Įkraunama...
Įkraunama...

Dievas jūsų gyvenime

Oho, nu ir pamąstymai, aš ko gero tam dar nesubrendus............. g.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2007 10 02, 13:53)
Kai priklausiau "Tikėjimo žodžiui", kažkaip nepamenu, kad būtų toleruojamas savas mąstymas  g.gif  Tiesa, per daugelį metų jie pasikeitė- nebegaudo žmonių kapinėse ir nebeaiškina, kad už mirusiuosius nedera melstis...Ir gatvėse šlovinimų nebedaro...


kaip matau tu iš tiesų dar neatradai savęs verysad.gif Esi ieškojimuose, bet ieškai užsimerkusi... Neigi tai, kas taip akivaizdu... Jei jau buvai šioje sektoje, tai dar nereiškia, kad visur kitur irgi taip yra, kaip ten. Man labai gaila, kad jie tave pakreipė ne tuo keliu..
Atsakyti
QUOTE(Gegute Kukute @ 2007 10 02, 13:33)
Aš nepritariu, kad taip jau viskas ant lėkštutės padėta.Toli gražu.Reikia daug daugiau gyvenime pasistengti, nei rašoma tuos Šventuos raštuos, kuriuose man gryni paistalai.Nežinia kieno parašyti ir visi maniakiškai tiki tuo.Sorry...Mano nuomonė kai kam nepatiks.Bet čia forumas...

Cia tik tavo pavirsutiniska nuomone 4u.gif , ar zinai kas yra Šventas Raštas? Tai nepasaku knyga, kaip tu turbut megsti skaityti 4u.gif tai yra šventa knyga kuri turi paslepta reiksme ir nevisiems ja suprasti tongue.gif Gal tau ir nezinia kas ja parase smile.gif bet siaip visi zino tiek krikscionys, tiek vaikai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2007 10 02, 12:43)
Priklausymas bet kam žmogų įkiša į rėmus, nes jis tiki primestomis nuomonėmis, o ne pats mąsto

Vat šita Vaižgantės mintis man užstrigo. Taip, aš irgi taip manau. Kiekviena religija ar tikėjimas kalba apie tuos pačius dalykus tik skirtingai bando paaiškinti. Kai ką aiškina geriau, kai ką prasčiau. Reikia išsirinkti iš skirtingų religijų ir tikėjimų tai, kas geriausia. Kas lengviausiai pasiekia mūsų suvokimą.

QUOTE(tigra_111 @ 2007 10 02, 18:33)
Cia tik tavo pavirsutiniska nuomone 4u.gif , ar zinai kas yra Šventas Raštas? Tai nepasaku knyga, kaip tu turbut megsti skaityti  4u.gif tai yra šventa knyga kuri turi paslepta reiksme ir nevisiems ja suprasti tongue.gif Gal tau ir nezinia kas ja parase smile.gif bet siaip visi  zino tiek krikscionys, tiek vaikai biggrin.gif

Kai Vaižgantė bandė pasakų reikšmes aiškinti, buvo nušvilpta. Kuo šis atvejis kitoks?
Atsakyti
Kai Vaižgantė bandė pasakų reikšmes aiškinti, buvo nušvilpta. Kuo šis atvejis kitoks? (Meskuole)
Cia as kaip tik ne apie pasakas ir i jas nesigilinu wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Meškuolė @ 2007 10 02, 20:43)
Vat šita Vaižgantės mintis man užstrigo. Taip, aš irgi taip manau. Kiekviena religija ar tikėjimas kalba apie tuos pačius dalykus tik skirtingai bando paaiškinti. Kai ką aiškina geriau, kai ką prasčiau. Reikia išsirinkti iš skirtingų religijų ir tikėjimų tai, kas geriausia. Kas lengviausiai pasiekia mūsų suvokimą.Kai Vaižgantė bandė pasakų reikšmes aiškinti, buvo nušvilpta. Kuo šis atvejis kitoks?


Va cia ir yra tavo beda, tu nesigilini ir neieskai tiesos, tu plauki pavirsiumi ir ieskai to, kas tau priimtiniausia ir patogiausia. Bet ar susirinkusi trupinius nuo skirtingu stalu busi soti?
Atsakyti
QUOTE(sandle @ 2007 10 02, 22:12)
Va cia ir yra tavo beda, tu nesigilini ir neieskai tiesos, tu plauki pavirsiumi ir ieskai to, kas tau priimtiniausia ir patogiausia. Bet ar susirinkusi trupinius nuo skirtingu stalu busi soti?



Pritariu thumbup.gif
Taip atsiranda sektos, kai žmogus pasiima iš skirtingų religijų tik tai, kas jam patinka. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Princi @ 2007 10 02, 21:20)
Pritariu  thumbup.gif
Taip atsiranda sektos, kai žmogus pasiima iš skirtingų religijų tik tai, kas jam patinka.  verysad.gif


Ir aš su tavim kartu paliūdėsiu lotuliukas.gif
Koks skirtumas, kokiai sektai priklausai- juk vis vien mes visi esame VIENA...
Atsakyti
na ir kuo cia ne "gelezis ir ugnis" ir arsiausi cia-kaip pastebejau-uolus praktikuojantys katalikai smile.gif .Vaizgante,budama 15 galvu auksciau uz dauguma is cia esanciu(jus juk jos nepazistat),provokuoja jus ir linksminasi.Meluociau,jei sakyciau,kad man labai liudna smile.gif Keisciausia,kad tie kurie neleidzia viso savo laisvalaikio studijuodami NS ar ST,savo nuomone issako kukliai ir neisakmiai,o pasirinke"ta tikraji kelia"- kazkokie suzvereje...kazi nuo ko g.gif
Atsakyti
QUOTE(tigra_111 @ 2007 10 02, 20:05)
Cia as kaip tik ne apie pasakas ir i jas nesigilinu wink.gif

Kuo skiriasi NT ar ST nuo eilinės kitos pasakos? Tik tuo, kad daugiau žmonių ja tiki. Aš nemenkinu Biblijos, nesakau, kad tai niekalas, bet manau, kad ten daug pamokymų, lygiai taip pat, kaip jų daug ir tautosakoje. Kodėl krikščionių mitai turėtų būti geresni už baltų mitus?

QUOTE(sandle @ 2007 10 02, 21:12)
Va cia ir yra tavo beda, tu nesigilini ir neieskai tiesos, tu plauki pavirsiumi ir ieskai to, kas tau priimtiniausia ir patogiausia. Bet ar susirinkusi trupinius nuo skirtingu stalu busi soti?

Tai tavo nuomonė apie mano tiesos paieškas. Taip, aš plaukiu pasroviui, aš nesigilinu nė į vieną iš religijų ar tikėjimų, neskaitau jokių knygų ta tema. Yra žmonės, yra aplinka, yra grožinė literatūra, yra filmai, yra gyvenimas, kuris ir rodo, kas ir kaip. Aš noriu pajausti gyvenimą, o ne patikėti tuo, ką sako kiti.
Vakar bobutė, spanguolių rinkėja iš kažkokio draustinio per kelias minutes pasakė tiek prasmingų žodžių, kad reiktų kelis puslapius Biblijos perskaityti, kad tiek info gautum. Aplinką stebėti reikia. Ir nenureikšminti vienų dalykų išaukštinant kitus.

QUOTE(Princi @ 2007 10 02, 21:20)
Taip atsiranda sektos, kai žmogus pasiima iš skirtingų religijų tik tai, kas jam patinka.  verysad.gif

O kuo blogai sekta?
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti