Įkraunama...
Įkraunama...

Dievas jūsų gyvenime

smile.gif
As megstu sakyt, kad po mirties viskas bus aisku, kas iseis cempionais o kas pralaimetojais mirksiukas.gif
Kiekvienas renkames savo kelia, taip tai tiesa.
Kas liecia 2007 ir Kristu, tai noreciau papriestarauti. Kristus atejo ir isejo, bet jo pazadas liko, musu teise rinktis, tiketi ir laukti arba netiketi ir rinktis kita kelia.
Mano pasirinkimas laukti ir gyventi taip kaip Kristus prisake.
Atsakyti

As megstu sakyt, kad po mirties viskas bus aisku, kas iseis cempionais o kas pralaimetojais

Nebus nei čempionų, nei pralaimėjusių... Mėgsti viską į lentynas dėlioti...
Atsakyti
Bus. Nes krikscionybeje sis dalykas sudeliotas i lentynas ir tai yra pazadas tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(sandle @ 2007 10 02, 12:31)
Bus. Nes krikscionybeje sis dalykas sudeliotas i lentynas ir tai yra pazadas  tongue.gif


Tu tiesiog interpretuoji tą pažadą taip, kaip tau patogiau. Gal ir gerai, kai interpretacija suteikia saugumo jausmą g.gif
Kažkaip nesu girdėjus, kad Jėzų kas pažaduku būtų vadinęs g.gif Jo misija didesnė nei pažadų dalijimas...
Atsakyti
QUOTE(tigra_111 @ 2007 10 02, 13:59)
Chiromante, tu tikrai visko giliai neperprasi musu protines galios yra ribotos wink.gif Ar tikrai visi zmones tai daro ( skleidzia savo isitikinimus jega....t.t) Manau tai neliecia dabartines krikcionybes nori tiki nori ne. KATALIKYBEJE nera jokios prievartos yra tikejimo laisve.
VAIZGANTE is kur saule ir menulis atsirado?  g.gif




Aš nepritariu, kad taip jau viskas ant lėkštutės padėta.Toli gražu.Reikia daug daugiau gyvenime pasistengti, nei rašoma tuos Šventuos raštuos, kuriuose man gryni paistalai.Nežinia kieno parašyti ir visi maniakiškai tiki tuo.Sorry...Mano nuomonė kai kam nepatiks.Bet čia forumas...
Atsakyti
QUOTE(Gegute Kukute @ 2007 10 02, 12:33)
Aš nepritariu, kad taip jau viskas ant lėkštutės padėta.Toli gražu.Reikia daug daugiau gyvenime pasistengti, nei rašoma tuos Šventuos raštuos, kuriuose man gryni paistalai.Nežinia kieno parašyti ir visi maniakiškai tiki tuo.Sorry...Mano nuomonė kai kam nepatiks.Bet čia forumas...


Ar verta pasiimti naują nicą bijant, kad kas nors atpažins tave, jei savo numonę pasakysi?
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2007 10 02, 14:34)
Ar verta pasiimti naują nicą bijant, kad kas nors atpažins tave, jei savo numonę pasakysi?



nesupratau?
Atsakyti
Taip Jo misija buvo platesne, taciau Dievas yra palikes savo pazadu ir tai nera mano ar tavo interpretacija. Tai yra parasyta ir istirta. Tarkim bendruomene kuria as lankau man pritartu nes tai mes istyreme Raste. Tam pritartu dauguma krikscioniu konfesiju.
Atsakyti
QUOTE(sandle @ 2007 10 02, 12:40)
Taip Jo misija buvo platesne, taciau Dievas yra palikes savo pazadu ir tai nera mano ar tavo interpretacija. Tai yra parasyta ir istirta. Tarkim bendruomene kuria as lankau man pritartu nes tai mes istyreme Raste. Tam pritartu dauguma krikscioniu konfesiju.


Tai tu tik vienai sektai priklausai? Koks tu nelaimingas lotuliukas.gif Matyt, krikščionims fundamentalistams, kurie mėgsta suskaityti NT iki visiško sutrynimo. Priklausymas bet kam žmogų įkiša į rėmus, nes jis tiki primestomis nuomonėmis, o ne pats mąsto...Bet gerbiu tavo pasirinkimą...
Atsakyti
Gerai thumbup.gif
ne tik NT bet ir ST smile.gif
kas liecia nuomones, tai nesutikciau, mastome daug, keiciames ir einame i prieki thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(sandle @ 2007 10 02, 12:49)
Gerai  thumbup.gif
ne tik NT bet ir ST smile.gif
kas liecia nuomones, tai nesutikciau, mastome daug, keiciames ir einame i prieki  thumbup.gif


Kai priklausiau "Tikėjimo žodžiui", kažkaip nepamenu, kad būtų toleruojamas savas mąstymas g.gif Tiesa, per daugelį metų jie pasikeitė- nebegaudo žmonių kapinėse ir nebeaiškina, kad už mirusiuosius nedera melstis...Ir gatvėse šlovinimų nebedaro...
Atsakyti
zinai as pradejau savo kelia meiles zodyje, taciau tai buvo tik plaukimas pavirsiumi su masemis. Aisku jie dabar pasikeite, bet mes ne apie tai.
As visada stebejausi kaip tu buvusi tikejimo zodzio nare ar lankytoja nuejai i "pievas" (mano manymu), bet po to prisimines koki bagaza pats gavau donato baznycioje nebesistebiu. Gilaus ir konstruktyvaus gilinimosi ten niekada nebuvo, nebuvo ir zmoniu kurie galetu padeti eiti teisinga kryptim, zinanciu istorija ir t.t.
Viskas buvo paremta jausmais ir Dvasios vedimu. Taip toli nenujosi. Taciau atrades nauja bendruomene as atradau ir kitoki suvokima apie Dieva, toki kuris atgaivina kiekviena diena ir kuris atveria akis tiesai.
Atsakyti