Įkraunama...
Įkraunama...

Dievas jūsų gyvenime

QUOTE(Palaiminta @ 2006 01 16, 14:45)
Tikiu ne kazkoki abstraktu Dieva, kurio neimanoma pazinti, ko Jis nori, ko nekencia, koks Jis yra, bet krikscioniskaji Dieva trijuose asmenyse - Teva, Sunu ir Sv. Dvasia. Jis Savo asmenybe mums atskleide Biblijoj. Per Savo Zodi Jis moko, kaip man gyventti, kokius sprendimus daryti, kaip melstis, kad mano maldosnebutu vejams, bet butu isklausytos.

Aš tikiu taip pat cool.gif
Atsakyti
Mexico tu tiki ezoterika, nes jauciu iskaitei, kad daug asmenu valdo visata.
As tai ateistas, absoliutus Dievo netikejimas, bet del nepripazinimo, tai nezinau,gal kai kuriems jis suteikia vilti. Bet as negaliu juo tiket.
Atsakyti
QUOTE(Nightingale @ 2006 01 24, 11:27)
Aš tikiu taip pat  cool.gif

ir as thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Telepatas @ 2006 01 24, 12:25)
Mexico tu tiki ezoterika, nes jauciu iskaitei, kad daug asmenu valdo visata.
As tai ateistas, absoliutus Dievo netikejimas, bet del nepripazinimo, tai nezinau,gal kai kuriems jis suteikia vilti. Bet as negaliu juo tiket.


Telepatas, jauciu per skubejima ne taip suformulavau. As tikrai nemanau,kad daug asmenu valdo visata. Taip pasakiau,tam kad pabrezciau savo minti,jog netikiu krikscioniu dievu,kuris vaizduojamas kaip vienas visa valdantis, galintis asmuo. Esu labiau linkusi manyti,jog visata ir yra visata (zodziu sviestas sviestuotas,bet gal suprasit). Egzistuoja kaip vienis, kuris turi tam tikra pusiausvyra, bet joks dedule su barzdele jos nevaldo. doh.gif Man nepriimtina nei sen. graiku,nei krikscioniu religija. Jei jau esu prasoma ivardinti savo tikejima ar ji kam priskirti paminiu budizma, nes jo paziuros man priimtiniausios.Bent jau kolkas,kol nesu susipazinusi su daugeliu tikejimu, kurie ,matyt, del gresmes krikscionybei neiskilo viesumon. Atleiskit, zinau,kad daugeliui nepatiks,bet krikscionybe man atrodo kaip didelis farsas - daug triuksmo del nieko. Koks gali but sventumas jei zmogus turi (t.y. turejo) pasirinkti - arba krikscioniu dievas arba tautos nuslavimas nuo zemes pavirsiaus.
O ir per daug ezoterika nesidomiu. Zinau tik tiek,kad yra taro kortos, dar visokie velniai,bet netikiu nei chakrom nei siaip kazkokiais astraliniais kunais blink.gif (kazkada vienas pazistamas minejo,kad jiems tikejimas neleidzia namuose laikyti gyvunu,nes ju ismatose knibzdete knibzda astraliniu kunu bigsmile.gif ) Man neidomu kam atsivere trecia akis,nes atsivere ne man ir manes tai neliecia doh.gif As gal pasistengsiu is pradziu susitvarkyti gyvenima cia, o jau poto galesiu pradet sukt galva kur noriu po mirties - i roju ar i kokia nirvana. Sako visi senatvej atsivercia i tikejima tai ziurekit gal ir tokia nedora mexica atsivers bigsmile.gif
Atsakyti
Aš pati pradėjau tikėti Dievu po sunkių išbandymų. Po mamos mirties buvau gilioj depresijoj ir niekas negalejo manęs paguosti. Tada sutikau tikinčių žmonių, kurie kalbėjo apie Dievo meilę. Tai guodė ir gydė mano širdį. Man be tikėjimo Dievu būtų beprasmiška gyventi. Neseniai palaidojau tėvelį. Meldžiau Dievo, kad jo išėjimas nebūtų sunkus ir kad man duotų suprasti, kad jis išėjo dangun. Jis tyliai užgeso, be kančių. Esu įsitikinusi, kad jis dabar su Dievu ir jam tikrai ten geriau. Geriau pradėti tikėti Dievu po kažkokių sunkumų gyvenime, negu visai juo netikėti. Bet kiekvienas turim laisvą valią, tad mums rinktis 4u.gif
Atsakyti
Dievas yra mano gyvenime Nr.1 Katalike as.
Mano tokia savybe, kad bandau visus reiskinius ir situacijas supaprastinti - lengviau virskinasi. Tai su Dievu bendrauju kaip su tevu.
Atsakyti
QUOTE(Alexandra.R. @ 2006 01 16, 22:43)
Deja, netikiu. Gal ir noreciau tiketi (juk visuomet lengviau gyventi tikint, jog kazkas mus globoja), bet esu isitikinusi, kad Dievas - zmonijos kūrinys. Liudna, bet saves negaliu priverst kitaip manyti.  As tikiu tik mokslu ir jo irodymais, o ne mistika.

Man viskas taip pat. Nežinau, jeigu retkarčiais bandydavau vat kažka išmąstyti, prie kiekvieno teiginio surasdavau istorinį (mokslinį) dalyką. Taip kad negaliu tikėti tuo, ko nematau ar nenoriu tikėti... g.gif Į bažnyčią nueinu retai porą kart į metus (nes ir laiko nelabai yra, ir šiaip nueinu tik per Kalėdas ir Velykas)...
Bet nesu ten kažkokia "nesveika" at ateistė... Tikrai ne, esu katalikė tik man kažkaip nesitiki i Dievą. smile.gif
Atsakyti
Labai tikiu. Jaučiu, kad mane jis saugo ir padeda, kai tikrai reikia. Tikrai ne vieną kartą esu tai pajutusi. Gaila tik, kad dažnai jį prisimenu prireikus pagalbos, o ne visada...
Atsakyti
QUOTE(justytiaa @ 2006 01 25, 17:54)
esu katalikė tik man kažkaip nesitiki i Dievąsmile.gif

Čia galima įtraukti į auksinių minčių fondą
Tokia ta Lietuvėlė su 90 proc katalikų...
lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
As esu grinu griniausia ateiste. Turiu labai savotishka pozhiury y religijas. Bet bent jau dabar neuzhvirsiu koshes su savo nuomone... Tikrai daug kam nepatiktu mano pasisakymas. Gal kada bus daugiau energijos ashtresniai diskusijai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(justytiaa @ 2006 01 25, 17:54)
Į bažnyčią nueinu retai porą kart į metus (nes ir laiko nelabai yra, ir šiaip nueinu tik per Kalėdas ir Velykas)...
Bet nesu ten kažkokia "nesveika" at ateistė... Tikrai ne, esu katalikė tik man kažkaip nesitiki i Dievą.  smile.gif


na gudriai čia skamba, katalikei nesitiki į Dievą. Įdomu tada, kuo tiki katalikai, gal į velnią? bigsmile.gif Dar įdomiau, kai katalikas neranda laiko nueiti į bažnyčią bigsmile.gif na čia jau vertybių ir prioritetų klausimas. matyt nelabai noro yra g.gif
Atsakyti
QUOTE(justytiaa @ 2006 01 25, 09:54)
Tikrai ne, esu katalikė tik man kažkaip nesitiki i Dievą.  smile.gif



blink.gif schmoll.gif g.gif wacko.gif umn.gif mega_shok.gif karsta.gif hihihi.gif

QUOTE(Nightingale @ 2006 01 27, 01:11)
Čia galima įtraukti į auksinių minčių fondą
Tokia ta Lietuvėlė su 90 proc katalikų...
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti