Įkraunama...
Įkraunama...

Nertų ir megztų drabužių darbo įkainiai

QUOTE(Lliucija6 @ 2010 11 23, 22:28)
Tukstantis aciu,kad siek tiek praskleidet sia paslapti,nes tikrai nedaug kas patirtim pasidalija,as mezgeja nekokia,esu siuveja ,bet pro siulu pardes ramiai nepraeinu,tai gal kadanors.dar karta aciu 4u.gif  4u.gif  4u.gif

na taip,patirtim nelabai kas nori dalintis lotuliukas.gif bet as kazkaip cia paatviravau g.gif biggrin.gif matyt labai jau norejosi parodyti kad svajones is tiesu pildosi svajokim merginos mirksiukas.gif bet atsargiai,o tai kai pries 4 metus palangoje atostogaudama sunui sakiau,paskui kaune akropolyje mugeje su ilgesingu pavydu apzvelgusi rankdarbius(mezginius ir.t.t)ir jais prekiaujancias moteris garsiai sesei pasakiau kad noreciau kada nors is to pragyventi tai tikrai nemaniau kad tai pavirs realybe biggrin.gif ir kad siandien teks kazko griebtis kad isgyventum.taigi aciu ,,poniai krizei,, ir etatu mazinimui darbe smile.gif

mileta4,kai jau arbateles gerti bus kur tai butinai prasom mirksiukas.gif .o siulu teksrenos dar neturiu,bet ir man jie patiko.

p.s.kaip nebutu juokinga ,bet mano specialybe taip pat siuvimas ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amber_piece: 23 lapkričio 2010 - 21:20
Dalį svajonės galėtumėt įgyvendinti, užsukusi čia http://mezgimozona.l.../mezgimo-klubas - susitiktumėt su kitomis mezgančiomis damomis ir merginomis smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo super voverė: 24 lapkričio 2010 - 00:24
QUOTE(Agnesyte @ 2010 09 24, 19:44)
Sveikutės mezgėjėlės,
praverčiau bėgute seną temą ir šią, tačiau niekur neradau parašytų įkainių už nėrimą ar mezgimą.  schmoll.gif
Tai kiek imate už darbą? Nes valandinis darbo užmokestis netinka (čia mano nuomone), visų mezgimo tempas nėra vienodas.


Mano kainos skaičiavimo būdas: smile.gif
Fiksuoju laiką ir be jokių blaškymusi mezgu mažiausiai 2 eiles, kad žinočiau, kiek tiksliai laiko sugaištu (mezgu pakankamai greitai). O po to paskaičiuoju mezginio eilių skaičių ir dauginu iš sugaišto grynai mezgimui laiko. Kadangi rankovės yra siauresnes nei priekis/nugara, tai įvertinu maždaug taip 2 eilės priekio=4 eilės rankovių (priklausomai nuo pločio). Dar pridedu 1-2 valandas apdailai. Už valandą imu valandinį MA
Gaunasi normali kaina. Jei bus sudėtingesnis raštas ar ploni siūlai, bus sugaišta daugiau laiko, automatiškai kaina bus didesnė.
Pavyzdžiui ilgos liemenės/tunikos su kimono rankovytėmis pynių raštu (ilgis 180 eilių) numezgimo kaina ~115 lt. Nemanau, kad tai yra daug. (skaičiuojant 10 ct už sumegztą metrą kaina gaunasi maždaug tokia pati +- 10 lt)

Nes kai vakar VCUP 1 aukšto siūlų parduotuvėje pamačiau darbų kainininką, tai... doh.gif Kažin, ar kas nors užsisako...
Atsakyti
Pasiskaičiau apie siūlų kioskelį, net saldu pasidarė : dėkui žinučių autorei už nuoširdumą 4u.gif , tas įkvepia svajoti ir tomis svajonėmis tikėti 4u.gif mirksiukas.gif

Merginos mezgėjėlės,

Ar gaunate laiškų - pasiūlymų dalyvauti mugėse?...man vis ką nors į paštą atsiunčia... g.gif ...Nors vietą siūlo nemokamą, bet turbūt tokiai prekybai specialaus leidimo reikia ? g.gif ...Gal kuri turit tokios patirties : t.y prekiaujate įv. mugėse ?...Būtų įdomu, jei kuri nors pasidalintų šia patirtimi wub.gif

Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Na kai kam pavyksta nemaza suma ikainoti savo darbus (taip kad nenusiminkim): bug2hug

Ju kainas galima paziureti www.daiktaivaikams.lt

Man labai grazus sie darbeliai, skoningi. Kas labiausiai krenta i akis kai pasidairai po rankdarbiu, ty mezgimo nerimo tema yra tai, kad daug darbeliu yra kruopsciai atliktu, bet be skonio. Zinoma, del jo nesigincijama, bet... Paziuri, atrodo butu grazi kepuryte ar suknele, bet kam tos nertos geles ant visu kampu, visur ir visada? smile.gif
Atsakyti
Sveiki, gal galit pasakyti savo nuomonę apie šį darbelį, jo vertę rolleyes.gif smile.gif
http://picasaweb.goo...feat=directlink
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agnesyte: 27 lapkričio 2010 - 21:14
QUOTE(naiste777 @ 2010 11 15, 14:34)
Čia mes truputį į šoną nuo temos nusukom, bet gal nieks neduos per galvą. Ir mano panašios svajonės. Turėti nedidelę siūlų krautuvytę, ten ir savo darbais prekiauti. O vakarais dar rinktųsi norinčios kartu megzti, papliuprti, arbatos pagerti... Skaičiau knygą "Penktadienio vakaro mezgimo klubas", autorės nepamenu, tai ten taip viskas, kaip aš norėčiau, ech

Labai norėčiau apsilankyt Jūsų parduotuvytej wub.gif linkiu neapleist šios svajonės, nes yra nemažai merginų nemokančių padoriai virbalų rankose laikyt, o išskirtinio rūbelio ojoj kaip reikia, ir žinoma pačios rankų darbo. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(savitre @ 2010 11 15, 11:43)
o aš truputį kitaip svajoju... mano idėja yra prekiauti ne vien mano darbais o kelių mezgėjų/ nėrėjų darbeliais vienoj parduotuvėlėj, kad būtų kažkas panašaus i mugę ar koki komisą  blush2.gif  norėtusi įėjus i parduotuvėlę gražios ramios muzikos paklausyti, pamatyti kaip "gimsta" prekės (pardavėja mezga) o šalia eskizų ir idėjų ant sienos tarpelio prikabinta, žodžiu turiu rožinę svajonę kaip viskas gali gražiai atrodyti ir kaip pati ten norėčiau dirbti tada kas dien i darbą kaip į šventę eičiau wub.gif


Ir aš taip svajoju, kad parduotuvė truputi į pasakų šalį būtu panaši (net vietą nusižiūrėjau doh.gif ). Visokie įdomus siuviniai, nėriniai. gal net baldai ir pan. rankų darbo. Tada tikrai į darbą kaip į šventę. Nebūtinai didelė apyvarta, svarbiausia, kad tai ką nusipirktu parduotuvėje būtų ypatinga, su cinkeliu, kad trauktu į ją nors pasižvalgyti wub.gif
Oi kaip gera nors pasvajoti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulyte DD: 29 lapkričio 2010 - 14:41
QUOTE(Saulyte DD @ 2010 11 29, 16:40)
Ir aš taip svajoju, kad parduotuvė truputi į pasakų šalį būtu panaši (net vietą nusižiūrėjau doh.gif ). Visokie įdomus siuviniai, nėriniai. gal net baldai ir pan. rankų darbo. Tada tikrai į darbą kaip į šventę. Nebūtinai didelė apyvarta, svarbiausia, kad tai ką nusipirktu parduotuvėje būtų ypatinga, su cinkeliu, kad trauktu į ją nors pasižvalgyti wub.gif
Oi kaip gera nors pasvajoti  smile.gif

na,svajokit smile.gif isipildyti turi svajones...juolab kad ir vieta jau nuziureta mirksiukas.gif o apyvartos tai reikia -mokesciams susimoketi, prekems uzsipirkti,pagaliau ir kad gyventi butu is ko smile.gif ...
p.s.pastebejau toki dalykeli,kad dirbdama ,,valdiska,,darbeli negaledavau sulaukti savaitgalio doh.gif o dabar nepamenu kada iseigine turejau...vis reikia ir reikia padirbeti biggrin.gif ir svarbiausiai tai kad savaitgaliais taip i darba norisi lotuliukas.gif mat moterys sestd./sekmad. siulu eina pirkti i turgu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Amber_piece @ 2010 11 29, 16:43)
na,svajokit smile.gif isipildyti turi svajones...juolab kad ir vieta jau nuziureta mirksiukas.gif o apyvartos tai reikia -mokesciams susimoketi, prekems uzsipirkti,pagaliau ir kad gyventi butu is ko smile.gif ...
p.s.pastebejau toki dalykeli,kad dirbdama ,,valdiska,,darbeli negaledavau sulaukti savaitgalio doh.gif o dabar nepamenu kada iseigine turejau...vis reikia ir reikia padirbeti biggrin.gif ir svarbiausiai tai kad savaitgaliais taip i darba norisi lotuliukas.gif mat moterys sestd./sekmad. siulu eina pirkti i turgu ax.gif

nu kaip čia pasakius, valdiško darbo duris uždarai 5 ir eini namo o savo verslui turi atiduoti visą savo laiką, bet aš mielai pasikeisčiau. dirbti sau o ne kžk malonumas ir jokio nurodomojo balso thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Agnesyte @ 2010 11 27, 22:13)
Sveiki, gal galit pasakyti savo nuomonę apie šį darbelį, jo vertę  rolleyes.gif  smile.gif
http://picasaweb.goo...feat=directlink

toks daiktelis manau nepigus
Atsakyti
Sveikos darbštuolės. Labai reikia jūsų pagalbos. Numezgiau megztuką, bet nežinau kiek prašyti. Gal kas patarsit?Megztukas
Atsakyti
Labukas visoms kruopštuolėms smile.gif Jungiuosi prie Jūsų, kadangi esu viena iš tų kuri negali praeiti pro siūlu skyriu, nenueiti į muge ar sedėti prie TV be virbalų/vašelio rankose ax.gif Aš ir neriu ir mezgu..
Kadangi turiu darbo, tai rankdarbiai yra mano papildoma veikla, todėl savo darba labai vertinu ir nenusileidžiu iki kritinės ribos, kai reikia dirbti už dyka..
Perskaičiau Jūsų temute ir pastebėjau, kad kitos pasakote kainas net nepamačiusios ko žmogus nori. Noriu pasidalinti, kaip aš darau.
Jei klientas parašo noriu to ir to, aš visada prašau kad atsiųstu nuotrauka su apytiksliu modeliuku (juk internetas pilnas foto), jei neturi nusiunčiu pati kaip maždaug įsivaizduoju kliento apibūdinta daikta, tada išsiaiškinu iš kokių siuliukų nori, kokia spalva ir pan. Tik pamačiusi modeli, išsiaiškinusi matmenis ir žinodama siūlu kaina pasakau darbo kaina. Jei klientas kai numezgi nenori mokėti visos sumos kuri buvo sutarta ir pradeda derėtis, jis papuola pas mane į juodųjų sąraša o daikta perka arba už sutarta kaina, arba išvis neparduodu.. Tokiems darbeliams manau visada atsiras klientas anksčiau ar veliau. Esu šiek tiek griežtoka ištikrųjų smile.gif Jei jau per mažai paprašai, tai pačios klaida ir nėra ant ko pykti..
Jei užsisako darbelių už nemenka suma, visada paprašau avanso, kad bent jau medžiagos atsipirktu, jei apsigalvotu ir nepirktu..
Manau jei mes visos būtume nenuolaidžios, klientai pradėtu vertinti mūsų darbus.. O dabar yra moterų kurios vertina savo darba, o kitos darbelius pardavinėja, kad tik parduotu. doh.gif Taip ir nukrenta mūsų vertinimai.. Nors kurie žmonės supranta, kiek kruopštumo ir darbo reikia įdėti kad padaryti vienoki ar kitoki dirbini, jis niekada nesiderės, o tokiems malonu ir parduoti..
Tai šiek tiek apie save prisistatymui friends.gif
Atsakyti