Įkraunama...
Įkraunama...

Dievas jūsų gyvenime

QUOTE(LinguLingu @ 2007 09 26, 12:16)
Nega, tai va dabar ir pati matai ka padaro tikejimas su zmogum - nei vandenyje skesta nei ugnyje dega... lotuliukas.gif amzinas...Kurejo atvaizdas

Aš tai matau ir suprantu mirksiukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2007 09 26, 15:12)
Sudeginkit vaižgantę ant laužo. Jai tai bus ne pirmas kartas  lotuliukas.gif



QUOTE(Nega @ 2007 09 26, 15:45)
Tik stebiuosi, kaip neatsibosta tavęs deginti  kas antroje temoje?  lotuliukas.gif
(jie gi nežino, kad tu- kaip tas feniksas)

paprieštaravimas nuomonei , pasirodo, deginimas ant laužo bigsmile.gif nes:

QUOTE(vaižgantė @ 2007 09 26, 15:50)
man pačiai nenusibosta kiaulėms perlus barstyti.

didybės manija apsėdus: KIAULĖMS, t.y. mums, skaitantiems, savo "išminties" perlus barsto bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Karusia @ 2007 09 26, 15:56)
paprieštaravimas nuomonei , pasirodo,  deginimas ant laužo  bigsmile.gif nes:
didybės manija apsėdus: KIAULĖMS, t.y. mums, skaitantiems, savo "išminties" perlus barsto  bigsmile.gif


Karusia, nu avataras tai toks fainas, bet kas su tamstos jumoro jausmu pasidare? Net gailoka taip kazkaip... schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Karusia @ 2007 09 26, 12:56)
paprieštaravimas nuomonei , pasirodo,  deginimas ant laužo  bigsmile.gif nes:
didybės manija apsėdus: KIAULĖMS, t.y. mums, skaitantiems, savo "išminties" perlus barsto  bigsmile.gif


Na, priklauso nuo to, kaip kas apie SAVE galvoja... 4u.gif Tą ir mato- kiaules, ar šiaip... ax.gif
Jei rimtai- tai tik mūsų pačių valia priimti ar nepriimti kito asmens žodžių. Ir pasirinkti kaip reaguoti- tik mūsų valia. Ir suprasti būtent taip, kaip mums patogu,. Juk Vaižgantė tik pavartojo liaudies išmintį. Vienas žmogus paskaitys ir net dėmesio neatkreips, į tai, ką ji kalba (šuo loja, karavanas eina) O kitas priims labai giliai asmeniškai, įsivaizduos, kad kalbama tik apie jį, ir tik su tikslu įžeisti, ir būtinai įsižeis, kaip čia jį lygina su kiaulėm... Nors kitam save su kiaule sulyginti tikrai nešaus į galvą. ax.gif
Ai, na kam tuščiai kalbėti- juk pilnatis prasidėjo, ir tai jaučiasi net forume lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Viktorijaaaaa @ 2007 09 26, 13:30)
na visada tikejau,dabar nezinau ar tikiu,nes kai atsitinka nelaimes ar atima  tau brangius zmones,mazylius,pagalvojau ar tikrai jis yra. tai ir nebezinau ar tiketi.

Ar tavo artimieji tau priklauso? Kaltini, kad Dievas atima ir manai, kad jo nėra?
Atsakyti
QUOTE(Viktorijaaaaa @ 2007 09 26, 11:30)
na visada tikejau,dabar nezinau ar tikiu,nes kai atsitinka nelaimes ar atima tau brangius zmones,mazylius,pagalvojau ar tikrai jis yra. tai ir nebezinau ar tiketi.


man tai taip pat labai keistai skamba, kad Dievas iš mūsų atima. O ką vaikai mūsų nuosavybė? Juk tai naujai atėjusi siela, su savo likimu.
Negi manot, kad Dievas, gali ką nors nužudyti, kad pakenktų mums? Tuomet iš vis visi pasaulio dėsniai apsiverstų, nes pagrindinis Dievo įsakymas yra nežudyk...

Manau, kad vienintelis dalykas kurį reikia suvokti, kad mirtis nėra vien nelaimė. Kad tik patys didžiausi egoistai gali galvoti, kad kažką turi ir kažkas tai iš mūsų atima. Kad mums nuo to bloga. Tuomet mes galvojame tik apie save, ach kaip mums blogai, mes netekome. Bet niekad net nesusimąstom, o kaip gi su tuo žmogumi? Gal būt vis gi jam net geriau Ten negu Čia. Gal būt jam tik to tereikėjo, ateiti ir išeiti?

Tik tie žmonės kurie rūpinasi daugiau kitais, o ne savimi atranda tikėjimą ir nustoja kaltinti likimą.
Mes Čia nieko neturime, vieni ateiname ir vieni išeiname... tik tiek...laikome suspaudę kumštį galvodami, kad jame kažkas yra, bet kai atgniaužiam, ten tuštuma...

Galiu pasakyti nuomonę, nes būtent ir esu iš tų "netekusių". ir jei iš tiesų būčiau galvojusi, kad vaikas mano nuosavybė ir jį iš manęs atėmė, tai gal tuomet iš tiesų ir tikėjimas gali sušlubuoti.... bet deja, deja...
Atsakyti
QUOTE(Narajana @ 2007 09 26, 20:10)
...laikome suspaudę kumštį galvodami, kad jame kažkas yra, bet kai atgniaužiam, ten tuštuma...




super
Atsakyti
Narajana, man labai patiko tavo atsakymas.
Deja, daugelis mamų galvoja, kad vaikai jų nuosavybė. Ir aš taip galvojau blush2.gif , kol kažkas man nepasakė to, ką atsakei Viktorijaaaaai tu. Ačiū.

O jei apie praradimus, tai man patiko vieno draugo mintis, kad su kokia meile Dievas siunčia mums vaikelį, su tokia pačia meile jį pas save ir pasiima.


Dievas mano gyvenime yra ČIA ir DABAR. Gal dėl to nepaisant visko esu laiminga smile.gif
Atsakyti
[quote=Narajana,2007 09 26, 20:10]
man tai taip pat labai keistai skamba, kad Dievas iš mūsų atima. O ką vaikai

Manau, kad vienintelis dalykas kurį reikia suvokti, kad mirtis nėra vien nelaimė. Kad tik patys didžiausi egoistai gali galvoti, kad kažką turi ir kažkas tai iš mūsų atima. Kad mums nuo to bloga. Tuomet mes galvojame tik apie save, ach kaip mums blogai, mes netekome. Bet niekad net nesusimąstom, o kaip gi su tuo žmogumi? Gal būt vis gi jam net geriau Ten negu Čia. Gal būt jam tik to tereikėjo, ateiti ir išeiti?

AČIŪ smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jojuin @ 2007 09 27, 08:02)
QUOTE(Narajana @ 2007 09 26, 20:10)

man tai taip pat labai keistai skamba, kad Dievas iš mūsų atima.

Gal būt vis gi jam net geriau Ten negu Čia. Gal būt jam tik to tereikėjo, ateiti ir išeiti?



AČIŪ smile.gif



Na o ka daryti tiems , kurie netiki persikunyjimu?
Juk neviltis ir apima, kai netikras tikejimas visiskai nusilpsta del pasaulejautos nestabilumo.Tada tas
"Gal būt vis gi jam net geriau Ten negu Čia. Gal būt jam tik to tereikėjo, ateiti ir išeiti?" patampa lazda , maisancia skruzdelyna... blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LinguLingu: 27 rugsėjo 2007 - 13:14
[quote=LinguLingu,2007 09 27, 14:11]
AČIŪ smile.gif

[/quote]

Na o ka daryti tiems , kurie netiki persikunyjimu?
Juk neviltis ir apima, kai netikras tikejimas visiskai nusilpsta del pasaulejautos nestabilumo.Tada tas
"Gal būt vis gi jam net geriau Ten negu Čia. Gal būt jam tik to tereikėjo, ateiti ir išeiti?" patampa lazda , maisancia skruzdelyna... blush2.gif
[/quote]

Na, aš turėjau galvoje ne persikūnijimą (netikiu aš tuo), o tiesiog pomirtinį gyvenimą, mirusiųjų prisikėlimą. Paprasčiau tariant, kaip sakydavo mano močiutė: " Dievui prireikė dar vieno angelo, todėl ir pasišaukė tą ar kitą žmogų, jam dabar ten labai gera, nes gali matyti Dievą, kuris ir yra GĖRIS."
Atsakyti
Koks dar Antikristas...Visų pirma jei aš tikėčiau Antikristu, tai turėčiau tikėti ir Dievu. Man tai visiškai nusispjaut kuo jūs tikite, kiekvienam savo. Tik nekiškite kitiems viso šito, kas norės, tas ir atras savuosius dievus.
p.s. tikite religija, kuri lietuviams buvo įskiepyta per prievartą.

"Everybody has a different way to view the world" (Iron Maiden - Different world (štai ir nicko kilmė))
"Life is ours, we live it our way" (Metallica - Nothing else matters)
Atsakyti