Įkraunama...
Įkraunama...

Dievas jūsų gyvenime

QUOTE(KitoksPasaulis @ 2007 09 27, 14:40)

p.s. tikite religija, kuri lietuviams buvo įskiepyta per prievartą.



o kaip Perkūnas, Patrimpas ar Pikuolis?
Atsakyti
Laba diena, gerbiamos ponios ir panelės 4u.gif (vyrai lyg čia neužklysta?)
gal mėnesį, trumpam ar ilgėliau, čia užeidama, bet perskaičiau visų mintis doh.gif Tema iš forumo man buvo sudėtingiausia, gal atsakingiausia... jei leisite, retkarčiais, po truputį norėčiau sudalyvauti. Buvau iš kitų temų įsidėmėjus Vaižgantę doh.gif Dabar susipažinau su jumis. Tiesiai pasakysiu, kad dvasinėse nuostatose daug bendrumo pajaučiau su Mirėja, Jojuin, Lingu lingu, Lukne, Una Li, Liita, kažkur pradingusiomis Palaiminta, A.Ieva, Žmogiux, Klim... Tai tiek pirmam prisistatymui. Šiame forume kitose temose domėjausi kūno problemomis, bet turėjau eiti prie subtilesnių (juo labiau, kad Bernardinuose lankausi kasdien)
Atsakyti
QUOTE(KitoksPasaulis @ 2007 09 27, 16:40)
Koks dar Antikristas...Visų pirma jei aš tikėčiau Antikristu, tai turėčiau tikėti ir Dievu. Man tai visiškai nusispjaut kuo jūs tikite, kiekvienam savo. Tik nekiškite kitiems viso šito, kas norės, tas ir atras savuosius dievus.
p.s. tikite religija, kuri lietuviams buvo įskiepyta per prievartą.

"Everybody has a different way to view the world" (Iron Maiden - Different world (štai ir nicko kilmė))
"Life is ours, we live it our way" (Metallica - Nothing else matters)

Kas tau ką nors kišo? Ar mes užėjome į tavo namus, kalbinome gatvėje? Pats atsivertei temą "Dievas jūsų gyvenime".
Gaila, kad angliškai nesuprantu verysad.gif

QUOTE(Meškuolė @ 2007 09 27, 16:46)
o kaip Perkūnas, Patrimpas ar Pikuolis?

O jie iš tų laikų, kurių neatsimename ir apie juos neparašyta, tai ir nežinome ar juos turėjo čia gyvenę protėviai, ar atnešė atkeliavusios indoeuropiečių gentys, nei kuriai genčiai jie priklausė... O jei neatsimename iš kur jie - tai jie "geresni".
Atsakyti
QUOTE(Luknė @ 2007 09 27, 15:09)
O jei neatsimename iš kur jie - tai jie "geresni".


Jie nei geresni, nei blogesni. Jie tokie pat.
Pagalvojau, juk visi mes turime savo Dievą. Netgi KitoksPasaulis.

Atsakyti
QUOTE(Meškuolė @ 2007 09 27, 16:14)
Pagalvojau, juk visi mes turime savo Dievą. Netgi KitoksPasaulis.



O gal Dievas turi mus? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sandle @ 2007 09 27, 15:18)
O gal Dievas turi mus?  mirksiukas.gif


Kuo tikėsi: vieni tiki, kad Dievas juos turi, kiti tiki, kad jie nepriklausomi. Bet šiaip tai mes turime, laikomės įsikibę.
Atsakyti
Na tada tai ne Dievas o stabukas mirksiukas.gif
As tikiu kad ne mes turime Dieva o Jis mus turi, ir mes esame visiskai priklausomi nuo Jo. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sandle @ 2007 09 27, 15:34)
Na tada tai ne Dievas o stabukas  mirksiukas.gif
As tikiu kad ne mes turime Dieva o Jis mus turi, ir mes esame visiskai priklausomi nuo Jo.  ax.gif


o jeigu tiki, kad tavo gyvenimas visiškai priklauso nuo tavęs paties? tai tu sau esi Dievas ar stabukas?
Atsakyti
tada pats sau seimininkas smile.gif
nezinau, nes as tikiu kad mano gyvenimas priklauso Dievui mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sandle @ 2007 09 27, 15:43)
tada pats sau seimininkas smile.gif
nezinau, nes as tikiu kad mano gyvenimas priklauso Dievui  mirksiukas.gif


gal aš neaiškiai išreiškiau savo mintį. mano supratimu, kiekvieno žmogaus Dievas yra tai, nuo ko, to žmogaus manymu, priklauso jo gyvenimas (likimas).
Atsakyti
QUOTE(Meškuolė @ 2007 09 27, 16:45)
gal aš neaiškiai išreiškiau savo mintį. mano supratimu, kiekvieno žmogaus Dievas yra tai, nuo ko, to žmogaus manymu, priklauso jo gyvenimas (likimas).


Likimu netikiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Versija1 @ 2007 09 27, 16:07)
Laba diena, gerbiamos ponios ir panelės  4u.gif  (vyrai lyg čia neužklysta?)
gal mėnesį, trumpam ar ilgėliau, čia užeidama, bet perskaičiau visų mintis  doh.gif Tema iš forumo man buvo sudėtingiausia, gal atsakingiausia... jei leisite, retkarčiais, po truputį norėčiau sudalyvauti. Buvau iš kitų temų įsidėmėjus Vaižgantę  doh.gif Dabar susipažinau su jumis. Tiesiai pasakysiu, kad dvasinėse nuostatose daug bendrumo pajaučiau su Mirėja, Jojuin, Lingu lingu, Lukne, Una Li, Liita, kažkur pradingusiomis Palaiminta, A.Ieva, Žmogiux, Klim... Tai tiek pirmam prisistatymui. Šiame forume kitose temose domėjausi kūno problemomis, bet turėjau eiti prie subtilesnių (juo labiau, kad Bernardinuose lankausi kasdien)

labas labas 4u.gif apsigavai, vienas vyras čia užklysta. mirksiukas.gif
Atsakyti