam ratui.
Atsakyti
Ligvita,
kaina normali nebesupranta kai kurios ko ir benoreti o kaina deryboms visada reikia užsideti didesne kad pasiderejus poniutems dar ir upas pakiltu kitam kartui 4u.gif jei jos koki 100lt nusidera tai jos sako va tikrai pusvelčiui padare ir dar savo draugem rekomenduoja biggrin.gif o kai pasakai iš kart kaina tai jos visada sako brangu doh.gif

o jei jau taip norisi pagaminti viena ar kita daikteli visada gali pasigaminti ir sau ir pasilepinti pati ir turesi ka parodyti klientems wub.gif

aš šiuo metu užsiimu kuryba man šis periodas lyg pro rožinius akinius nieko fotkinti nesinori o tik kurti wub.gif kai ateis laikas pademonstruosiu kas man gavosi prisižiurejus mamytes uogytes skraistes su pintu diržu ir t.t. kol kas gaila kad para turi tik 24val o žmogus tik dvi rankas nes suspeti neina visko kiek ideju turiu...
Atsakyti
QUOTE(Ligvita @ 2012 02 07, 17:03)
nuleido siandien mane ant zemes
parasius, kad uz sia suknute noriu 300lt (cia jau su siulais)
user posted image

gavau stai toki atsakyma

oooooo, nu labai jau brangu.kaip uz firmine


mezgimas rankom ne firma... nieko nepadarysi... smile.gif

Labai gera kaina uzsiprasei.Jau mazesnes kainos niekaip neiseina deret.Ir tai,cia su tokiais siaip sau siulais.O jei dydis butu 50-52,tai kaina turetu buti zymiai didesne rolleyes.gif

O kam nepatinka,tai tegu perka is VS,pigiau biggrin.gif ,bet ju kokybe labai jau siaip sau,o apie ilgius is vis patyliu doh.gif visos sukneles tik super mini megejoms(jei ugis apie 170cm).
Atsakyti
Ligvita, as irgi manau, kad per maza kaina uzsiprasei! Kiek gi tau liktu uz darba, nupirkus siulus? As tik uz darba imciau tuos 300 lt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mamytė uogytė @ 2012 02 07, 19:22)
Nu papigiaj. nau tai kam tada dar prasyt mezgzjos megzti? uz tokia kaina tik siulus gali nupirkti ir tai...
Nenukonkuruosim kinieciu.

na is JAv ne taip paprasta parsisiust smile.gif au siuntimu, procentais tarpininkei panasi i manaja kaina ir gaunasi smile.gif Na bet gi as ne firma biggrin.gif tai negi mokesi eilinei mezgejai tiek pat kiek VS sumoketum... lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(rasa32 @ 2012 02 07, 20:47)
Labai gera kaina uzsiprasei.Jau mazesnes kainos niekaip neiseina deret.Ir tai,cia su tokiais siaip sau siulais.O jei dydis butu 50-52,tai kaina turetu buti zymiai didesne rolleyes.gif

O kam nepatinka,tai tegu perka is VS,pigiau biggrin.gif ,bet ju kokybe labai jau siaip sau,o apie ilgius is vis patyliu doh.gif visos sukneles tik super mini megejoms(jei ugis apie 170cm).



QUOTE(Virbalai @ 2012 02 07, 21:23)
Ligvita, as irgi manau, kad per maza kaina uzsiprasei! Kiek gi tau liktu uz darba, nupirkus siulus? As tik uz darba imciau tuos 300 lt smile.gif

tai mergaites cia kaip sakoma tik is "sportinio intereso" Buvau nusitaikiusi i turkiska pusvilne, tai siulai butu apie 70-90lt, o jau kas lieka uz darba. Nes tikrai nenoriu izeisti savo buvusiu ir busimu klienciu, bet nuo lapeliu suknutes su bantuku po krutine man jau kaukt norisi. Taip, suknute labai grazi, taip klientems, kurios uzsako ji labai tinka, bet mezgant trisdesimt kazkelinta karta schmoll.gif
Sau megzti ir rodyti nelabai galiu, nes nesioju 2 dydi, o potencialios klientes 38/40 nesioja, tai nemanau kad susigundytu kazka uzsakyt i mane paziureje lotuliukas.gif
O kad yra vertinanciu kokybe ir ranku darba tai tikrai, kita savaite pradesiu megzti kita VS suknute is alpakos su silku wub.gif . S dydziui vien siuliukai kainavo 216lt
Atsakyti
[quote=savitre,2012 02 07, 19:38]Ligvita,
kaina normali ....

unsure.gif Tai man jau pagailo moteriškės kurią taip tėškiau šiandien, tai ar yra mezgančių už 200 lt suknelę, kad ir lygiu mezgimu bet 50-52 dydžio?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Andro: 07 vasario 2012 - 21:48
[quote=Ligvita,2012 02 07, 21:38]
na is JAv ne taip paprasta parsisiust smile.gif au siuntimu, procentais tarpininkei panasi i manaja kaina ir gaunasi smile.gif Na bet gi as ne firma biggrin.gif tai negi mokesi eilinei mezgejai tiek pat kiek VS sumoketum... lotuliukas.gif
Papildyta:
tai mergaites cia kaip sakoma tik is "sportinio intereso" Buvau nusitaikiusi i turkiska pusvilne, tai siulai butu apie 70-90lt, o jau kas lieka uz darba. Nes tikrai nenoriu izeisti savo buvusiu ir busimu klienciu, bet nuo lapeliu suknutes su bantuku po krutine man jau kaukt norisi. Taip, suknute labai grazi, taip klientems, kurios uzsako ji labai tinka, bet mezgant trisdesimt kazkelinta karta schmoll.gif
Sau megzti ir rodyti nelabai galiu, nes nesioju 2 dydi, o potencialios klientes 38/40 nesioja, tai nemanau kad susigundytu kazka uzsakyt i mane paziureje lotuliukas.gif
O kad yra vertinanciu kokybe ir ranku darba tai tikrai, kita savaite pradesiu megzti kita VS suknute is alpakos su silku wub.gif . S dydziui vien siuliukai kainavo 216lt
[/quote]
o tas gaminimas vienodu tai tikiu kad kaukt norisi ir taip kantrybes tur wub.gif labai daug kad tiek ju prikepei
o 2dydis tai čia koks? blush2.gif bet klientes juk mato kaip sugebi atitaikyti figurai ir pan. dalykus aišku ne kiekvienas modelis tam tinkamas.
man kažkaip žiauriai atrodo kad "batsiuvys be batu" reikia ir batsiuviui apsiauti naujais vienetiniais batais kiek galima vaikščioti basom kojom??? kirpejos suprantu kad pačios plauku nenusikerpa bet va mezgejos siuvejos batsiuviai privalo patys savo darba reprezentuoti čia mano tokai nuomone wub.gif
labai idomu bus pamatyti nauja tavo darbeli wub.gif

[quote=Andro,2012 02 07, 22:46]
[quote=savitre,2012 02 07, 19:38]Ligvita,
kaina normali ....

unsure.gif Tai man jau pagailo moteriškės kurią taip tėškiau šiandien, tai ar yra mezgančių už 200 lt suknelę, kad ir lygiu mezgimu bet 50-52 dydžio?
[/quote]
geriau jau pynem nei lygiu labai nuobodus mezgimas gaunasi bet tokio dydžio nemegzčiau už tokia kaina
Atsakyti
As noriu paklausti uz kiek megstumete toki komplekteli? blush2.gif 4u.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(KristinuleV @ 2012 02 08, 00:46)
As noriu paklausti uz kiek megstumete toki komplekteli?  blush2.gif  4u.gif
user posted image


man rodos protingiausia parašyt autorei smile.gif arba patinkančiai auksarankei į až smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ligvita @ 2012 02 07, 16:03)
nuleido siandien mane ant zemes
parasius, kad uz sia suknute noriu 300lt (cia jau su siulais)
gavau stai toki atsakyma

oooooo, nu labai jau brangu.kaip uz firmine


mezgimas rankom ne firma... nieko nepadarysi... smile.gif

Tai čia tik vienas atsakymas - nusimegskite pati... (tai čia siūlai - min pusė sumos)... man tei keista - kai nevertina rankų darbo, o nori rankų darbo drabužio..
Atsakyti
QUOTE(panelė J @ 2012 02 08, 11:46)
man rodos protingiausia parašyt autorei smile.gif arba patinkančiai auksarankei  į až smile.gif

O as cia klausiu, kiek uz toki darba galima papasyti? blush2.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Romap @ 2012 02 08, 12:03)
Tai čia tik vienas atsakymas - nusimegskite pati... (tai čia siūlai - min pusė sumos)...  man tei keista - kai nevertina rankų darbo, o nori rankų darbo drabužio..

tai yra dar ant svieto moteriskiu,mananciu,kad numegzti pigiau nei nusipirkt doh.gif


ir apskriati,ka tai reiskia "firmine"??su gamintojo etikete?nu ir ka ta etikete duoda? g.gif silciau gal ? doh.gif


Papildyta:
QUOTE(KristinuleV @ 2012 02 08, 12:30)
O as cia klausiu, kiek uz toki darba galima papasyti?  blush2.gif  smile.gif

as ta uz 200lt gal g.gif nes taip megzt nemoku biggrin.gif
Atsakyti