Įkraunama...
Įkraunama...

Dievas jūsų gyvenime

QUOTE(Luknė @ 2007 09 27, 17:09)
Kas tau ką nors kišo? Ar mes užėjome į tavo namus, kalbinome gatvėje? Pats atsivertei temą "Dievas jūsų gyvenime".
Gaila, kad angliškai nesuprantu verysad.gif
O jie iš tų laikų, kurių neatsimename ir apie juos neparašyta, tai ir nežinome ar juos turėjo čia gyvenę protėviai, ar atnešė atkeliavusios indoeuropiečių gentys, nei kuriai genčiai jie priklausė... O jei neatsimename iš kur jie - tai jie "geresni".


Man kišo artimieji, nebūtina priimti visko asmeniškai. Pagonybė tikrai geresnė religija, mokiusi žmones gerbti gamtą.
p.s. per krikščionis musulmonai turi Jihadą smile.gif
"kiekvienas turi skirtingą būdą žvelgti į pasaulį"
"gyvenimas mūsų, gyvename savo būdu"
Atsakyti
QUOTE(KitoksPasaulis @ 2007 09 28, 00:48)
Man kišo artimieji, nebūtina priimti visko asmeniškai. Pagonybė tikrai geresnė religija, mokiusi žmones gerbti gamtą.
p.s. per krikščionis musulmonai turi Jihadą smile.gif
"kiekvienas turi skirtingą būdą žvelgti į pasaulį"
"gyvenimas mūsų, gyvename savo būdu"

Jei tau kišo artimieji, tai ne religija kalta, o artimieji. Kaip manai jei artimieji būtų buvę pagoniai, dabar krikščionybė tau neatrodytų ta geresnė religija, nors aišku sunku atsakyti, kas būtų jeigu būtų...

"kiekvienas turi skirtingą būdą žvelgti į pasaulį"
"gyvenimas mūsų, gyvename savo būdu" - visiškai pritariu tavo minčiai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(KitoksPasaulis @ 2007 09 27, 23:48)
Man kišo artimieji, nebūtina priimti visko asmeniškai. Pagonybė tikrai geresnė religija, mokiusi žmones gerbti gamtą.
p.s. per krikščionis musulmonai turi Jihadą smile.gif
"kiekvienas turi skirtingą būdą žvelgti į pasaulį"
"gyvenimas mūsų, gyvename savo būdu"



Na ka reiskia kiso? Sulauke 16 ar 18 ir pasakei stop, spresiu pati. Pagonybe ne tik moke gerbti gamta bet ir garbino, sudievino ja, taip pat bijojo mirksiukas.gif Krikscionybe igalina gerbti gamta ir visa kas gyva, kadangi tai Dievo kuriniai.

p.s. ne per krikscionis musulmonai turi "Jihada" , tai leme kitos priezastys, be to cia tik fundamentaliu musulmonu beda.
Atsakyti
QUOTE(Versija1 @ 2007 09 27, 16:07)
Laba diena, gerbiamos ponios ir panelės  4u.gif  (vyrai lyg čia neužklysta?)
gal mėnesį, trumpam ar ilgėliau, čia užeidama, bet perskaičiau visų mintis  doh.gif Tema iš forumo man buvo sudėtingiausia, gal atsakingiausia... jei leisite, retkarčiais, po truputį norėčiau sudalyvauti. Buvau iš kitų temų įsidėmėjus Vaižgantę  doh.gif Dabar susipažinau su jumis. Tiesiai pasakysiu, kad dvasinėse nuostatose daug bendrumo pajaučiau su Mirėja, Jojuin, Lingu lingu, Lukne, Una Li, Liita, kažkur pradingusiomis Palaiminta, A.Ieva, Žmogiux, Klim... Tai tiek pirmam prisistatymui. Šiame forume kitose temose domėjausi kūno problemomis, bet turėjau eiti prie subtilesnių (juo labiau, kad Bernardinuose lankausi kasdien)


Džiugu, kai yra kas tave supranta... thumbup.gif Bet pasidalink ir savo mintimis smile.gif smile.gif smile.gif
Atsakyti
Krikščionių dalis nuodėmių išvis tikrai juokingos yra. O religija kalta tuo, kad mano artimieji buvo jos jau paveikti. Tik vieno nesuprantu, kodėl taip bijoma mirti, jei po mirties pakliūsite į rojų? g.gif Ten gi amžinas geras gyvenimas laukia. Pačius krikščionis iš pradžių persekiojo, o vėliau patys tai darė, tikrai puiki religija, mokanti gerbti kitus bei jiems atleisti. Tik nedarykite žmonės nuodemių, arba stipriai gailėkitės dėl jų ir Dievas jums padės.
Na taip, krikščionys su savo kryžių žygiais tikrai neprisidėjo prie Jihado.
Sandle, pagonybėje buvo bijoma, kad jei nepagerbsi dievų (gamtos) tai bus prastas derlius ir žmonės neturės kuo maitintis (be to ką pavyks sumedžioti). Tiesa, aš jis, o ne ji.
Atsakyti
QUOTE(KitoksPasaulis @ 2007 09 28, 14:01)
Krikščionių dalis nuodėmių išvis tikrai juokingos yra. O religija kalta tuo, kad mano artimieji buvo jos jau paveikti. Tik vieno nesuprantu, kodėl taip bijoma mirti, jei po mirties pakliūsite į rojų?  g.gif Ten gi amžinas geras gyvenimas laukia. Pačius krikščionis iš pradžių persekiojo, o vėliau patys tai darė, tikrai puiki religija, mokanti gerbti kitus bei jiems atleisti. Tik nedarykite žmonės nuodemių, arba stipriai gailėkitės dėl jų ir Dievas jums padės.
Na taip, krikščionys su savo kryžių žygiais tikrai neprisidėjo prie Jihado.
Sandle, pagonybėje buvo bijoma, kad jei nepagerbsi dievų (gamtos) tai bus prastas derlius ir žmonės neturės kuo maitintis (be to ką pavyks sumedžioti). Tiesa, aš jis, o ne ji.


Hmmm, o kodėl Jūs manote, kad krikščionys bijo mirti? Asmeniškai aš visiškai nebijau... g.gif
Atsakyti
QUOTE(jojuin @ 2007 09 28, 15:33)
Hmmm, o kodėl Jūs manote, kad krikščionys bijo mirti? Asmeniškai aš visiškai nebijau...  g.gif


Tikrai puiku, kad tamsta to nebijo. Na aš kalbėjau čia dėl to jog žinau, kad to pažystami krikščionys bijo. Na nemanau, kad jie vieninteliai krikščionys, bijantys mirties... Išvis keisti tie žmonės, bijo tai kas yra neišvengiama ir tiesiog būtina.
Atsakyti
QUOTE(KitoksPasaulis @ 2007 09 28, 15:21)
Išvis keisti tie žmonės, bijo tai kas yra neišvengiama ir tiesiog būtina.

g.gif Esu girdėjusi, kad nieko nebijo tik kvailiai...Prašau nepriimti to asmeniškai, tik, man rodos, natūralu baimintis to, ko dar nesi patyręs, svarbu, kaip su ta baime tvarkaisi.
Atsakyti
QUOTE(Una Li @ 2007 09 28, 19:37)
g.gif Esu girdėjusi, kad nieko nebijo tik kvailiai...Prašau nepriimti to asmeniškai, tik, man rodos, natūralu baimintis to, ko dar nesi patyręs, svarbu, kaip su ta baime tvarkaisi.


Yra skirtumas tarp baiminimosi daryti vieną ar kitą ir tarp bijojimo mirti, nes tai yra neišvengiama. Kai patirsi mirtį, daugiau jau nieko nebebus.
Atsakyti
Yra ir daugiau neišvengiamų dalykų, kurių bijome. Nemanau, kad neišvengiamumas yra priežastis nebijoti.
Atsakyti
QUOTE(KitoksPasaulis @ 2007 09 28, 14:01)
Krikščionių dalis nuodėmių išvis tikrai juokingos yra. O religija kalta tuo, kad mano artimieji buvo jos jau paveikti. Tik vieno nesuprantu, kodėl taip bijoma mirti, jei po mirties pakliūsite į rojų?  g.gif Ten gi amžinas geras gyvenimas laukia. Pačius krikščionis iš pradžių persekiojo, o vėliau patys tai darė, tikrai puiki religija, mokanti gerbti kitus bei jiems atleisti. Tik nedarykite žmonės nuodemių, arba stipriai gailėkitės dėl jų ir Dievas jums padės.
Na taip, krikščionys su savo kryžių žygiais tikrai neprisidėjo prie Jihado.
Sandle, pagonybėje buvo bijoma, kad jei nepagerbsi dievų (gamtos) tai bus prastas derlius ir žmonės neturės kuo maitintis (be to ką pavyks sumedžioti). Tiesa, aš jis, o ne ji.



Na nezinau ar nuodeme gali buti juokinga, ji arba yra arba jos nera.
Religija kalta? g.gif Pagalvok dar karta.
Bijoma mirti todel kad siame pasaulyje turime artimu mylimu zmoniu, megstamu veiklu ir t.t. Galu gale turime daug tikejimo broliu i seseru, su kuriais skelbiame Dievo karalyste, tai siek tiek slopina dziaugsma to ka patirsime po mirties, kadangi tai yra dziaugsmas dabar. Tai naturalu ir zmogiska, taciau nereiskia kad bijome mirti.
Kas liecia persekiojimus tai tu nemaisyk ir nedaryk misraines. Ne krikscionys persekiojo kitatikius o kataliku baznycia, tai visiskai skirtingi dalykai. Ne katalikai krikscionys irgi buvo zudomi ir deginami.
O musulmonai atlieka dabar tai ka katalikai dare anksciau, badydami pirstu i istorija jie kuria nauja persekiojimo ir religijos nesimo jega istorija.
Kas liecia pagonybe tai as ir sakau, bijojo, nes medzius, zaiba, saule ir kita laike dievais, juos garbino ir jiems meldesi. doh.gif Beje ir iki siol atsiranda tokiu kurie mano kad medis - dievukas blink.gif
Atsakyti
QUOTE(sandle @ 2007 09 28, 21:43)
Na nezinau ar nuodeme gali buti juokinga, ji arba yra arba jos nera.
Religija kalta?  g.gif  Pagalvok dar karta.
Bijoma mirti todel kad siame pasaulyje turime artimu mylimu zmoniu, megstamu veiklu ir t.t. Galu gale turime daug tikejimo broliu i seseru, su kuriais skelbiame Dievo karalyste, tai siek tiek slopina dziaugsma to ka patirsime po mirties, kadangi tai yra dziaugsmas dabar. Tai naturalu ir zmogiska, taciau nereiskia kad bijome mirti.
Kas liecia persekiojimus tai tu nemaisyk ir nedaryk misraines. Ne krikscionys persekiojo kitatikius o kataliku baznycia, tai visiskai skirtingi dalykai. Ne katalikai krikscionys irgi buvo zudomi ir deginami.
O musulmonai atlieka dabar tai ka katalikai dare anksciau, badydami pirstu i istorija jie kuria nauja persekiojimo ir religijos nesimo jega istorija.
Kas liecia pagonybe tai as ir sakau, bijojo, nes medzius, zaiba, saule ir kita laike dievais, juos garbino ir jiems meldesi.  doh.gif  Beje ir iki siol atsiranda tokiu kurie mano kad medis - dievukas  blink.gif


Po mirties gi susitiksite Dievo karalystėje, ten gyvensite amžinai ir laimingai, čia ne džiaugtis reikia, nes šis gyvenimas jums tėra laikinas pasikankinimas, kuris lemia kur pakliūsite po mirties. Pagonys ne tai, kad medžiams (Dievams, nes medis tebuvo tam tikro dievo simbolis) meldėsi, juos garbino, o daugiau bendradarbiavo su jais, jei taip būtų galima išsireikšti. Dalindavosi su jais derliumi ir panašiai. Sakai katalikų bažnyčia tuos dalykus, bet tai gi ne pastatai medžiojo, o tie, kurie remia tą bažnyčią - katalikai, o pastarieji kaip žinia yra krikščionys.
Atsakyti