Įkraunama...
Įkraunama...

Nertų ir megztų drabužių darbo įkainiai

QUOTE(~saulyte~ @ 2010 08 19, 22:33)
Idomu butu ir daugiau "uzsienieciu" mamyciu isklausyti nuomone apie ranku darba uz Lietuvos ribu.Gal cia tik mitas sukurtas, kad ten....toli toli....uzsienyje ranku darbas vertinamas ir musu galetu laukti aukso kasyklos... Gal ten panasi situacija kaip ir pas mus... Skaitant mamytes uogytes pasisakyma kyla mintys, kad gal vis del to nera ten tokio rojaus kaip mes svajojame. O gal uztektu rasti tinkama klienta pas mus Lietuvoje?... cia tik garsiai mastau...  doh.gif


na as turiu siokia tokia patirti apie mezgima Prancuzijoj, kazkada teko truputi pagyventi, darbo neturejau, tai viena pazistama moteriske pamate, kad viena siulu parduotuve iesko mezgejos, tai nuvykau, pakalbejau, parodziau savo mezginuku ir sutikau megzti tos parduotuves klientems, zodziu jos perka is tos parduotuves siulus ir katalogus, issirenka modelius, o man belieka megzt, pagal aprasyma, tai imdavau normaliam moteriskam megztiniui 50 euru, manau nedaug, bet man savom islaidom pakakdavo, nes uz gyvena busta moketi nereikejo, tai galiu pasakyti klientu tikrai netrukdavo, po to dar ir su kita parduotuve bendradarbiavau tai budavo, kad nespedavau jau, bandziau pakelt kaina tai viena kliente aisku sumokejo ta karta, nes kaina is anksto zinojo, o kita karta sako na jei butu pigiau tai butu daugiau uzsakymu, tai vel nusileidau iki 50 euru, ir taip dziaugiaus, kad turiu savu pinigeliu svecioj sali
siaip, ranku darba tai jie vertina, tik aisku ir ten ne visi gali sau leist drabuziams kiek nori, na laikui begant atsirastu gal ir turtingesniu klientu kurie su mielu noru moketu pasakyta kaina, tai pragyvent is mezgimo sunkoka jau reiktu buti geru dizaineriu ir turet tam tikru klientu rata, nebent dar turet kazkokia parduotuve, tada jau kas kita, arba cia gyvent ir turet klientu uzsieny, kad kokie pazistami prirodytu, buvo mintis ir man kazkaip su uzsieniu bendradarbiaut, bet reiktu kazkaip tu klientu susirast, tai stengiuos dovanot giminems ir artimiesiems gyvenantiems uzsieny savo gaminius, galvoju gal kas uzmatys, susigundys, gyva reklama geriausia, tik pas mane tu giminiu uzsieny nera labai daug

Papildyta:
QUOTE(gekoniuke @ 2010 11 28, 00:07)
Labai norėčiau apsilankyt Jūsų parduotuvytej wub.gif  linkiu neapleist šios svajonės, nes yra nemažai merginų nemokančių padoriai virbalų rankose laikyt, o išskirtinio rūbelio ojoj kaip reikia, ir žinoma pačios rankų darbo. 4u.gif


o mano svajone isleist savo kataloga su aprasymais, modeliais ax.gif ....
Papildyta:
QUOTE(super voverė @ 2010 11 24, 02:24)
Dalį svajonės galėtumėt įgyvendinti, užsukusi čia http://mezgimozona.l.../mezgimo-klubas - susitiktumėt su kitomis mezgančiomis damomis ir merginomis smile.gif


mielai apsilankyciau tokiame klube, bet mano miestely tokio nera verysad.gif , tik kai i parduotuves uzsuku tai su pardavejom pabendraujam, pasidalinam naujienom, rastais ir tiek
Atsakyti
jau kelintą kartą matau "Lietuvos ryte" skelbimą, kad ieško mezgėjų ir nėrėjų. telefono nr. akivaizdžiai nelietuviškas. pasidarė smalsu, ką gi ten siūlo. bet nesu profesionali mezgėja, tai ir nerašau. gal kuri ką daugiau žinote? smalsu man labai pasidarė tongue.gif
Atsakyti
Sveikos, bendradarbė paprašė, kad nunerčiau tokią apykaklę. Kaip manot, kiek galėtų toks darbas būti vertas? Iš kokių siūlų geriausiai nert?
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Inetux @ 2011 01 23, 20:45)

man toks komplektukas uztruktu kokias 5-6 valandas nunerti. tai va 6-5 valandu darbas + siulai = kaina. ( man iseina apie 70-80 euru, tai lietuvoj 70-80 lt)
Atsakyti
QUOTE(Mamytė uogytė @ 2011 01 23, 22:15)
QUOTE(Inetux @ 2011 01 23, 20:45)

man toks komplektukas uztruktu kokias 5-6 valandas nunerti. tai va 6-5 valandu darbas + siulai = kaina. ( man iseina apie 70-80 euru, tai lietuvoj 70-80 lt)

Labai ačiū 4u.gif O kaži kokius siūlus geriausia būtų naudot?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Inetux: 23 sausio 2011 - 22:18
QUOTE(Inetux @ 2011 01 23, 22:17)

mezginiui vertes prideda ne tik geras atlikimas bet ir geri kokybiski siulai. siulau rinktis na minimum pusvilne, aisku geriausiai vilnoni, gerai sukta, truputi blizgu siula. Neimk baby merino vilneles, ji gerokai tysta, nu bent jau man. g.gif
Atsakyti
Mezgėjėlės, pažįstama paprašė nunert vasarinę suknytę ir kepurytę 3 metukų mergytei - neįsivaizduoju, kiek galėtų kainuoti darbas (be siūlų). IKepurytę per 1-2 dienas nunerčiau, o suknytę gal kokias 5 dienas užtrukčiau. Rankdarbiams vis mažiau laiko lieka... ki šiol mezgiau ir nėriau tik savo dukrytėms, bet smagu, kad dar ir kažkam kitam patiko mano darbeliai. Pasidalinkit savo patirtimi. AČIŪ
Atsakyti
Bitutės darbštuolės, kilo čia man toks keistas klausimas apie kainų politiką: gavau vienos parduotuvės siūlymą "ką nors" pas juos pardavinėt. Ir kad kainos "ne astronominės" būtų. Jų kainodara tokia:
galutinė kaina = ("kiek noriu gauti aš" + PVM) + (50% antkainis nuo ankstesnės sumos)

Paaiškinkit jūs man durnai, kaip su tokiu galutinės kainos skaičiavimu gali būt "ne astronominė" kaina net ir apie smulkmenas kalbant?

Mano paskaičiavimais, už darbą + medžiagas net ir labai smulkmenos jau bent apie 20-30 Lt gaunasi. Čia jei skaičiuosim, kad "paprasta smulkmena" pagaminama per ~2-3 val. Galutinė kaina tokiu atveju jau artėja link 50 Lt...

Ir jau šiaip įdomu -- čia visos paduotuvės kainas panašiai skaičiuoja? Pasidalinkit patirtim, kas susidūrėt. Tiesiog bendram išsilavinimui pakelt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Amanita @ 2011 06 24, 11:44)


Ir jau šiaip įdomu -- čia visos paduotuvės kainas panašiai skaičiuoja? Pasidalinkit patirtim, kas susidūrėt. Tiesiog bendram išsilavinimui pakelt smile.gif


Įtariu panašiai visur. Pas mus, Varėnoje, kygyne buvo tautodailinkų kampelis, tai rankdarbiai po beveik metus kabodavo, nes su 30 proc. anktkainiu irgi kainos gražios gaudavosi. Kažkur Vilniuje yra komisas, kuris užsideda tik 5proc. antkainį. Va čia suprantu, kad verslininkas užsidirba iš parduotų daiktų kiekio ir nebando užsidirbti visam mėnesiui pardavęs vieną prekę rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Greta77 @ 2011 04 14, 07:05)
Mezgėjėlės, pažįstama paprašė  nunert vasarinę suknytę ir kepurytę 3 metukų mergytei - neįsivaizduoju, kiek galėtų kainuoti darbas (be siūlų). IKepurytę per 1-2 dienas nunerčiau, o suknytę gal kokias 5 dienas užtrukčiau. Rankdarbiams vis mažiau laiko lieka... ki šiol mezgiau ir nėriau tik savo dukrytėms, bet smagu, kad dar ir kažkam kitam patiko mano darbeliai. Pasidalinkit savo patirtimi. AČIŪ



Va tame ir esme kad ne visos vienodu greiciu neria man kepuryte 2-3 valandas nunerti uztruktu, o suknyte nu kokias dvi dienas labai norint ir per diena nunerciau. Tiesiog paskaicuok uz kiek tau apsimoketu nerti. Ir dar, draugei nuolaidos nedaryk, jau kelis kartus pasimokiau mirksiukas.gif


Amanita, gerai tu skaicuoji. Kazkaip zmones neisivaizduoja kad nuo galutines kainos lieka tik ketvirtadalis. as gyvenu uzsieni ir savo rankdarbius parduodu vienoje parduotuveje. tai skaicuojam taip: 100e- gamonio kaina,(cia jau su pvm)
parduotuve ima 30 % tai gamini pardavus lieka 70e. Atimam siulu kaina 20e ir lieka jau 50e( tai mano pelnas). sita visa deklaravus reikia sumoketi mokescius50% ir lieka 25e ( mano atlyginimas). tai reikia labai gerai galva pasukti ka numegzti kad greitai nusimegztu ir prabangiai atrodytu ir siulu geru per koki ispardavima rasti kad visas sis reikalas apsimoketu.

o kai pati parduodu skaicuoju taip : siulai + darbas ir padauginu is 2

Tai vat taip mirksiukas.gif
Atsakyti
Man tai nei trupučio nekeista, kad parduotuvės užsideda didelius antkainius, nes kai pasižiūri, kokias astronomines sumas plešia prekybcentriai iš parduotuvių savininkų už patalpų nuomą ir komunalines paslaugas, kiek dar jos susimoka atskirai už reklamą, dar juk reikia ir pardavėjoms algas mokėti, na, ir manau, kad niekas nenori už ačiū dirbti, tai ir susidaro tas antkainis 30% ir daugiau, priklausomai nuo pačios parduotuvės (kokiame mieste, kokioje strategiškai patrauklioje vietoje ji yra, kiek žmonių į parduotuvę užeina ir t.t.).
Atsakyti
amber piece-o kokiam mieste kioskelis?
labai panašią parduotuvytę mačiau jonavoj....su ypatingu šarmu...
Atsakyti