Įkraunama...
Įkraunama...

Nertų ir megztų drabužių darbo įkainiai

QUOTE(panelė J @ 2011 12 21, 14:26)
Bet juk tema ne apie autorines teises bet tai labai svarbu irgi. Pvz man dbr iskilo klausimas kaip su tais daiktais kurie buna kopijuojami nu orginalo, ir dar lenktyniaujama kuri tikresni padarys? tai autoriu teisiu pazeidimas? na tarkim kokia suknia nuo podiumo ir is fotkiu ja bando padaryt ... be schemu be aprasymu, tik is fotkiu.

taip tai jau tikrai autoriniu teisiu pažeidimas

QUOTE(Mamytė uogytė @ 2011 12 21, 14:43)
O publikavimas viesai , kad ir SM gali buti svarus yrodimas kad pirmas sukurei, nes kuri laika lieka archyvas su data, kuri suklastoti sunku mirksiukas.gif

O ikvepimo ir pati ieskau internete, semiuosi is kitu kureju. Bet niekada nekopijuoju 1/1.
Pvz:

Tai jau ne plagiatas ir ne kopija.

manau kad ir koks kitas internetinis albumas tam puikiai tinka.

o va kur jau ta riba tarp idejos pasiskolininimo ir autoriniu teisiu pažeidimo? pvz jei Kenzo būtų užpatentaves ta siuvinejimo buda ant mezginiu jus jau butumet pažeidus autorines teises, bet iš kur jus žinot kad tai nera patentuota? nes patentuoti galima ne tik visuma bet ir tam tikras dalis, o kaip išsiaiškinti kas patentuota o kas ne? (kalbu tam kad žinočiau kur riba o ne plagijavimui)
Atsakyti
QUOTE(savitre @ 2011 12 21, 17:07)
taip tai jau tikrai autoriniu teisiu pažeidimas
manau kad ir koks kitas internetinis albumas tam puikiai tinka.

o va kur jau ta riba tarp idejos pasiskolininimo ir autoriniu teisiu pažeidimo? pvz jei Kenzo būtų užpatentaves ta siuvinejimo buda ant mezginiu jus jau butumet pažeidus autorines teises, bet iš kur jus žinot kad tai nera patentuota? nes patentuoti galima  ne tik visuma bet ir tam tikras dalis, o kaip išsiaiškinti kas patentuota o kas ne? (kalbu tam kad žinočiau kur riba o ne plagijavimui)

na tad puse rusaiciu turi but nubaustos biggrin.gif o del siuvinejimo, tai na tai toks siuvinejimo metodas senas kaip pasaulis, kai tik moteros ismoko elgtis su adatomis ir tobulejo ir atsirado ivairus budai siuvineti, tai kenzo cia bejegis... juk ji ideja paziurejo kad va taip siuvinejant galima isgauti toki vaizda..
Atsakyti
QUOTE(panelė J @ 2011 12 21, 17:18)
na tad puse rusaiciu turi but nubaustos biggrin.gif o del siuvinejimo, tai na tai toks siuvinejimo metodas senas kaip pasaulis, kai tik moteros ismoko elgtis su adatomis ir tobulejo ir atsirado ivairus budai siuvineti, tai kenzo cia bejegis... juk ji ideja paziurejo kad va taip siuvinejant galima isgauti toki vaizda..

aš tik pavyzdi poateikiau suprantu kad tai kaip pasaulis senas dalykas, pats mezgimo principas taip pat senas dalykas bet va jo varijacijos jau patentuojamos...
Atsakyti


QUOTE(savitre @ 2011 12 19, 17:22)
nors ir mašina mezgant reikia pakankamai daug darbo dar paskui idėti bet mašina megzti darbeliai negali kainuoti tiek pat kiek ir rankom megzti rūbeliai. tokia mano nuomonė

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif nors ir dalies ir su mamyte Uogyte sutinku mirksiukas.gif

nors tiesa pasakius visai susipainiojau ko galima ir ko ne cool.gif g.gif
Atsakyti
nuleido siandien mane ant zemes
parasius, kad uz sia suknute noriu 300lt (cia jau su siulais)
user posted image

gavau stai toki atsakyma

oooooo, nu labai jau brangu.kaip uz firmine


mezgimas rankom ne firma... nieko nepadarysi... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ligvita @ 2012 02 07, 16:03)


Firmine kainuotu minimum 250e. Tai jei is labai geru siulu megztum vien siulai 200lt kainuotu, o kur savaiteles darbas? Jei imsi pigesnius akrilinius siulus mezginys nebus toks grazus blizgus, ir vel kliente bus nepatenkinta kad ne lygiai toks pat doh.gif g.gif Gal ponia tikejosi uz koki 50 lt.

Manau kad permazai paprasei, su siulais toks daiktas turetu 500lt kainuoti.
Esi gabi talentinga, bus kitu demesio vertu uzsakymu mirksiukas.gif
Atsakyti
zinau, kad mazokai paprasiau, tiesiog norejau tureti sia suknute savo megztu kolekcijoje, modelis grazus, o mezgant rankomis truputi kitaip gaunasi negu masina. O ir modeliukas naujas, neigrises. Bet uz 50lt tai tikrai nemegsiu, kad ir kaip idomu butu smile.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ligvita @ 2012 02 07, 16:03)


oooooo, nu labai jau brangu.kaip uz firmine


mezgimas rankom ne firma... nieko nepadarysi... smile.gif

Man tik įdomu, ar Victoria Secret mezginiai yra iš geros kokybės siūlo g.gif ir kaži kiek toks kainuoja VS? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ristina @ 2012 02 07, 17:29)
Man tik įdomu, ar Victoria Secret mezginiai yra iš geros kokybės siūlo  g.gif ir kaži kiek toks kainuoja VS?  g.gif


Nu kiek kainuoja nezinau, bet tokia efektinga pyniu tekstura galima isgauti ne is betkokio akrilinio siulo. Siulas turi buti gerai suktas is keliu giju. matos kad mezginys stangrus blizgus, manau kad minimum 50% merino vilnos.
Atsakyti
Va VS mezginiai http://www.victorias.../sweaterdresses
Atsakyti
QUOTE(Ristina @ 2012 02 07, 18:10)


Nu papigiaj. nau tai kam tada dar prasyt mezgzjos megzti? uz tokia kaina tik siulus gali nupirkti ir tai...


Nenukonkuruosim kinieciu.
Atsakyti
QUOTE(Ligvita @ 2012 02 07, 17:03)
nuleido siandien mane ant zemes
parasius, kad uz sia suknute noriu 300lt (cia jau su siulais)
gavau stai toki atsakyma

oooooo, nu labai jau brangu.kaip uz firmine


mezgimas rankom ne firma... nieko nepadarysi... smile.gif

na paziurejau VS puslapiuke, tai panasios suknutes (tokios pat neradau) kainuoja apie 80 doleriu, o sudeti raso kad akrilas ir vilna (tik procentu nenurodo). LIGVITA, mano nuomone jusu uzsiprasyta kaina tikrai normali, kiek cia darbelio reikia idet i tas pynes. o tokios poniutes tegu pacios ismoksta megzt, arba tegu perka orginala, nori mat sutaupyt biggrin.gif
Atsakyti