Įkraunama...
Įkraunama...

Nertų ir megztų drabužių darbo įkainiai

labutis mergaites ir as jungiuosi man sirdziai artima skyreli ir kartais paskainesiu cia pas jus...ka galiu pasakyti apie vokiecius tai jie tikrai verina ranku darbo daiktus...kazkada siusdavo ir manuosius...gaila uzsiriso...mazokai mokejo...db neseniai gavau uzsakyma nunerti marskinelius...moteriske sunui uzsake...uzsiprasiau 50lt uz darba, siulus klientes pacios perka..bet kai atnese to sunelio ismatavimus doh.gif doh.gif pasigailejau kad tiek mazai uzsiprasiau nes tie marskinelei man prisidejus iki keliu kaip suknele doh.gif o ir darbo ojojoj...bet jau negrazu keisti kaina...istikruju lb noreciau rasti savo nisa ir as kazkur ir kazkam kazka nerti...laiko turiu nes darbas pas mane toks kad as laiko tokiems dalykams turiu n...bet tik nzn kaip man ta nisa rasti... ax.gif
Atsakyti
na niekaip kitaip tik ieskoti smile.gif Nes tikrai niekas neateis ir neatnes klientu sarasiuko....
Jei klientei patiks, ji rekomenduos savo draugems, kolegems (bent jau mano klientes taip daro). Dar pries pora metu visa ziema ilsejausi, o jau pernai nepajutau skirtumao ar vasara - krikstynu bumas, ar ziema...
Atsakyti
Dauguma zmoniu vertina ranku darba, isskirtinius sugebejimus. Dauguma giria , liaupsina. Tik va labai nedaug kas vertina tai pinigine israiska biggrin.gif

Dar apie tapacia kliente lotuliukas.gif poniute itale, kai kaina nusiderejo sake:
"saunuole tu man patinki, as tave savo draugem rekomenduosiu"

O as mintys galvoju: aciu nereikia rekomenduotumet kad pusvelciui dirbu. matyt teks pirmine kaina pakelt kad paskui deretis. lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mamytė uogytė: 20 rugpjūčio 2010 - 21:03
ash tai nelabai suprantu kodel chia dejuojat kaip uzsienyj brangu ir kaip LT niekas ranku darbo nevertina g.gif ,- nu tai ir pardavinekit uzsienyj,- yra ebay, dawanda, artfire, etsy,- tiek kainas galit 'pasitikrint', tiek pardavinet savo darbus rolleyes.gif
Atsakyti
Mes ne dejuojam, mes konstatuojam fakta lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(taram-param @ 2010 08 20, 22:27)
Mes ne dejuojam, mes konstatuojam fakta lotuliukas.gif


man tai taip neatrodo g.gif etsy, pvz, kepureles vaikams prasideda nuo 1$ blink.gif mase ju parduodama po 3-8$ blink.gif
Atsakyti
Oi mamytes radau idomu straipsniuka.
Va sioks toks vertimas:

"Kodėl asmuo turetu pirkti rankų darbo gaminius?" Galima sakyti, taip yra todėl, kad rankų darbo gaminiai yra:

- Unikalūs ir / arba individualiūs

- Puikiai atlikti, ir / arba aukštos kokybės

- Aukšto lygio inovacijų
(Inovacija - tai funkcinė, iš esmės pažangi naujovė, orientuota į seno pakeitimą nauju


Inovacija - reiškia kompleksinį kūrimą, vystymą, visuotinį paplitimą ir efektyvų naujovių naudojimą įvairios žmonių veiklos sferose

Inovacija - tai antrepreneriškos vadybos instrumentas, kurio pagalba pokyčiai yra panaudojami kaip galimybė sukurti naujus verslus, produktus ir paslaugas, gauti didesnį pelną
)

- Teisinga darbo praktika

- Tradiciniu įgūdžiu panaudojamas

Tačiau nesutinku, kad tai yra pakankamai gera priežastis. Pasivaiksciokite po parduotuves ir rasite produktus, kurie atitinka visus šiuos kriterijus.

Manau, kad pagrindinis motyvas, kad žmonės perka rankų darbo prekes yra istorija. Tačiau būkite atsargūs, nes galite rasti išskirtinių butiku istorija taip pat. Galite eiti apsipirkti su draugais ir kalbėtis apie tai, kaip elegantiškai daiktai yra išdėstyti, kas ant pakuotės yra pavaizduota, kaip jūs nusprendėte dėl jūsų pirkinio ... tai yra istorija taip pat. Tačiau koia "vertė" slypi už istorijos? Stai kur aš jaučiu kad rankų darbo gaminiai laimi . "

Nu nevisa verciau blush2.gif ir tai su google verteju. Atleiskit uz netikslumus blush2.gif

Man pasirode idomus kriterijai rankdarbio vertinimo. Pagaljuos galetu kiekviena nusistatyti savo rankdarbio kaina. kad galetum prasyt auksciausios kainos rankdarbis turi atitikti visus 5 reikalavimus.

Man dar biski truksta, reikia dar pasistengti smile.gif

Atsakyti
PAGRINDINIS REIKALAVIMAS VISDELTO KOKYBE.NES TAI,KAIP TURI ATRODYTI,PASIRENKA UZSAKOVAS,O MUMS SVARBU ATLIKTI KUO TIKSLIAU IR KOKYBISKIAU IS KOKYBISKU MEDZIAGU

visi kiti kriterijai svarbus dalyvaujant parodose,mugese ir tt
Atsakyti
QUOTE(taram-param @ 2010 08 20, 11:52)
Nu bet niekad nebus taip, kad visos mezgėjos uždirbs milijonus. Kažkuri gal prasimuš, užsitarnaus vardą, o tada jau ir savo kainas nusistatys. Bet iš mūsų visų tokių bus vienetai, kaip ir bet kurioj kitoj srity (o ypač kas susiję su menu, grožiu, kūryba ir pan.). Kol kas rinka diktuoja kainas mums, o kai išplauksi ir būsi šiek tiek aukščiau visos kitos vidutinių mezgėjų masės, tada galėsi savo taisykles nustatinėti. Manau kaip ir viskam reikia laiko, kruopštumo, daug darbo ir jėgų atiduoti, o ypač reikia labai labai didelio noro...
O vat visų mūsų vidutinių mezgėjų darbo įkainiai ir yra vidutiniai, nei dideli nei maži, kad vidutinis Lietuvos gyventojas galėtų tuos mūsų darbelius įpirkti. Gal mums pačioms neatrodo sąžininga, nes pačios žinom kiek darbo įdėta ir laiko, bet tai ir yra mūsų pačių pasirinkimas. Kažkuri pabandys ir mes šitą reikalą, nes neatsiperka, o kita skaudančiais pirštų sąnarias varys kiekvieną dieną, nes tas jai teikia malonumą  4u.gif

Tai zinoma kad niekad taip nebus bet kalbu apie elementaru, minimalu umokesti uz zmogaus darba, 4 lt uz sugaista visos dienos laika yra nesamone, issijuokimas, pasityciojimas ir t.t. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2010 08 20, 23:24)
ash tai nelabai suprantu kodel chia dejuojat kaip LT niekas ranku darbo nevertina g.gif



QUOTE(uups @ 2010 08 20, 23:59)
etsy, pvz, kepureles vaikams prasideda nuo 1$  blink.gif mase ju parduodama po 3-8$  blink.gif


Vat ir visas atsakymas. Viskas če normaliai toj Lietuvoj. 4 lt už kojines- normali rinkos kaina. Reikia tik nustot dejuot ir pradėt dirbt lotuliukas.gif
Iš kitos pusės gal ir teisingai sako uups - niekas gi neverčia rankdarbiais užsiiminėt. Galima ir geriau apmokamo darbo paieškoti, kad ir tos pačios valytojos 4u.gif
Atsakyti
noriu paklausti kiek kainuoja šalio numezgimas (siūlai buvo mano - tai yra klientės). užsisakiau pas moterėlę, kuri nepasako kainos, nes nemezganti pagal užsakymus ir nežinanti įkainių. Šalio ilgis 10 sprindžių. nenoriu nuskriausti mezgėjos, nes darbo įdėta daug.
Atsakyti
QUOTE(lauraz5 @ 2010 08 20, 21:23)
labutis mergaites ir as jungiuosi man sirdziai artima skyreli ir kartais paskainesiu cia pas jus...ka galiu pasakyti apie vokiecius tai jie tikrai verina ranku darbo daiktus...kazkada siusdavo ir manuosius...gaila uzsiriso...mazokai mokejo...db neseniai gavau uzsakyma nunerti marskinelius...moteriske sunui uzsake...uzsiprasiau 50lt uz darba, siulus klientes pacios perka..bet kai atnese to sunelio ismatavimus doh.gif  doh.gif pasigailejau kad tiek mazai uzsiprasiau nes tie marskinelei man prisidejus iki keliu kaip suknele doh.gif o ir darbo ojojoj...bet jau negrazu keisti kaina...istikruju lb noreciau rasti savo nisa ir as kazkur ir kazkam kazka nerti...laiko turiu nes darbas pas mane toks kad as laiko tokiems dalykams turiu n...bet tik nzn kaip man ta nisa rasti... ax.gif

Drąsiai pasakykite realią kainą dar nepradėjus megzti 4u.gif

Buvo man ne vienas atvejis, kai nemačius modelio, pasakiau apytikslią kainą, bet gavus modelio pavyzdį ir išmatavimus , mačiau , kad kaina tokio darbo - kitokia 4u.gif .
Paaiškinau, kas kiek kainuoja, kad žmogui būtu suprantama. Ir jokių problemų nekilo smile.gif
Nematau tame jokios gėdos, man tai normalu: ne savo malonumui mezgu kitiems ir ne gera darbą žmogui darydama : siuo metu rankdarbiai - mano pragyvenimo šaltinis , todėl mano rankų drabas turi savo kainą ir vertę.... 4u.gif
Kam per brangu - tegu mezgasi patys 4u.gif , Kas norės rankdarbio - tikrai pas ką nors užsisakys 4u.gif
Merginos - daugiau pasitikejimo savimi mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(uups @ 2010 08 21, 00:24)
ash tai nelabai suprantu kodel chia dejuojat kaip uzsienyj brangu ir kaip LT niekas ranku darbo nevertina g.gif ,- nu tai ir pardavinekit uzsienyj,- yra ebay, dawanda, artfire, etsy,- tiek kainas galit 'pasitikrint', tiek pardavinet savo darbus rolleyes.gif

Atsiprašau, nenoriu įžeist nieko savo žinute, bet pasakymas :" kodel chia dejuojat ', man labai labai patiko thumbup.gif
drinks_cheers.gif
Nemegzkit, už kapeikas, juk jega niekas neverčia megzti,... nenuvertinkit savo darbo : juk niekas iš rankų neiplėš to jūsų rankdarbio, ... Beje, kas verčia sakyti pusę realios kainos, kai pasamonej norisi rėžti į akis kiek ištikrųju tas darbas kainuoja ?...
Gal geriau visai nemegzti, nei megzti pusdykiai /dykai? rolleyes.gif
Nuolat žvalgausi po užsienio rankdarbių pardavimo tinklapius: ten kainos realios...vis pažiūriu ar už tokias sumas kas nors ką nors perka - taip perka ! smile.gif
Atsakyti