Įkraunama...
Įkraunama...

Nertų ir megztų drabužių darbo įkainiai

QUOTE(uups @ 2010 08 20, 22:24)
ash tai nelabai suprantu kodel chia dejuojat kaip uzsienyj brangu ir kaip LT niekas ranku darbo nevertina g.gif ,- nu tai ir pardavinekit uzsienyj,- yra ebay, dawanda, artfire, etsy,- tiek kainas galit 'pasitikrint', tiek pardavinet savo darbus rolleyes.gif

Kai tik atgyja tema, taip uups vis išlenda visoms paaiškinti, kur joms eiti ir ką joms daryti. Kaip čia šį kartą nebuvo komentaro, kad tokių darbų už dyką neimtumėt? Lietuvoj už rankų darbą gausi, atsiprašau už išsireiškimą, šūdą ir nieką, čia ir asilui aišku. Todėl suprantamas ir iš to kylantis pasipiktinimas ir noras jį išreikšti.
Dėl tokio požiūriai lietuviai kaip avių banda ir eina, kur juos varo, ir tyli. Nes jei kas nors žodį pasako, tai dar kiti aplink užtildo. Todėl ir sėdim dabar ir be pensijų, ir be vaikų auginimo pašalpų. Nepatinka įstatymai - važiuok į užsienį, nepatinka motinų diskriminacija - negimdyk vaikų, o kad prisigimdei - atiduok į vaikų namus. Kas tik nepatinka - slėpkis po lapais ir tik neduokdie nieko nesakyk, kad kieno nors jautri siela nesusitraumuotų.
Atsakyti
Truputį tema į šoną, bet noriu paprieštarauti Panelei Prym. Nieks be pašalpų ar pensijų neliko. Na, sumažino 10 proc. baisios tragedijos nėra, kad tik padėtų Lietuvai iš krizės išlipt. Abi mano močiutės irgi sumažintom pensijom tą patį sako. Jokios motinų diskriminacijos irgi nematau. O labiausiai rėkia tos, kurių pašalpos didžiausios. Ir dar klausimas, kam tuos vaikus gimdote, tik tam, kad pašalpą gautumėte g.gif Geriau reiktų pagalvot, ką aš pats galiu valstybei duoti, o ne kaip daugiau iš jos išmelžti
Išsiliejau, einu megzti
Atsakyti
QUOTE(naiste777 @ 2010 09 03, 16:38)
Truputį tema į šoną, bet noriu paprieštarauti Panelei Prym. Nieks be pašalpų ar pensijų neliko. Na, sumažino 10 proc. baisios tragedijos nėra, kad tik padėtų Lietuvai iš krizės išlipt. Abi mano močiutės irgi sumažintom pensijom tą patį sako. Jokios motinų diskriminacijos irgi nematau. O labiausiai rėkia tos, kurių pašalpos didžiausios. Ir dar klausimas, kam tuos vaikus gimdote, tik tam, kad pašalpą gautumėte  g.gif Geriau reiktų pagalvot, ką aš pats galiu valstybei duoti, o ne kaip daugiau iš jos išmelžti
Išsiliejau, einu megzti

Jums nėra, o kas nuo-iki gyvena - yra. Aš jokios pašalpos negaunu, galite būti rami, valstybė dėl manęs nesubankrutuos. O štai dėl valdžios iššvaistytų milijonų - gali. Bet kalba ne apie tai, o apie šitą konkretų reiškinį - vos tik kas nors ką nors pasako, tuoj atsiras kas nors, kas nutildys, nes jiems asmeniškai dėl to problemų nekyla, vadinasi, visi kiti nuleidę galvas irgi turi tylėti.
Beje, mano močiutė irgi nesiskundžia - nebegali, nes dėl taupymo programų negavusi invalido vežimėlio bandydama eiti griuvo ir prasiskėlė galvą, o tokiame amžiuje pasekmės to liūdnos.
Atsakyti
mergaitės nepykit bet ši tema ne tokiom kalboms o kalboms apie mezgimo ir nėrimo įkainius tad gal prateskim pagal tema pokalbius? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(panelė Prym @ 2010 09 03, 16:22)
Kai tik atgyja tema, taip uups vis išlenda visoms paaiškinti, kur joms eiti ir ką joms daryti. Kaip čia šį kartą nebuvo komentaro, kad tokių darbų už dyką neimtumėt? Lietuvoj už rankų darbą gausi, atsiprašau už išsireiškimą, šūdą ir nieką, čia ir asilui aišku. Todėl suprantamas ir iš to kylantis pasipiktinimas ir noras jį išreikšti.
Dėl tokio požiūriai lietuviai kaip avių banda ir eina, kur juos varo, ir tyli. Nes jei kas nors žodį pasako, tai dar kiti aplink užtildo. Todėl ir sėdim dabar ir be pensijų, ir be vaikų auginimo pašalpų. Nepatinka įstatymai - važiuok į užsienį, nepatinka motinų diskriminacija - negimdyk vaikų, o kad prisigimdei - atiduok į vaikų namus. Kas tik nepatinka - slėpkis po lapais ir tik neduokdie nieko nesakyk, kad kieno nors jautri siela nesusitraumuotų.

taigi ir varau uzhsieniuose pardavinet, jeezz doh.gif kad ivertintos ir pagerbtos butumet tongue.gif nafig megzt LT uzh ' šūdą ir nieką ', jei galima geriau ???
kazho ash chia nesuprantu mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(savitre @ 2010 09 03, 17:14)
mergaitės nepykit bet ši tema ne tokiom kalboms  o kalboms apie mezgimo ir nėrimo įkainius tad gal prateskim pagal tema pokalbius? 4u.gif

Iškilmingai pasižadu pioneer.gif
O buvo taip. Viena tokia pažįstama paklausė, ar galėčiau nunerti dukrai suknelę krikštynoms. Nors taip tingėjau apsiimti, pavasaris, gerai orai, bet galvoju, kaip pažįstamai, pasirašiau už 200 Lt už ilgos pūstos suknytės nėrimą. Nors reikėjo greitai greitai, ji staiga prapuolė, o paskui sugalvojo, kad pati ners ir dar taip išvartė, kad supratau, jog tikėjosi, kad nersiu už dyką. Aišku, man išėjo į gera, nes ir taip nenorėjau apsiimti, tik keista, kad žmonės renkasi rankų darbą ne dėl originalumo, o dėl to, kad sutaupyti.
Ai, dar atsiminiau istoriją apie rankdarbių vertinimą užsienyje. Kažkada seniai seniai, kai buvau mokinukė, susirašinėjau su panašaus amžiaus itale (popieriniais laiškais, internetas tada dar buvo diiiiidelė naujovė). Ji man per kalėdas atsiuntė labai gražų grojantį atviruką, pas mus tokių nebuvo, tai mano mama pasiūlė jai nusiųsti mano močiutės megztą nedidukę servetėlę. Ko pasekoje pas mane atkeliavo didžiulė dėžė dovanų, prikrauta belen ko (nebeatsimenu ko, bet iš tarybinių laikų ką tik išlipusioj Lietuvoj tokių dalykų nebuvo). Mes iš pradžių labai pasimetėm, kodėl čia taip įvyko, kol kažkas iš pažįstamų išaiškino, kad ten rankdarbiai yra baisiai brangūs, todėl ir gavau dar vieną, atitinkamos vertės dovaną lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(uups @ 2010 09 03, 17:32)
taigi ir varau uzhsieniuose pardavinet, jeezz  doh.gif kad ivertintos ir pagerbtos butumet tongue.gif  nafig megzt LT uzh ' šūdą ir nieką ', jei galima geriau ???
kazho ash chia nesuprantu mastau.gif

O jei gyvenimas blogas, kam gyvent, jei gali nusišaut? mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo panelė Prym: 03 rugsėjo 2010 - 18:00
QUOTE(panelė Prym @ 2010 09 03, 19:02)

o aš savo sūnui krikštynoms norėjau kažko gražaus (ir nebrangiai kad ir kaip ten be būtų blush2.gif ) ir ypatingo ko niekas dar nebūtų užsidėjęs (todėl nuomos variantas atkrito) tai nusprendžiau kad nunersiu sūnui krikštynoms kostiumėlį pati nusipirkau siūlus (kainavo nedaug nėriau iš begonijos daug nereikėjo) nunėriau kelnes kėpurę ir liemenę susėgama priekyje viena sagute kad būti ir i skraistę panašu. gavosi gražu pačiai net labai patiko. praėjus kažkiek laiko paskaičiavau kad sutaupiau šioje vietoje gamindama pati o ne pirkdama masinės gamybos kostiumėlį plius buvo ir bus vienintelis krikštytas tais rūbeliais po kažkiek laiko pamatė tuos rūbelius viena pažystama ir sako "iš kur tu taip moki su pinigais tvarkytis kad gali sau leisti vienetinius rūbus" o kadangi jai neatskleiudžiau kad tai mano darbas tai po to pasklido gandas kad mes turim nelegalų versliuką lotuliukas.gif ir pinigais aptekę esam lotuliukas.gif va kaip lietuvoj ranku darbas vertinamas. vertina tas kas supranta ir kam tai patinka drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Rzivilele @ 2010 08 20, 10:30)
reikia tik savo klientų sulaukti - jei ne šiandien ar ryt, tai gal kitą mėnesį jis tikrai pasirodys... ax.gif


Jei ne šiemet - kitamet, jei ne kitamet - kitame gyvenime... O iki toli irgi valgyt norisi g.gif
Papildyta:
QUOTE(savitre @ 2010 09 03, 19:40)
o kadangi jai neatskleiudžiau kad tai mano darbas tai po to ...


O gal be reikalo neatskleidėt? Gal būtumėt turėjus gerą klijentę, kuri vertina tokius darbus?
Atsakyti
QUOTE(perfekta @ 2010 08 21, 09:38)
Tai zinoma kad niekad taip nebus bet kalbu apie elementaru, minimalu umokesti uz zmogaus darba, 4 lt uz sugaista visos dienos laika yra nesamone, issijuokimas, pasityciojimas ir t.t. doh.gif


drinks_cheers.gif 150 proc.
pats nusmurgėliausias statybininkas per dieną gauna minimum 50lt.
Kodėl? Todėl, kad betoną maišyti ne kiekvienas ryžtasi ir moka. O va megzti - moka visos (visos taip mano). Mūsų amžiuj per pamokas išmokindavo bent elementariai. Bet nieko - auga karta, kuri nemokės. Su naujomis švietimo programomis, kai vaikams laisvė rinktis - reta sveiko proto mergelė netingės tiek krapštinėtis. Va ir priaugs klienčių karta mirksiukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pašnekutė @ 2010 09 24, 13:51)
drinks_cheers.gif  150 proc.
pats nusmurgėliausias statybininkas per dieną gauna minimum 50lt.
Kodėl? Todėl, kad betoną maišyti ne kiekvienas ryžtasi ir moka. O va megzti - moka visos (visos taip mano). Mūsų amžiuj per pamokas išmokindavo bent elementariai. Bet nieko - auga karta, kuri nemokės. Su naujomis švietimo programomis, kai vaikams laisvė rinktis - reta sveiko proto mergelė netingės tiek krapštinėtis. Va ir priaugs klienčių karta  mirksiukas.gif  lotuliukas.gif

geras požiūris į statybininkus unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(pašnekutė @ 2010 09 24, 14:51)
drinks_cheers.gif  150 proc.
pats nusmurgėliausias statybininkas per dieną gauna minimum 50lt.
Kodėl? Todėl, kad betoną maišyti ne kiekvienas ryžtasi ir moka. O va megzti - moka visos (visos taip mano). Mūsų amžiuj per pamokas išmokindavo bent elementariai. Bet nieko - auga karta, kuri nemokės. Su naujomis švietimo programomis, kai vaikams laisvė rinktis - reta sveiko proto mergelė netingės tiek krapštinėtis. Va ir priaugs klienčių karta  mirksiukas.gif  lotuliukas.gif


O vat ta auganti karta, matydama kaip mama kažką narplioja irgi reikalauja, kad pamokytum ir žiūrėk visai neblogai jiems gaunasi ir noro turi ir vėl karta, kurios laukiam tolsta doh.gif
Atsakyti
QUOTE(panelė Prym @ 2010 09 03, 19:02)
O jei gyvenimas blogas, kam gyvent, jei gali nusišaut? mirksiukas.gif


Taip ir padarė ne vienas lietuvis, deja.
O geriau būtų kas nors jam už darbą padoriai sumokėjęs - gal darbūtų gyvenęs...

Bet gi ne to aš į šią temą atbėgau doh.gif Tik kad jau skaičiau viską, tai ir pakomentuot nagai panižo ax.gif

Turiu problemėlę, kuri vadinasi sijonuko kaina. Šiaip pagal užsakymus nemezgu, bet laaabai jau prašė pažįstama... Taigi, būkit tokios geros, patarkit, kiek galėčiau paprašyt vien už darbą (siūlai klientės). Sijonukas 25 cm ilgio, 50cm aplink liemenį. Megzta va kaip čia pas rasa32, tik ne suknelė, o sijonukas.
http://www.supermama...?...30897&st=12

Nesinori žmogaus pritrenkt, bet nesinori ir nusipigint. Bent jau orientacijai patarkit. Už sumegztus metrus man sakė, bet gi neardysiu aš dabar ten pamatuot doh.gif O jei pagal valandas? Na, kiek imat už darbo valandą? Vidutiniškai. Būčiau laaaaabai dėkinga patarusioms 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti