Įkraunama...
Įkraunama...

Dievas jūsų gyvenime

QUOTE(MamaLupa @ 2006 10 01, 03:10)
Prapuolene, kaip laikaisi?O va as meldziausi ir vis galvojau - pasirodys... ir pasirodei... 4u.gif  tongue.gif  lotuliukas.gif uzsuk i svecius... bigsmile.gif


Būtinai smile.gif
Truputį buvau kompą pradėjus ignoruot, reikėjo su savimi pabūt ax.gif
Malonu, kad prisimenat wub.gif
Atsakyti
biggrin.gif mano gyvenime Dievas realus asmuo, dalyvaujantis mano kasdieniniame gyvenime thumbup.gif
Atsakyti
Baznycia, kunigais, biblija ir ju sukurtu Dievu netikiu. Turiu tikejima viduje, bet jis toli nuo baznytinio Dievo. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Zitlali @ 2006 10 23, 09:42)
Baznycia, kunigais, biblija ir ju sukurtu Dievu netikiu. Turiu tikejima viduje, bet jis toli nuo baznytinio Dievo. smile.gif

O koks tas tikėjimas viduje? Papasakok. ax.gif
Atsakyti
Negaliu cia pasakoti smile.gif Nesupyk smile.gif Yra zinojimas kuris kartais ir apsunkina. Gaila, kad nesu aklai tikinti tuo kas primetama ir lengviausiai paduodama ant lekstutes smile.gif Baznycia - didziausia sekta is tu,kurios nera tiap isplitusios ir kurios yra naujos. Tikejimas i baznytini Dieva yra ir kulturos primetamas dalykas, juk musulmonai taip pat stipriai tiki i savo Dieva, indai taip pat.. kiekvieno teise rinktis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Zitlali @ 2006 10 24, 23:13)
Negaliu cia pasakoti smile.gif Nesupyk smile.gif Yra zinojimas kuris kartais ir apsunkina. Gaila, kad nesu aklai tikinti tuo kas primetama ir lengviausiai paduodama ant lekstutes smile.gif Baznycia - didziausia sekta is tu,kurios nera tiap isplitusios ir kurios yra naujos. Tikejimas i baznytini Dieva yra ir kulturos primetamas dalykas, juk musulmonai taip pat stipriai tiki i savo Dieva, indai taip pat.. kiekvieno teise rinktis smile.gif

Na nei aš pyksiu, nei ką biggrin.gif , tik darosi akivaizdu, jog klaidingai vartoji pačią sąvoką "sekta". Pagal apibrėžimą, tai bendruomenė, žmonių grupė ar pan., ATSKILUSI paprastai nuo vyraujančios bažnyčios. Tad nuo ko yra atskilusi Bažnyčia kaip tokia apskritai? Jei vienintelis kriterijus, pagal ką sprendi, ar bendruomenė yra sekta, tėra "man tai nepatinka", vargu ar įmanoma rasti bendrą kalbą. verysad.gif

O kas dėl savo asmeninio tikėjimo, tai pagirtina, bet pravartu ir apsidairyti, ar tikrai neišradinėji dviračio. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _Smalsutė_: 26 spalio 2006 - 10:31
Pasisakysiu ir aš biggrin.gif
Ar tikiu Dievu? Tikiu TIKĖJIMU, žmonių viltimi kad gyventi tikint yra lengviau, nes pats tikėjimas, kartais vertas Stebuklo, juk sako svarbiausia tikėk kad viskas bus gerai ir taip bus, o pačio Dievo kaip esybės neįsivaizduoju, schmoll.gif
Aš tikiu geriu, žmonių gerumu, kad gėris visada nugali, tikiu viltimi ir meile. wub.gif
Nors gal tai yra Dievas?
Bet nesuprantu žmonių kurie vaikšto kiekvieną dieną ar savaitę į bažnyčią? Aš ten retas Svečias blush2.gif Tikiu kad tikėjimas gyvena mumyse ir kažkokios sienos jo į tave daugiaus neįkrės rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Zitlali @ 2006 10 23, 08:42)
Baznycia, kunigais, biblija ir ju sukurtu Dievu netikiu. Turiu tikejima viduje, bet jis toli nuo baznytinio Dievo. smile.gif


Kas yra bažnytinis Dievas? Bažnyčia yra tikinčiųjų bendruomenė. Kunigai tik pagalbininkai ar patarėjai. Biblija yra Dievo žodis. Taigi Bažnyčia gyvena Dievo žodžiu. Išeina, kad ne Bažnyčia sukūrė Dievą g.gif Žiūrint iš kitos pusės, tikintieji, kurie sudaro Bažnyčia, taip pat yra visuomenės dalis. Tu, su savo tikėjimu viduje, taip pat esi visuomenės dalis ir kad ir kartą metuose nueidama į Bažnyčią, nusineši savo tikėjimą, vadinasi ir tu prisidedi prie dievo sukūrimo tongue.gif

Kitas klausimas ax.gif blush2.gif Jei tiki ne Dievu, o "kažkuo kas yra aukščiau", kaip reikia melstis? Į ką kreiptis? Paprastai, kai aš bendrauju su Jonu, sakau, "ei, Jonai" ar pan., Kai meldžiuosi, kreipiuosi į konkretų Dievą, o jei tikite "kažkuo", tai į ką kreipiatės?
Papildyta:
QUOTE(asteriksas @ 2006 10 26, 12:03)
Bet nesuprantu žmonių kurie vaikšto kiekvieną dieną ar savaitę į bažnyčią? Aš ten retas Svečias blush2.gif  Tikiu kad tikėjimas gyvena mumyse ir kažkokios sienos jo į tave daugiaus neįkrės rolleyes.gif


Į Bažnyčią tikintysis paprastai eina, ne tam kad kažkas jam įkrėstų tikėjimo, jis jau ir taip tiki. Einama, kaip į pasimatymą su mylimuoju, draugu. Juk kai myli kokį nors žmogų nori su juo praleisti kažkiek laiko, pabendrauti, tai vat ir į Bažnyčia einama susitikti su Dievu, susijungti su Juo per Šv. Sakramentą (kitur to padaryt neįmanoma). Taip pat susitikti ir pabendrauti su kitais tikinčiaisiais, melstis kartu.
Atsakyti
[Į Bažnyčią tikintysis paprastai eina, ne tam kad kažkas jam įkrėstų tikėjimo, jis jau ir taip tiki. Einama, kaip į pasimatymą su mylimuoju, draugu. Juk kai myli kokį nors žmogų nori su juo praleisti kažkiek laiko, pabendrauti, tai vat ir į Bažnyčia einama susitikti su Dievu, susijungti su Juo per Šv. Sakramentą (kitur to padaryt neįmanoma). Taip pat susitikti ir pabendrauti su kitais tikinčiaisiais, melstis kartu.
[/quote]


Aš truputį kitaip mąstau, man atrodo tikėjimas turi gyventi mumyse cool.gif O kai tikintieji eina kiekviena diena į mišias ir išpažinties, tai kokių galima pridaryti nuodemių kiekviena dieną? Mano požiūris šiuo atveju daug laisvesnis svarbiausia pripažinti nuodėmes, nes išsakydamas jas kažkam į ausį - jas pripažysti, todėl svarbiausia atleisti sau pačiam rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(asteriksas @ 2006 10 27, 08:05)
Aš truputį kitaip mąstau, man atrodo tikėjimas turi gyventi mumyse cool.gif  O kai tikintieji eina kiekviena diena į mišias ir išpažinties, tai kokių galima pridaryti nuodemių kiekviena dieną? Mano požiūris šiuo atveju daug laisvesnis svarbiausia pripažinti nuodėmes, nes išsakydamas jas kažkam į ausį - jas pripažysti, todėl svarbiausia atleisti sau pačiam rolleyes.gif


Kas be ko kad tikėjimas turi gyventi tikinčiajame, kitaip ir į Bažnyčią kiekvieną sekmadienį (ką jau kalbėt apie kiekvieną dieną) neitų. O išpažinties (ar šiaip į mišias) vargu ar kas nors kiekvieną dieną eina g.gif O Šv. Sakramentas tai yra Komunija - Kristaus kūnas, kurį priimi, o ne išpažintis. 4u.gif

Kas liečia išpažintį, tai jos svarbiausias aspektas (atliekant ją tinkamai) manau yra tai, kad išgirsti iš kito žmogaus, kad Tau atleista. Ne tik pats sau tai kažkur tyliai bandai atleisti, bet išgirsti iš pašalinio. Tai labiau psichologinis dalykas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zmogiux: 27 spalio 2006 - 09:02
QUOTE(Zmogiux @ 2006 10 27, 09:04)

Kas liečia išpažintį, tai jos svarbiausias aspektas (atliekant ją tinkamai) manau yra tai, kad išgirsti iš kito žmogaus, kad Tau atleista. Ne tik pats sau tai kažkur tyliai bandai atleisti, bet išgirsti iš pašalinio. Tai labiau psichologinis dalykas.


Atleista tai atleista, bet pasekmės lieka ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2006 10 27, 10:22)
Atleista tai atleista, bet pasekmės lieka  ax.gif


Pasekmės prisidirbus visada lieka, nežiūrint į tai ar tu tiki ar ne mirksiukas.gif
Atsakyti